Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Temerin timetable

saturday, 16.02.2019.
01:15 01:51 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 01:15
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 01:23
dep. 01:23
1.9 km
arr. 01:26
dep. 01:26
3.4 km
arr. 01:33
dep. 01:33
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 01:34
dep. 01:34
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 01:39
dep. 01:39
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 01:40
dep. 01:40
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 01:41
dep. 01:41
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 01:42
dep. 01:42
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 01:43
dep. 01:43
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 01:44
dep. 01:44
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 01:45
dep. 01:45
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 01:47
dep. 01:47
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 01:51
20.3 km
04:50 05:26 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:50
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 04:58
dep. 04:58
1.9 km
arr. 05:01
dep. 05:01
3.4 km
arr. 05:08
dep. 05:08
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 05:09
dep. 05:09
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:14
dep. 05:14
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:15
dep. 05:15
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 05:17
dep. 05:17
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:18
dep. 05:18
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 05:19
dep. 05:19
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 05:20
dep. 05:20
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:22
dep. 05:22
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 05:24
dep. 05:24
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 05:25
dep. 05:25
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 05:26
20.7 km
05:20 05:56 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:28
dep. 05:28
1.9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
3.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 05:39
dep. 05:39
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:44
dep. 05:44
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:45
dep. 05:45
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 05:46
dep. 05:46
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 05:47
dep. 05:47
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:48
dep. 05:48
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 05:49
dep. 05:49
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 05:50
dep. 05:50
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:52
dep. 05:52
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 05:56
20.3 km
06:00 06:36 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:08
dep. 06:08
1.9 km
arr. 06:11
dep. 06:11
3.4 km
arr. 06:18
dep. 06:18
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 06:19
dep. 06:19
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:24
dep. 06:24
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:25
dep. 06:25
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 06:27
dep. 06:27
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:28
dep. 06:28
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 06:29
dep. 06:29
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:32
dep. 06:32
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 06:36
20.3 km
06:10 06:46 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:18
dep. 06:18
1.9 km
arr. 06:21
dep. 06:21
3.4 km
arr. 06:28
dep. 06:28
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 06:29
dep. 06:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:34
dep. 06:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:36
dep. 06:36
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 06:37
dep. 06:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:38
dep. 06:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 06:39
dep. 06:39
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:42
dep. 06:42
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 06:44
dep. 06:44
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 06:45
dep. 06:45
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 06:46
20.7 km
06:50 07:26 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:50
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:58
dep. 06:58
1.9 km
arr. 07:01
dep. 07:01
3.4 km
arr. 07:08
dep. 07:08
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 07:09
dep. 07:09
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:14
dep. 07:14
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:15
dep. 07:15
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 07:16
dep. 07:16
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 07:17
dep. 07:17
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:18
dep. 07:18
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 07:19
dep. 07:19
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 07:20
dep. 07:20
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 07:26
20.3 km
07:00 07:22 (00:22)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
19 km
07:10 07:46 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:18
dep. 07:18
1.9 km
arr. 07:21
dep. 07:21
3.4 km
arr. 07:28
dep. 07:28
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 07:29
dep. 07:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:34
dep. 07:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:35
dep. 07:35
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 07:36
dep. 07:36
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 07:37
dep. 07:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:38
dep. 07:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 07:39
dep. 07:39
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 07:40
dep. 07:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:42
dep. 07:42
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 07:44
dep. 07:44
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 07:45
dep. 07:45
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 07:46
20.7 km
08:05 08:41 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:05
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:13
dep. 08:13
1.9 km
arr. 08:16
dep. 08:16
3.4 km
arr. 08:23
dep. 08:23
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 08:24
dep. 08:24
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 08:29
dep. 08:29
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 08:30
dep. 08:30
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 08:31
dep. 08:31
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 08:32
dep. 08:32
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:33
dep. 08:33
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 08:34
dep. 08:34
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 08:35
dep. 08:35
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:37
dep. 08:37
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 08:41
20.3 km
08:30 09:06 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:38
dep. 08:38
1.9 km
arr. 08:41
dep. 08:41
3.4 km
arr. 08:48
dep. 08:48
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 08:54
dep. 08:54
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 08:55
dep. 08:55
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 08:56
dep. 08:56
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 08:57
dep. 08:57
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:58
dep. 08:58
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 08:59
dep. 08:59
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 09:00
dep. 09:00
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:02
dep. 09:02
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 09:06
20.3 km
08:40 09:16 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:48
dep. 08:48
1.9 km
arr. 08:51
dep. 08:51
3.4 km
arr. 08:58
dep. 08:58
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 08:59
dep. 08:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:04
dep. 09:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:05
dep. 09:05
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 09:06
dep. 09:06
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 09:07
dep. 09:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 09:08
dep. 09:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 09:09
dep. 09:09
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:12
dep. 09:12
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 09:14
dep. 09:14
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 09:15
dep. 09:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 09:16
20.7 km
09:00 09:27 (00:27)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:10
dep. 09:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 09:27
18.4 km
09:00 09:36 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:08
dep. 09:08
1.9 km
arr. 09:11
dep. 09:11
3.4 km
arr. 09:18
dep. 09:18
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 09:19
dep. 09:19
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:24
dep. 09:24
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:25
dep. 09:25
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 09:26
dep. 09:26
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 09:27
dep. 09:27
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 09:28
dep. 09:28
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 09:29
dep. 09:29
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:32
dep. 09:32
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 09:36
20.3 km
09:50 10:10 (00:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:52
dep. 09:52
1 km
arr. 10:00
dep. 10:00
9 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:05
dep. 10:05
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:07
dep. 10:07
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:09
dep. 10:09
19 km
Temerin, VI - Cilag
arr. 10:10
20 km
09:50 10:26 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:58
dep. 09:58
1.9 km
arr. 10:01
dep. 10:01
3.4 km
arr. 10:08
dep. 10:08
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 10:09
dep. 10:09
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 10:14
dep. 10:14
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:15
dep. 10:15
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 10:17
dep. 10:17
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:18
dep. 10:18
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 10:19
dep. 10:19
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 10:20
dep. 10:20
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:22
dep. 10:22
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 10:26
20.3 km
10:20 10:56 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:28
dep. 10:28
1.9 km
arr. 10:31
dep. 10:31
3.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 10:39
dep. 10:39
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 10:44
dep. 10:44
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:45
dep. 10:45
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 10:46
dep. 10:46
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 10:47
dep. 10:47
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:48
dep. 10:48
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 10:49
dep. 10:49
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 10:50
dep. 10:50
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:52
dep. 10:52
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 10:56
20.3 km
10:40 11:16 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:48
dep. 10:48
1.9 km
arr. 10:51
dep. 10:51
3.4 km
arr. 10:58
dep. 10:58
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 10:59
dep. 10:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:04
dep. 11:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:05
dep. 11:05
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 11:06
dep. 11:06
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 11:07
dep. 11:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:08
dep. 11:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 11:09
dep. 11:09
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 11:10
dep. 11:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:12
dep. 11:12
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 11:14
dep. 11:14
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 11:15
dep. 11:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 11:16
20.7 km
11:00 11:20 (00:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:18
dep. 11:18
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:20
19 km
11:30 12:06 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
1.9 km
arr. 11:41
dep. 11:41
3.4 km
arr. 11:48
dep. 11:48
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 11:49
dep. 11:49
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:54
dep. 11:54
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:55
dep. 11:55
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 11:56
dep. 11:56
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 11:57
dep. 11:57
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:58
dep. 11:58
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 11:59
dep. 11:59
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 12:00
dep. 12:00
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:02
dep. 12:02
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 12:06
20.3 km
12:10 12:32 (00:22)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:25
dep. 12:25
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Temerin, VI - Cilag
arr. 12:32
20 km
12:30 13:06 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:38
dep. 12:38
1.9 km
arr. 12:41
dep. 12:41
3.4 km
arr. 12:48
dep. 12:48
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 12:49
dep. 12:49
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:54
dep. 12:54
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:55
dep. 12:55
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 12:57
dep. 12:57
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:58
dep. 12:58
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 12:59
dep. 12:59
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 13:00
dep. 13:00
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:02
dep. 13:02
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 13:06
20.3 km
12:40 13:16 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
arr. 12:51
dep. 12:51
3.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 12:59
dep. 12:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:04
dep. 13:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:05
dep. 13:05
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 13:07
dep. 13:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:08
dep. 13:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 13:09
dep. 13:09
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 13:10
dep. 13:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:12
dep. 13:12
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 13:14
dep. 13:14
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 13:15
dep. 13:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 13:16
20.7 km
13:30 14:06 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:38
dep. 13:38
1.9 km
arr. 13:41
dep. 13:41
3.4 km
arr. 13:48
dep. 13:48
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 13:49
dep. 13:49
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:54
dep. 13:54
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:55
dep. 13:55
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 13:57
dep. 13:57
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:58
dep. 13:58
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 13:59
dep. 13:59
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 14:00
dep. 14:00
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:02
dep. 14:02
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 14:06
20.3 km
13:45 14:07 (00:22)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
19 km
14:00 14:27 (00:27)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:10
dep. 14:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:15
dep. 14:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:20
dep. 14:20
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 14:27
18.4 km
14:10 14:46 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:18
dep. 14:18
1.9 km
arr. 14:21
dep. 14:21
3.4 km
arr. 14:28
dep. 14:28
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:35
dep. 14:35
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 14:36
dep. 14:36
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 14:37
dep. 14:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:38
dep. 14:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 14:39
dep. 14:39
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 14:40
dep. 14:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:42
dep. 14:42
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 14:46
20.3 km
14:30 15:06 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:38
dep. 14:38
1.9 km
arr. 14:41
dep. 14:41
3.4 km
arr. 14:48
dep. 14:48
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 14:49
dep. 14:49
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:54
dep. 14:54
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:55
dep. 14:55
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 14:57
dep. 14:57
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:58
dep. 14:58
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 14:59
dep. 14:59
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 15:00
dep. 15:00
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:02
dep. 15:02
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 15:06
20.3 km
14:40 15:16 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:48
dep. 14:48
1.9 km
arr. 14:51
dep. 14:51
3.4 km
arr. 14:58
dep. 14:58
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 14:59
dep. 14:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:04
dep. 15:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:05
dep. 15:05
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 15:06
dep. 15:06
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 15:07
dep. 15:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:08
dep. 15:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 15:09
dep. 15:09
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 15:10
dep. 15:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:12
dep. 15:12
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 15:14
dep. 15:14
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 15:15
dep. 15:15
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 15:16
20.7 km
15:10 15:46 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:10
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:18
dep. 15:18
1.9 km
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
arr. 15:28
dep. 15:28
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 15:29
dep. 15:29
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:34
dep. 15:34
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:35
dep. 15:35
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 15:37
dep. 15:37
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:38
dep. 15:38
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 15:39
dep. 15:39
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 15:40
dep. 15:40
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:42
dep. 15:42
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 15:46
20.3 km
15:20 15:44 (00:24)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:44
19 km
15:30 16:06 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:38
dep. 15:38
1.9 km
arr. 15:41
dep. 15:41
3.4 km
arr. 15:48
dep. 15:48
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 15:49
dep. 15:49
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:54
dep. 15:54
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:55
dep. 15:55
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 15:56
dep. 15:56
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 15:57
dep. 15:57
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:58
dep. 15:58
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 15:59
dep. 15:59
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 16:00
dep. 16:00
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:02
dep. 16:02
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 16:06
20.3 km
15:45 16:21 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:53
dep. 15:53
1.9 km
arr. 15:56
dep. 15:56
3.4 km
arr. 16:03
dep. 16:03
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 16:04
dep. 16:04
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:09
dep. 16:09
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:10
dep. 16:10
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 16:11
dep. 16:11
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 16:12
dep. 16:12
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:13
dep. 16:13
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 16:14
dep. 16:14
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:17
dep. 16:17
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 16:19
dep. 16:19
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 16:20
dep. 16:20
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 16:21
20.7 km
16:15 16:37 (00:22)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:35
dep. 16:35
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:37
19 km
16:40 17:16 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:48
dep. 16:48
1.9 km
arr. 16:51
dep. 16:51
3.4 km
arr. 16:58
dep. 16:58
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 16:59
dep. 16:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:04
dep. 17:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:05
dep. 17:05
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 17:06
dep. 17:06
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 17:07
dep. 17:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:08
dep. 17:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 17:09
dep. 17:09
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 17:10
dep. 17:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:12
dep. 17:12
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 17:16
20.3 km
17:00 17:27 (00:27)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:10
dep. 17:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 17:27
18.4 km
17:05 17:41 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:05
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:13
dep. 17:13
1.9 km
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
arr. 17:23
dep. 17:23
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 17:24
dep. 17:24
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:29
dep. 17:29
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:30
dep. 17:30
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 17:32
dep. 17:32
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:33
dep. 17:33
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 17:34
dep. 17:34
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 17:35
dep. 17:35
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:37
dep. 17:37
18.4 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 17:39
dep. 17:39
19.2 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 17:40
dep. 17:40
19.7 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 17:41
20.7 km
17:30 17:52 (00:22)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
19 km
17:40 18:16 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:48
dep. 17:48
1.9 km
arr. 17:51
dep. 17:51
3.4 km
arr. 17:58
dep. 17:58
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 17:59
dep. 17:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 18:04
dep. 18:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:05
dep. 18:05
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 18:06
dep. 18:06
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 18:07
dep. 18:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 18:08
dep. 18:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 18:09
dep. 18:09
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 18:10
dep. 18:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:12
dep. 18:12
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 18:16
20.3 km
18:00 18:20 (00:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
arr. 18:10
dep. 18:10
9 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:15
dep. 18:15
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 18:17
dep. 18:17
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:19
dep. 18:19
19 km
Temerin, VI - Cilag
arr. 18:20
20 km
18:10 18:30 (00:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:10
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:30
19 km
18:20 18:56 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:28
dep. 18:28
1.9 km
arr. 18:31
dep. 18:31
3.4 km
arr. 18:38
dep. 18:38
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 18:39
dep. 18:39
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 18:44
dep. 18:44
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:45
dep. 18:45
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 18:46
dep. 18:46
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 18:47
dep. 18:47
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 18:48
dep. 18:48
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 18:49
dep. 18:49
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 18:50
dep. 18:50
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:52
dep. 18:52
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 18:56
20.3 km
19:00 19:36 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:08
dep. 19:08
1.9 km
arr. 19:11
dep. 19:11
3.4 km
arr. 19:18
dep. 19:18
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 19:19
dep. 19:19
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 19:24
dep. 19:24
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:25
dep. 19:25
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 19:26
dep. 19:26
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 19:27
dep. 19:27
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:28
dep. 19:28
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 19:29
dep. 19:29
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 19:30
dep. 19:30
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:32
dep. 19:32
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 19:36
20.3 km
19:20 20:04 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:28
dep. 19:28
1.9 km
arr. 19:31
dep. 19:31
3.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 19:39
dep. 19:39
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 19:44
dep. 19:44
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 19:46
dep. 19:46
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 19:47
dep. 19:47
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:48
dep. 19:48
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 19:49
dep. 19:49
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 19:50
dep. 19:50
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:00
dep. 20:00
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 19:56
dep. 19:56
20.3 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 20:02
dep. 20:02
23 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 20:03
dep. 20:03
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 20:04
24.5 km
19:25 19:47 (00:22)
Autovojvodina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Autovojvodina
dep. 19:25
arr. 19:25
dep. 19:25
0 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:45
dep. 19:45
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:47
19 km
19:30 19:57 (00:27)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 19:57
18.4 km
20:40 21:16 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:48
dep. 20:48
1.9 km
arr. 20:51
dep. 20:51
3.4 km
arr. 20:58
dep. 20:58
7.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 20:59
dep. 20:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 21:04
dep. 21:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 21:05
dep. 21:05
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 21:06
dep. 21:06
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 21:07
dep. 21:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 21:08
dep. 21:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 21:09
dep. 21:09
17.3 km
Temerin, Mlin
arr. 21:10
dep. 21:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 21:12
dep. 21:12
18.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 21:16
20.3 km
21:00 21:31 (00:31)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:08
dep. 21:08
1.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 21:21
dep. 21:21
14.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 21:24
dep. 21:24
16.2 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 21:27
dep. 21:27
18 km
Temerin, VII - Telep
arr. 21:31
19.9 km
21:40 22:24 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:48
dep. 21:48
1.9 km
arr. 21:51
dep. 21:51
3.4 km
arr. 21:58
dep. 21:58
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 21:59
dep. 21:59
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 22:04
dep. 22:04
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 22:05
dep. 22:05
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 22:06
dep. 22:06
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 22:07
dep. 22:07
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 22:08
dep. 22:08
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 22:09
dep. 22:09
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 22:10
dep. 22:10
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 22:20
dep. 22:20
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 22:16
dep. 22:16
20.3 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 22:22
dep. 22:22
23 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 22:23
dep. 22:23
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 22:24
24.5 km
22:45 23:29 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 22:53
dep. 22:53
1.9 km
arr. 22:56
dep. 22:56
3.4 km
arr. 23:03
dep. 23:03
7.7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 23:04
dep. 23:04
8.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 23:09
dep. 23:09
13.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 23:10
dep. 23:10
14.4 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 23:11
dep. 23:11
15 km
Temerin, Novosadska 72
arr. 23:12
dep. 23:12
15.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 23:13
dep. 23:13
16.6 km
Temerin, Novosadska 194.
arr. 23:14
dep. 23:14
17.3 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 23:15
dep. 23:15
17.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 23:25
dep. 23:25
21.2 km
Temerin, VII - Telep
arr. 23:21
dep. 23:21
20.3 km
Temerin, Novosadska 380
arr. 23:27
dep. 23:27
23 km
Temerin, VI - Čilag
arr. 23:28
dep. 23:28
23.5 km
Temerin, Caki Lajosa 76/1
arr. 23:29
24.5 km

Naselja Novi Sad i Temerin su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.