Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Vranje timetable

saturday, 15.08.2020.
12:45 20:25 (07:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
431 km
Novi Sad - Vranje timetable
Departures on: sunday, 16.08.2020.
12:45 20:25 (07:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
431 km
Novi Sad - Vranje timetable
Departures on: monday, 17.08.2020.
12:45 20:25 (07:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
431 km
Novi Sad - Vranje timetable
Departures on: tuesday, 18.08.2020.
12:45 20:25 (07:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
431 km
Novi Sad - Vranje timetable
Departures on: wednesday, 19.08.2020.
12:45 20:25 (07:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
431 km
Novi Sad - Vranje timetable
Departures on: thursday, 20.08.2020.
12:45 20:25 (07:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
431 km
Novi Sad - Vranje timetable
Departures on: friday, 21.08.2020.
12:45 20:25 (07:40)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
431 km

Naselja Novi Sad i Vranje su međusobno udaljena ~431 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 40min., a najduže 07h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 12:45 h, dok je poslednji polazak u 12:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.