Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Vrsac timetable

friday, 17.08.2018.
10:30 13:10 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska
arr. 11:55
dep. 11:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
84.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
92 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
105.5 km
Hajducica
arr. 12:24
dep. 12:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 12:32
dep. 12:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
125.3 km
Margita
arr. 12:47
dep. 12:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:51
dep. 12:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:53
dep. 12:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:59
dep. 12:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:02
dep. 13:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:08
dep. 13:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:10
147.6 km
12:30 15:10 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
73.6 km
Sutjeska
arr. 13:55
dep. 13:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
84.9 km
Boka
arr. 14:08
dep. 14:08
92 km
Konak
arr. 14:15
dep. 14:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
105.5 km
Hajducica
arr. 14:24
dep. 14:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 14:32
dep. 14:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:36
dep. 14:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
125.3 km
Margita
arr. 14:47
dep. 14:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:51
dep. 14:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:53
dep. 14:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 14:59
dep. 14:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:02
dep. 15:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 15:08
dep. 15:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 15:10
147.6 km
13:50 16:30 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 14:37
dep. 14:37
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 14:51
dep. 14:51
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
dep. 14:53
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 15:03
dep. 15:03
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:07
dep. 15:07
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
73.6 km
Sutjeska
arr. 15:15
dep. 15:15
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
84.9 km
Boka
arr. 15:28
dep. 15:28
92 km
Konak
arr. 15:35
dep. 15:35
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
105.5 km
Hajducica
arr. 15:44
dep. 15:44
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
115.4 km
Velika Greda
arr. 15:52
dep. 15:52
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
125.3 km
Margita
arr. 16:07
dep. 16:07
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:11
dep. 16:11
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:13
dep. 16:13
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:19
dep. 16:19
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:22
dep. 16:22
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:28
dep. 16:28
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:30
147.6 km
14:40 17:20 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska
arr. 16:05
dep. 16:05
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
84.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
92 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
105.5 km
Hajducica
arr. 16:34
dep. 16:34
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
115.4 km
Velika Greda
arr. 16:42
dep. 16:42
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
125.3 km
Margita
arr. 16:57
dep. 16:57
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 17:01
dep. 17:01
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 17:03
dep. 17:03
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 17:09
dep. 17:09
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:12
dep. 17:12
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:20
147.6 km
17:30 20:10 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska
arr. 18:55
dep. 18:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
84.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
92 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
105.5 km
Hajducica
arr. 19:24
dep. 19:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 19:32
dep. 19:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:41
dep. 19:41
125.3 km
Margita
arr. 19:47
dep. 19:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:51
dep. 19:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:53
dep. 19:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 19:59
dep. 19:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:02
dep. 20:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:10
147.6 km
19:00 22:14 (03:14)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
152.4 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
156.6 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
161.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
dep. 21:54
168.2 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 21:58
dep. 21:58
172.8 km
Vrsac, Podrum
arr. 22:06
dep. 22:06
181 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 22:07
dep. 22:07
181.7 km
Vrsac, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
183.2 km
Vrsac, Bus station
arr. 22:14
184.1 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
10:30 13:10 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska
arr. 11:55
dep. 11:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
84.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
92 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
105.5 km
Hajducica
arr. 12:24
dep. 12:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 12:32
dep. 12:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
125.3 km
Margita
arr. 12:47
dep. 12:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:51
dep. 12:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:53
dep. 12:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:59
dep. 12:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:02
dep. 13:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:08
dep. 13:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:10
147.6 km
13:50 16:30 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 14:37
dep. 14:37
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 14:51
dep. 14:51
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
dep. 14:53
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 15:03
dep. 15:03
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:07
dep. 15:07
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
73.6 km
Sutjeska
arr. 15:15
dep. 15:15
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
84.9 km
Boka
arr. 15:28
dep. 15:28
92 km
Konak
arr. 15:35
dep. 15:35
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
105.5 km
Hajducica
arr. 15:44
dep. 15:44
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
115.4 km
Velika Greda
arr. 15:52
dep. 15:52
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
125.3 km
Margita
arr. 16:07
dep. 16:07
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:11
dep. 16:11
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:13
dep. 16:13
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:19
dep. 16:19
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:22
dep. 16:22
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:28
dep. 16:28
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:30
147.6 km
14:40 17:20 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska
arr. 16:05
dep. 16:05
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
84.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
92 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
105.5 km
Hajducica
arr. 16:34
dep. 16:34
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
115.4 km
Velika Greda
arr. 16:42
dep. 16:42
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
125.3 km
Margita
arr. 16:57
dep. 16:57
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 17:01
dep. 17:01
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 17:03
dep. 17:03
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 17:09
dep. 17:09
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:12
dep. 17:12
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:20
147.6 km
17:30 20:10 (02:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Ive Lole Ribara ispred samoposluge
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska
arr. 18:55
dep. 18:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
84.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
92 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
105.5 km
Hajducica
arr. 19:24
dep. 19:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 19:32
dep. 19:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:41
dep. 19:41
125.3 km
Margita
arr. 19:47
dep. 19:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:51
dep. 19:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:53
dep. 19:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 19:59
dep. 19:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:02
dep. 20:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:10
147.6 km
19:00 22:14 (03:14)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
152.4 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
156.6 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
161.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
dep. 21:54
168.2 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 21:58
dep. 21:58
172.8 km
Vrsac, Podrum
arr. 22:06
dep. 22:06
181 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 22:07
dep. 22:07
181.7 km
Vrsac, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
183.2 km
Vrsac, Bus station
arr. 22:14
184.1 km

Naselja Novi Sad i Vrsac su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 03h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.