Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Uzice timetable

thursday, 23.05.2019.
07:40 12:30 (04:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
145 km
Kosjeric, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
195 km
Uzice, Bus station
arr. 12:30
235 km
09:00 14:15 (05:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
148 km
Kosjeric, AS
arr. 13:15
dep. 13:15
196 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
234 km
12:25 17:45 (05:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
223 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
283 km
13:40 19:15 (05:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
260 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
277 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
284 km
15:45 21:15 (05:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:55
148 km
Kosjeric, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
197.7 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
246.5 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
07:40 12:30 (04:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
75 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
145 km
Kosjeric, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
195 km
Uzice, Bus station
arr. 12:30
235 km
09:00 14:15 (05:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
77 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
148 km
Kosjeric, AS
arr. 13:15
dep. 13:15
196 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
234 km
12:25 17:45 (05:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
223 km
Uzice, Bus station
arr. 17:45
283 km
13:40 19:15 (05:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
260 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
277 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
284 km
15:45 21:15 (05:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:55
148 km
Kosjeric, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
197.7 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
246.5 km

Naselja Novi Sad i Uzice su međusobno udaljena ~257 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 50min., a najduže 05h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.