Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Veliko Gradiste timetable

monday, 19.11.2018.
17:40 21:40 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
161.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
168.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
173.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
0 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
176.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
180.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
184.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
189.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
190.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
195.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
196.1 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
17:40 21:40 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
161.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
168.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
173.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
0 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
176.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
180.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
184.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
189.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
190.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
195.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
196.1 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
17:40 21:40 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
161.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
168.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
173.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
0 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
176.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
180.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
184.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
189.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
190.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
195.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
196.1 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
17:40 21:40 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
161.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
168.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
173.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
0 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
176.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
180.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
184.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
189.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
190.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
195.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
196.1 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
17:40 21:40 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
161.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
168.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
173.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
0 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
176.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
180.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
184.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
189.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
190.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
195.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
196.1 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
17:40 21:40 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
161.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
168.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
173.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
0 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
176.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
180.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
184.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
189.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
190.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
195.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
196.1 km
 
Departures on: monday, 26.11.2018.
17:40 21:40 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
83.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
159.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
160.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
161.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
161.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
168.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
173.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
0 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
176.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
180.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
184.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
189.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
190.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
195.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
196.1 km

Naselja Novi Sad i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~197 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 17:40 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.