Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Titel timetable

thursday, 22.11.2018.
06:00 07:06 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 06:06
dep. 06:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 06:31
dep. 06:31
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 06:32
dep. 06:32
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 06:45
dep. 06:45
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 06:44
dep. 06:44
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 06:43
dep. 06:43
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 06:49
dep. 06:49
41.8 km
Lok, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 07:01
dep. 07:01
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 07:03
dep. 07:03
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 07:04
dep. 07:04
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 07:06
56.9 km
07:05 08:07 (01:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:05
Novi Sad, Rimski Sancevi
arr. 07:20
dep. 07:21
11 km
arr. 07:30
dep. 07:31
21 km
Budisava, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
27 km
Sajkas, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
34 km
arr. 07:51
dep. 07:52
41 km
arr. 07:57
dep. 07:58
47 km
Titel, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:04
53 km
Titel, Donji Titel ZS
arr. 08:07
56 km
08:00 09:06 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:06
dep. 08:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 08:31
dep. 08:31
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 08:32
dep. 08:32
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 08:45
dep. 08:45
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 08:44
dep. 08:44
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 08:43
dep. 08:43
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 08:49
dep. 08:49
41.8 km
Lok, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 09:01
dep. 09:01
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 09:03
dep. 09:03
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 09:04
dep. 09:04
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 09:06
56.9 km
09:30 10:39 (01:09)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 09:36
dep. 09:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 09:56
dep. 09:56
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Mašinski Park
arr. 09:59
dep. 09:59
27.5 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 10:04
dep. 10:04
32.7 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 10:05
dep. 10:05
33.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 10:13
dep. 10:13
43 km
Gardinovci, Pošta
arr. 10:14
dep. 10:14
43.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 10:16
dep. 10:16
44.4 km
Vilovo, Pošta
arr. 10:22
dep. 10:22
50 km
Lok, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
56 km
Titel, Glavna 209
arr. 10:34
dep. 10:34
62.8 km
Titel, Glavna 125
arr. 10:36
dep. 10:36
63.8 km
Titel, Glavna 65
arr. 10:37
dep. 10:37
64.5 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 10:39
65 km
11:15 12:21 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 11:21
dep. 11:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 11:46
dep. 11:46
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 11:47
dep. 11:47
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 12:00
dep. 12:00
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 11:59
dep. 11:59
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 11:58
dep. 11:58
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 12:04
dep. 12:04
41.8 km
Lok, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 12:16
dep. 12:16
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 12:18
dep. 12:18
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 12:19
dep. 12:19
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 12:21
56.9 km
12:30 13:36 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 12:36
dep. 12:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 13:01
dep. 13:01
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 13:02
dep. 13:02
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 13:15
dep. 13:15
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 13:14
dep. 13:14
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 13:13
dep. 13:13
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 13:19
dep. 13:19
41.8 km
Lok, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 13:31
dep. 13:31
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 13:33
dep. 13:33
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 13:34
dep. 13:34
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 13:36
56.9 km
13:30 14:36 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 13:36
dep. 13:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 14:01
dep. 14:01
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 14:02
dep. 14:02
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 14:15
dep. 14:15
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 14:14
dep. 14:14
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 14:13
dep. 14:13
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 14:19
dep. 14:19
41.8 km
Lok, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 14:31
dep. 14:31
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 14:33
dep. 14:33
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 14:34
dep. 14:34
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 14:36
56.9 km
14:10 15:20 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Budisava, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 14:41
dep. 14:41
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 14:53
dep. 14:53
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 14:56
dep. 14:56
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 14:55
dep. 14:55
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 14:57
dep. 14:57
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 15:01
dep. 15:01
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 15:02
dep. 15:02
42 km
Lok, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 15:17
dep. 15:17
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 15:18
dep. 15:18
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 15:19
dep. 15:19
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 15:20
57 km
14:45 15:53 (01:08)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:51
dep. 14:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 15:16
dep. 15:16
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 15:18
dep. 15:18
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 15:27
dep. 15:27
34.8 km
Gardinovci, Pošta
arr. 15:31
dep. 15:31
36.3 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 15:30
dep. 15:30
36.2 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 15:32
dep. 15:32
37.4 km
Vilovo, Pošta
arr. 15:36
dep. 15:36
41.8 km
Lok, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 15:48
dep. 15:48
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 15:50
dep. 15:50
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 15:51
dep. 15:51
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 15:53
56.9 km
15:25 16:35 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Kac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Budisava, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 15:56
dep. 15:56
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 16:08
dep. 16:08
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 16:11
dep. 16:11
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 16:10
dep. 16:10
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 16:12
dep. 16:12
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 16:16
dep. 16:16
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 16:17
dep. 16:17
42 km
Lok, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 16:32
dep. 16:32
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 16:33
dep. 16:33
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 16:34
dep. 16:34
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 16:35
57 km
15:59 17:01 (01:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 15:59
Novi Sad, Rimski Sancevi
arr. 16:14
dep. 16:15
11 km
arr. 16:24
dep. 16:25
21 km
Budisava, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
27 km
Sajkas, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
34 km
arr. 16:45
dep. 16:46
41 km
arr. 16:51
dep. 16:52
47 km
Titel, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
53 km
Titel, Donji Titel ZS
arr. 17:01
56 km
16:00 17:06 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 16:06
dep. 16:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 16:31
dep. 16:31
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 16:32
dep. 16:32
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 16:45
dep. 16:45
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 16:44
dep. 16:44
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 16:43
dep. 16:43
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 16:49
dep. 16:49
41.8 km
Lok, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 17:01
dep. 17:01
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 17:03
dep. 17:03
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 17:04
dep. 17:04
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 17:06
56.9 km
16:30 17:36 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 16:36
dep. 16:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 17:01
dep. 17:01
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 17:02
dep. 17:02
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 17:14
dep. 17:14
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 17:13
dep. 17:13
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 17:19
dep. 17:19
41.8 km
Lok, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 17:31
dep. 17:31
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 17:33
dep. 17:33
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 17:34
dep. 17:34
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 17:36
56.9 km
17:15 18:25 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Kac, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
12 km
Budisava, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 17:58
dep. 17:58
35 km
Gardinovci, Pošta
arr. 18:01
dep. 18:01
36.8 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 18:00
dep. 18:00
36.4 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 18:02
dep. 18:02
37.8 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 18:06
dep. 18:06
41 km
Vilovo, Pošta
arr. 18:07
dep. 18:07
42 km
Lok, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
48 km
Titel, Glavna 209
arr. 18:22
dep. 18:22
54 km
Titel, Glavna 125
arr. 18:23
dep. 18:23
55 km
Titel, Glavna 65
arr. 18:24
dep. 18:24
56 km
Titel, Nova Pošta
arr. 18:25
57 km
18:00 19:07 (01:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 18:06
dep. 18:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
17.4 km
Sajkas, Bazar
arr. 18:31
dep. 18:31
24.5 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 18:38
dep. 18:38
31.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 18:41
dep. 18:41
34.8 km
Gardinovci, Pošta
arr. 18:45
dep. 18:45
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 18:44
dep. 18:44
36.2 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 18:46
dep. 18:46
37.4 km
Vilovo, Pošta
arr. 18:50
dep. 18:50
41.8 km
Lok, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 19:02
dep. 19:02
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 19:04
dep. 19:04
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 19:05
dep. 19:05
56.3 km
Titel, Restorani Vojvodina
arr. 19:07
56.9 km
19:20 20:26 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
Novi Sad, Hladnjača
arr. 19:26
dep. 19:26
1.9 km
Kac, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
12.8 km
Budisava, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 19:51
dep. 19:51
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 19:52
dep. 19:52
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 20:05
dep. 20:05
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 20:04
dep. 20:04
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 20:03
dep. 20:03
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 20:09
dep. 20:09
41.8 km
Lok, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 20:21
dep. 20:21
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 20:23
dep. 20:23
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 20:24
dep. 20:24
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 20:26
56.9 km
20:30 21:36 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 21:01
dep. 21:01
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 21:02
dep. 21:02
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 21:15
dep. 21:15
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 21:14
dep. 21:14
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 21:13
dep. 21:13
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 21:19
dep. 21:19
41.8 km
Lok, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 21:31
dep. 21:31
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 21:33
dep. 21:33
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 21:34
dep. 21:34
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 21:36
56.9 km
22:15 23:21 (01:06)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 22:21
dep. 22:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
17.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 4A
arr. 22:46
dep. 22:46
24.5 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 22:47
dep. 22:47
25.4 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 23:00
dep. 23:00
37.4 km
Gardinovci, Pošta
arr. 22:59
dep. 22:59
36.6 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 22:58
dep. 22:58
36.2 km
Vilovo, Pošta
arr. 23:04
dep. 23:04
41.8 km
Lok, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
47.8 km
Titel, Glavna 209
arr. 23:16
dep. 23:16
54.6 km
Titel, Glavna 125
arr. 23:18
dep. 23:18
55.6 km
Titel, Glavna 65
arr. 23:19
dep. 23:19
56.3 km
Titel, Zgrada "Vojvodina"
arr. 23:21
56.9 km

Naselja Novi Sad i Titel su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.