Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Srpska Crnja timetable

thursday, 16.07.2020.
09:30 11:31 (02:01)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
52.8 km
arr. 10:45
dep. 10:45
62.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:55
dep. 10:55
71.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:01
dep. 11:01
77 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:06
dep. 11:06
82.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:10
dep. 11:10
86 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:15
dep. 11:15
92 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:19
dep. 11:19
96 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:24
dep. 11:24
100.9 km
Srpska Crnja, Center
arr. 11:31
108.4 km
16:45 19:00 (02:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 17:27
dep. 17:27
43.6 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:35
dep. 17:35
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
53.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
55 km
arr. 18:15
dep. 18:15
63.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:24
dep. 18:24
0 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:30
dep. 18:30
77.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:35
dep. 18:35
83.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
87.1 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:44
dep. 18:44
93 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:48
dep. 18:48
0 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:53
dep. 18:53
0 km
Srpska Crnja
arr. 19:00
109.1 km
18:00 20:16 (02:16)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
52.8 km
arr. 19:30
dep. 19:30
62.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 19:40
dep. 19:40
71.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 19:46
dep. 19:46
77 km
Cestereg, Centar - park
arr. 19:51
dep. 19:51
82.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 19:55
dep. 19:55
86 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 20:00
dep. 20:00
92 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 20:04
dep. 20:04
96 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 20:09
dep. 20:09
100.9 km
Srpska Crnja, Center
arr. 20:16
108.4 km
Novi Sad - Srpska Crnja timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
09:30 11:31 (02:01)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
52.8 km
arr. 10:45
dep. 10:45
62.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:55
dep. 10:55
71.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:01
dep. 11:01
77 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:06
dep. 11:06
82.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:10
dep. 11:10
86 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:15
dep. 11:15
92 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:19
dep. 11:19
96 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:24
dep. 11:24
100.9 km
Srpska Crnja, Center
arr. 11:31
108.4 km
16:45 19:00 (02:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 17:27
dep. 17:27
43.6 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:35
dep. 17:35
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
53.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
55 km
arr. 18:15
dep. 18:15
63.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:24
dep. 18:24
0 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:30
dep. 18:30
77.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:35
dep. 18:35
83.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
87.1 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:44
dep. 18:44
93 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:48
dep. 18:48
0 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:53
dep. 18:53
0 km
Srpska Crnja
arr. 19:00
109.1 km
18:00 20:16 (02:16)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
52.8 km
arr. 19:30
dep. 19:30
62.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 19:40
dep. 19:40
71.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 19:46
dep. 19:46
77 km
Cestereg, Centar - park
arr. 19:51
dep. 19:51
82.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 19:55
dep. 19:55
86 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 20:00
dep. 20:00
92 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 20:04
dep. 20:04
96 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 20:09
dep. 20:09
100.9 km
Srpska Crnja, Center
arr. 20:16
108.4 km
Novi Sad - Srpska Crnja timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
09:30 11:31 (02:01)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
52.8 km
arr. 10:45
dep. 10:45
62.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:55
dep. 10:55
71.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:01
dep. 11:01
77 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:06
dep. 11:06
82.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:10
dep. 11:10
86 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:15
dep. 11:15
92 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:19
dep. 11:19
96 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:24
dep. 11:24
100.9 km
Srpska Crnja, Center
arr. 11:31
108.4 km
16:45 19:00 (02:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 17:27
dep. 17:27
43.6 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:35
dep. 17:35
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
53.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
55 km
arr. 18:15
dep. 18:15
63.3 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:24
dep. 18:24
0 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:30
dep. 18:30
77.7 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:35
dep. 18:35
83.4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
87.1 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:44
dep. 18:44
93 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:48
dep. 18:48
0 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:53
dep. 18:53
0 km
Srpska Crnja
arr. 19:00
109.1 km
18:00 20:16 (02:16)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
52.8 km
arr. 19:30
dep. 19:30
62.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 19:40
dep. 19:40
71.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 19:46
dep. 19:46
77 km
Cestereg, Centar - park
arr. 19:51
dep. 19:51
82.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 19:55
dep. 19:55
86 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 20:00
dep. 20:00
92 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 20:04
dep. 20:04
96 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 20:09
dep. 20:09
100.9 km
Srpska Crnja, Center
arr. 20:16
108.4 km

Naselja Novi Sad i Srpska Crnja su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 01min., a najduže 02h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.