Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Stari Rakovac timetable

saturday, 20.07.2019.
07:00 07:35 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:11
dep. 07:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:26
dep. 07:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 07:28
dep. 07:28
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 07:30
dep. 07:30
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 07:33
dep. 07:33
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 07:34
dep. 07:34
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 07:35
16.6 km
11:45 12:20 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
arr. 11:56
dep. 11:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:08
dep. 12:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:11
dep. 12:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 12:13
dep. 12:13
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 12:15
dep. 12:15
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 12:18
dep. 12:18
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 12:19
dep. 12:19
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 12:20
16.6 km
17:00 17:35 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:11
dep. 17:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:23
dep. 17:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 17:26
dep. 17:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 17:43
dep. 17:43
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 17:40
dep. 17:40
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 17:37
dep. 17:37
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 17:35
16.6 km
19:20 19:55 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
arr. 19:31
dep. 19:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:43
dep. 19:43
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 19:46
dep. 19:46
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 19:48
dep. 19:48
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 19:50
dep. 19:50
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 19:53
dep. 19:53
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 19:54
dep. 19:54
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 19:55
16.6 km
Novi Sad - Stari Rakovac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:00 07:35 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:11
dep. 07:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:26
dep. 07:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 07:28
dep. 07:28
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 07:30
dep. 07:30
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 07:33
dep. 07:33
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 07:34
dep. 07:34
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 07:35
16.6 km
11:45 12:20 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
arr. 11:56
dep. 11:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:08
dep. 12:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:11
dep. 12:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 12:13
dep. 12:13
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 12:15
dep. 12:15
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 12:18
dep. 12:18
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 12:19
dep. 12:19
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 12:20
16.6 km
17:00 17:35 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:11
dep. 17:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:23
dep. 17:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 17:26
dep. 17:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 17:43
dep. 17:43
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 17:40
dep. 17:40
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 17:37
dep. 17:37
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 17:35
16.6 km
19:20 19:55 (00:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
arr. 19:31
dep. 19:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:43
dep. 19:43
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 19:46
dep. 19:46
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 19:48
dep. 19:48
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 19:50
dep. 19:50
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 19:53
dep. 19:53
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 19:54
dep. 19:54
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 19:55
16.6 km

Naselja Novi Sad i Stari Rakovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.