Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Sutjeska timetable

thursday, 16.07.2020.
10:30 11:55 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
78.7 km
12:30 13:55 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
78.7 km
13:25 15:01 (01:36)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 14:07
dep. 14:07
43.6 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 14:15
dep. 14:15
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:30
53.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
67.5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
70.5 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:55
dep. 14:55
74.5 km
Sutjeska, Center
arr. 15:01
0 km
14:40 16:05 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
78.7 km
17:30 18:55 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
78.7 km
Novi Sad - Sutjeska timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
10:30 11:55 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
78.7 km
12:30 13:55 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
78.7 km
13:25 15:01 (01:36)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 14:07
dep. 14:07
43.6 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 14:15
dep. 14:15
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:30
53.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
67.5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
70.5 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:55
dep. 14:55
74.5 km
Sutjeska, Center
arr. 15:01
0 km
14:40 16:05 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
78.7 km
17:30 18:55 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
73.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
78.7 km

Naselja Novi Sad i Sutjeska su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Sutjeska iznosi od 6,49 EUR do 6,49 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.