Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Titel timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:00 07:10 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Kac, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Budisava, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 06:31
dep. 06:31
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 06:43
dep. 06:43
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 06:46
dep. 06:46
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 06:45
dep. 06:45
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 06:47
dep. 06:47
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 06:51
dep. 06:51
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 06:52
dep. 06:52
42 km
Lok, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 07:07
dep. 07:07
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 07:08
dep. 07:08
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 07:09
dep. 07:09
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 07:10
57 km
08:00 09:04 (01:04)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:02
dep. 08:02
2 km
Sajkas, Bazar
arr. 08:32
dep. 08:32
24 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 08:33
dep. 08:33
25 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 08:43
dep. 08:43
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 08:44
dep. 08:44
36 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 08:45
dep. 08:45
37 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 08:49
dep. 08:49
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 08:50
dep. 08:50
42 km
Lok, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 09:02
dep. 09:02
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 09:03
dep. 09:03
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 09:04
56 km
11:15 12:25 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Kac, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
12 km
Budisava, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 11:46
dep. 11:46
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 11:58
dep. 11:58
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 12:01
dep. 12:01
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 12:00
dep. 12:00
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 12:02
dep. 12:02
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 12:06
dep. 12:06
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 12:07
dep. 12:07
42 km
Lok, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 12:22
dep. 12:22
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 12:23
dep. 12:23
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 12:24
dep. 12:24
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 12:25
57 km
13:30 14:40 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Kac, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Budisava, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 14:01
dep. 14:01
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 14:13
dep. 14:13
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 14:16
dep. 14:16
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 14:15
dep. 14:15
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 14:17
dep. 14:17
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 14:21
dep. 14:21
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 14:22
dep. 14:22
42 km
Lok, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 14:37
dep. 14:37
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 14:38
dep. 14:38
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 14:39
dep. 14:39
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 14:40
57 km
14:10 15:20 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Budisava, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 14:41
dep. 14:41
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 14:53
dep. 14:53
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 14:56
dep. 14:56
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 14:55
dep. 14:55
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 14:57
dep. 14:57
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 15:01
dep. 15:01
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 15:02
dep. 15:02
42 km
Lok, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 15:17
dep. 15:17
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 15:18
dep. 15:18
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 15:19
dep. 15:19
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 15:20
57 km
14:45 15:53 (01:08)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:51
dep. 14:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 15:16
dep. 15:16
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 15:18
dep. 15:18
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 15:27
dep. 15:27
34.8 km
Gardinovci, Pošta
arr. 15:31
dep. 15:31
36.3 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 15:30
dep. 15:30
36.2 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 15:32
dep. 15:32
37.4 km
Vilovo, Pošta
arr. 15:36
dep. 15:36
41.8 km
Lok, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 15:48
dep. 15:48
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 15:50
dep. 15:50
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 15:51
dep. 15:51
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 15:53
56.9 km
15:25 16:35 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Kac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Budisava, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 15:56
dep. 15:56
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 16:08
dep. 16:08
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 16:11
dep. 16:11
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 16:10
dep. 16:10
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 16:12
dep. 16:12
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 16:16
dep. 16:16
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 16:17
dep. 16:17
42 km
Lok, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 16:32
dep. 16:32
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 16:33
dep. 16:33
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 16:34
dep. 16:34
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 16:35
57 km
16:30 17:34 (01:04)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Sajkas, Bazar
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 17:03
dep. 17:03
25 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 17:13
dep. 17:13
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 17:14
dep. 17:14
36 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 17:15
dep. 17:15
37 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 17:19
dep. 17:19
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Lok, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 17:32
dep. 17:32
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 17:33
dep. 17:33
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 17:34
56 km
17:15 18:25 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Kac, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
12 km
Budisava, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 17:58
dep. 17:58
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 18:01
dep. 18:01
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 18:00
dep. 18:00
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 18:02
dep. 18:02
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 18:06
dep. 18:06
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 18:07
dep. 18:07
42 km
Lok, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 18:22
dep. 18:22
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 18:23
dep. 18:23
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 18:24
dep. 18:24
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 18:25
57 km
18:00 19:07 (01:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 18:06
dep. 18:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
17.4 km
Sajkas, Bazar
arr. 18:31
dep. 18:31
24.5 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 18:38
dep. 18:38
31.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 18:41
dep. 18:41
34.8 km
Gardinovci, Pošta
arr. 18:45
dep. 18:45
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 18:44
dep. 18:44
36.2 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 18:46
dep. 18:46
37.4 km
Vilovo, Pošta
arr. 18:50
dep. 18:50
41.8 km
Lok, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 19:02
dep. 19:02
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 19:04
dep. 19:04
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 19:05
dep. 19:05
56.3 km
Titel, Restorani Vojvodina
arr. 19:07
56.9 km
20:30 21:40 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 20:33
dep. 20:33
2 km
Kac, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
12 km
Budisava, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 21:01
dep. 21:01
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 21:13
dep. 21:13
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 21:16
dep. 21:16
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 21:15
dep. 21:15
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 21:17
dep. 21:17
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 21:21
dep. 21:21
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 21:22
dep. 21:22
42 km
Lok, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 21:37
dep. 21:37
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 21:38
dep. 21:38
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 21:39
dep. 21:39
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 21:40
57 km
22:10 23:20 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:10
Novi Sad, Hladnjača
arr. 22:13
dep. 22:13
2 km
Kac, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
12 km
Budisava, Center
arr. 22:31
dep. 22:31
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 22:41
dep. 22:41
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 22:53
dep. 22:53
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 22:56
dep. 22:56
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 22:55
dep. 22:55
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 22:57
dep. 22:57
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 23:01
dep. 23:01
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 23:02
dep. 23:02
42 km
Lok, Center
arr. 23:09
dep. 23:09
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 23:17
dep. 23:17
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 23:18
dep. 23:18
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 23:19
dep. 23:19
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 23:20
57 km

Naselja Novi Sad i Titel su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.