Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Ub timetable

sunday, 23.02.2020.
12:25 15:00 (02:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
arr. 13:36
dep. 13:36
53.5 km
Sabac, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
71.7 km
Suvo Selo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
101.2 km
arr. 15:00
120.4 km
14:30 17:30 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
53 km
arr. 15:48
dep. 15:48
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
64 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
82 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
85 km
arr. 16:24
dep. 16:24
89 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
92 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
96 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
97 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
103 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
108 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
111 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
113 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
115 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
119 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
124 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
127 km
arr. 17:30
131 km
Novi Sad - Ub timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
12:25 15:00 (02:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
arr. 13:36
dep. 13:36
53.5 km
Sabac, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
71.7 km
Suvo Selo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
101.2 km
arr. 15:00
120.4 km
14:30 17:30 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
53 km
arr. 15:48
dep. 15:48
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
64 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
82 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
85 km
arr. 16:24
dep. 16:24
89 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
92 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
96 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
97 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
103 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
108 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
111 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
113 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
115 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
119 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
124 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
127 km
arr. 17:30
131 km
Novi Sad - Ub timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
12:25 15:00 (02:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
arr. 13:36
dep. 13:36
53.5 km
Sabac, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
71.7 km
Suvo Selo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
101.2 km
arr. 15:00
120.4 km
14:30 17:30 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
53 km
arr. 15:48
dep. 15:48
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
64 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
82 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
85 km
arr. 16:24
dep. 16:24
89 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
92 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
96 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
97 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
103 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
108 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
111 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
113 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
115 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
119 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
124 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
127 km
arr. 17:30
131 km
Novi Sad - Ub timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
12:25 15:00 (02:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
arr. 13:36
dep. 13:36
53.5 km
Sabac, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
71.7 km
Suvo Selo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
101.2 km
arr. 15:00
120.4 km
14:30 17:30 (03:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
53 km
arr. 15:48
dep. 15:48
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
64 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
82 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
85 km
arr. 16:24
dep. 16:24
89 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
92 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
96 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
97 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
103 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
108 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
111 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
113 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
115 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
119 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
124 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
127 km
arr. 17:30
131 km

Naselja Novi Sad i Ub su međusobno udaljena ~126 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 12:25 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.