Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Vrsac timetable

friday, 23.11.2018.
08:10 10:40 (02:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Buy ticket 10,42 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:10
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 08:50
dep. 08:50
48 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
51 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:57
dep. 08:57
52 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara 88
arr. 09:10
dep. 09:10
65 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina)
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
72 km
Sutjeska
arr. 09:24
dep. 09:24
77 km
Secanj, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
84 km
Boka
arr. 09:42
dep. 09:42
91 km
Konak
arr. 09:52
dep. 09:52
99 km
Stari Lec, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
104 km
Hajducica
arr. 10:01
dep. 10:01
107 km
Velika Greda, 2
arr. 10:08
dep. 10:08
112 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
116 km
Plandiste, Bus station
arr. 10:18
dep. 10:18
123 km
Margita
arr. 10:24
dep. 10:24
129 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 10:27
dep. 10:27
131 km
Vrsac, Bus station
arr. 10:40
146 km
10:30 13:10 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 10,42 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska
arr. 11:55
dep. 11:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
84.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
92 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
105.5 km
Hajducica
arr. 12:24
dep. 12:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 12:32
dep. 12:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
125.3 km
Margita
arr. 12:47
dep. 12:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:51
dep. 12:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:53
dep. 12:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:59
dep. 12:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:02
dep. 13:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:08
dep. 13:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:10
147.6 km
12:30 15:10 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 10,42 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
73.6 km
Sutjeska
arr. 13:55
dep. 13:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
84.9 km
Boka
arr. 14:08
dep. 14:08
92 km
Konak
arr. 14:15
dep. 14:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
105.5 km
Hajducica
arr. 14:24
dep. 14:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 14:32
dep. 14:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:36
dep. 14:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
125.3 km
Margita
arr. 14:47
dep. 14:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:51
dep. 14:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:53
dep. 14:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 14:59
dep. 14:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:02
dep. 15:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 15:08
dep. 15:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 15:10
147.6 km
13:50 16:30 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 10,42 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 14:37
dep. 14:37
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 14:51
dep. 14:51
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
dep. 14:53
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 15:03
dep. 15:03
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:07
dep. 15:07
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
73.6 km
Sutjeska
arr. 15:15
dep. 15:15
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
84.9 km
Boka
arr. 15:28
dep. 15:28
92 km
Konak
arr. 15:35
dep. 15:35
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
105.5 km
Hajducica
arr. 15:44
dep. 15:44
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
115.4 km
Velika Greda
arr. 15:52
dep. 15:52
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
125.3 km
Margita
arr. 16:07
dep. 16:07
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:11
dep. 16:11
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:13
dep. 16:13
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:19
dep. 16:19
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:22
dep. 16:22
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:28
dep. 16:28
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:30
147.6 km
14:40 17:20 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 10,42 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska
arr. 16:05
dep. 16:05
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
84.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
92 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
105.5 km
Hajducica
arr. 16:34
dep. 16:34
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
115.4 km
Velika Greda
arr. 16:42
dep. 16:42
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
125.3 km
Margita
arr. 16:57
dep. 16:57
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 17:01
dep. 17:01
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 17:03
dep. 17:03
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 17:09
dep. 17:09
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:12
dep. 17:12
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:20
147.6 km
17:30 20:10 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 10,42 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska
arr. 18:55
dep. 18:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
84.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
92 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
105.5 km
Hajducica
arr. 19:24
dep. 19:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 19:32
dep. 19:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:41
dep. 19:41
125.3 km
Margita
arr. 19:47
dep. 19:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:51
dep. 19:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:53
dep. 19:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 19:59
dep. 19:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:02
dep. 20:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:10
147.6 km
19:00 21:40 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Buy ticket 10,42 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 19:47
dep. 19:47
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:56
dep. 19:56
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 20:01
dep. 20:01
54.3 km
Secanj, Bus station
arr. 20:31
dep. 20:31
84.9 km
Boka
arr. 20:38
dep. 20:38
92 km
Konak
arr. 20:45
dep. 20:45
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
105.5 km
Hajducica
arr. 20:54
dep. 20:54
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
115.4 km
Velika Greda, Marsala Tita
arr. 21:02
dep. 21:02
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 21:11
dep. 21:11
125.3 km
Margita
arr. 21:17
dep. 21:17
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 21:21
dep. 21:21
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 21:23
dep. 21:23
136.9 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 21:29
dep. 21:29
144.2 km
Vrsac, Žive Jovanovića
arr. 21:32
dep. 21:32
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 21:38
dep. 21:38
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 21:40
147.6 km
19:00 22:14 (03:14)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
152.4 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
156.6 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
161.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
dep. 21:54
168.2 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 21:58
dep. 21:58
172.8 km
Vrsac, Podrum
arr. 22:06
dep. 22:06
181 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 22:07
dep. 22:07
181.7 km
Vrsac, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
183.2 km
Vrsac, Bus station
arr. 22:14
184.1 km

Naselja Novi Sad i Vrsac su međusobno udaljena ~152 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 03h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:10 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Vrsac iznosi od 10,42 EUR do 10,42 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.