Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Stari Rakovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:00 06:35 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:26
dep. 06:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 06:28
dep. 06:28
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 06:30
dep. 06:30
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 06:34
dep. 06:34
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 06:35
16.6 km
10:35 11:10 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
arr. 10:46
dep. 10:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:58
dep. 10:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 11:01
dep. 11:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 11:18
dep. 11:18
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 11:15
dep. 11:15
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 11:12
dep. 11:12
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 11:11
dep. 11:11
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 11:10
16.6 km
11:45 12:20 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
arr. 11:56
dep. 11:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:08
dep. 12:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:11
dep. 12:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 12:13
dep. 12:13
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 12:15
dep. 12:15
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 12:18
dep. 12:18
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 12:19
dep. 12:19
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 12:20
16.6 km
12:10 12:45 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
arr. 12:21
dep. 12:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:33
dep. 12:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:36
dep. 12:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 12:53
dep. 12:53
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 12:50
dep. 12:50
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 12:47
dep. 12:47
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 12:46
dep. 12:46
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 12:45
16.6 km
14:45 15:20 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
arr. 14:56
dep. 14:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:08
dep. 15:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:11
dep. 15:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 15:13
dep. 15:13
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 15:15
dep. 15:15
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 15:18
dep. 15:18
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 15:19
dep. 15:19
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 15:20
16.6 km
16:15 16:50 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
arr. 16:26
dep. 16:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:38
dep. 16:38
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:41
dep. 16:41
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 16:43
dep. 16:43
13.4 km
Stari Rakovac, Stolice
arr. 16:45
dep. 16:45
14.4 km
Stari Rakovac, Manastirska 28
arr. 16:48
dep. 16:48
15.8 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 16:49
dep. 16:49
16.2 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 16:50
16.6 km
17:00 17:35 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:11
dep. 17:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:23
dep. 17:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 17:26
dep. 17:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 17:43
dep. 17:43
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 17:40
dep. 17:40
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 17:37
dep. 17:37
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 17:35
16.6 km
18:30 19:05 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
arr. 18:41
dep. 18:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:53
dep. 18:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:56
dep. 18:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 19:13
dep. 19:13
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 19:10
dep. 19:10
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 19:07
dep. 19:07
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 19:06
dep. 19:06
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 19:05
16.6 km
19:40 20:15 (00:35)
MAS - Central bus stationSpomen park (Okretnica)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:40
arr. 19:51
dep. 19:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:03
dep. 20:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:06
dep. 20:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 20:23
dep. 20:23
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 20:20
dep. 20:20
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 20:17
dep. 20:17
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 20:16
dep. 20:16
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 20:15
16.6 km

Naselja Novi Sad i Stari Rakovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.