Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Vrsac timetable

wednesday, 08.07.2020.
10:30 13:10 (02:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
84.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
92 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
105.5 km
Hajducica
arr. 12:24
dep. 12:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 12:32
dep. 12:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
125.3 km
Margita, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:51
dep. 12:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:53
dep. 12:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:59
dep. 12:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:02
dep. 13:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:08
dep. 13:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:10
147.6 km
12:30 15:10 (02:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
84.9 km
Boka
arr. 14:08
dep. 14:08
92 km
Konak
arr. 14:15
dep. 14:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
105.5 km
Hajducica
arr. 14:24
dep. 14:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 14:32
dep. 14:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:36
dep. 14:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
125.3 km
Margita, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:51
dep. 14:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:53
dep. 14:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 14:59
dep. 14:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:02
dep. 15:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 15:08
dep. 15:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 15:10
147.6 km
14:40 17:20 (02:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
84.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
92 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
105.5 km
Hajducica
arr. 16:34
dep. 16:34
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
115.4 km
Velika Greda
arr. 16:42
dep. 16:42
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
125.3 km
Margita, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 17:01
dep. 17:01
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 17:03
dep. 17:03
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 17:09
dep. 17:09
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:12
dep. 17:12
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:20
147.6 km
17:30 20:10 (02:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
84.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
92 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
105.5 km
Hajducica
arr. 19:24
dep. 19:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 19:32
dep. 19:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:41
dep. 19:41
125.3 km
Margita, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:51
dep. 19:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:53
dep. 19:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 19:59
dep. 19:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:02
dep. 20:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:10
147.6 km
19:00 22:14 (03:14)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
152.4 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
156.6 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
161.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
dep. 21:54
168.2 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 21:58
dep. 21:58
172.8 km
Vrsac, Podrum
arr. 22:06
dep. 22:06
181 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 22:07
dep. 22:07
181.7 km
Vrsac, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
183.2 km
Vrsac, Bus station
arr. 22:14
184.1 km
Novi Sad - Vrsac timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
10:30 13:10 (02:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
84.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
92 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
105.5 km
Hajducica
arr. 12:24
dep. 12:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 12:32
dep. 12:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
125.3 km
Margita, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:51
dep. 12:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:53
dep. 12:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:59
dep. 12:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:02
dep. 13:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:08
dep. 13:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:10
147.6 km
12:30 15:10 (02:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
84.9 km
Boka
arr. 14:08
dep. 14:08
92 km
Konak
arr. 14:15
dep. 14:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
105.5 km
Hajducica
arr. 14:24
dep. 14:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 14:32
dep. 14:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 14:36
dep. 14:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
125.3 km
Margita, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 14:51
dep. 14:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 14:53
dep. 14:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 14:59
dep. 14:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:02
dep. 15:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 15:08
dep. 15:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 15:10
147.6 km
14:40 17:20 (02:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
84.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
92 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
105.5 km
Hajducica
arr. 16:34
dep. 16:34
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
115.4 km
Velika Greda
arr. 16:42
dep. 16:42
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
125.3 km
Margita, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 17:01
dep. 17:01
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 17:03
dep. 17:03
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 17:09
dep. 17:09
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:12
dep. 17:12
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:20
147.6 km
17:30 20:10 (02:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
78.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
84.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
92 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
100.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
105.5 km
Hajducica
arr. 19:24
dep. 19:24
108.9 km
Velika Greda, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
115.4 km
Velika Greda
arr. 19:32
dep. 19:32
116.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
120.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:41
dep. 19:41
125.3 km
Margita, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
130.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:51
dep. 19:51
134.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:53
dep. 19:53
136.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 19:59
dep. 19:59
144.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:02
dep. 20:02
145.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
146.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:10
147.6 km
19:00 22:14 (03:14)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
152.4 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
156.6 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
161.3 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
dep. 21:54
168.2 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 21:58
dep. 21:58
172.8 km
Vrsac, Podrum
arr. 22:06
dep. 22:06
181 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 22:07
dep. 22:07
181.7 km
Vrsac, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
183.2 km
Vrsac, Bus station
arr. 22:14
184.1 km

Naselja Novi Sad i Vrsac su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 03h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Vrsac iznosi od 10,50 EUR do 10,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.