Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Silbas timetable

monday, 19.11.2018.
06:20 07:02 (00:42)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Rumenka, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 06:44
dep. 06:44
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 06:50
dep. 06:50
29 km
Silbas, Center
arr. 07:02
37 km
06:45 07:25 (00:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Rumenka, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Silbas, Center
arr. 07:25
37 km
08:00 09:34 (01:34)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 09:14
dep. 09:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
56.2 km
Silbas, Center
arr. 09:34
61.7 km
09:15 09:57 (00:42)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:15
Rumenka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 09:40
dep. 09:40
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 09:42
dep. 09:42
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 09:47
dep. 09:47
29 km
Silbas, Center
arr. 09:57
37 km
10:40 11:40 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Rumenka, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 11:04
dep. 11:04
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
34 km
Kulpin, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 11:30
dep. 11:30
39 km
Silbas, Center
arr. 11:40
47 km
11:45 12:25 (00:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Rumenka, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 12:09
dep. 12:09
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 12:15
dep. 12:15
29 km
Silbas, Center
arr. 12:25
37 km
12:15 12:55 (00:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Rumenka, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 12:38
dep. 12:38
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Silbas, Center
arr. 12:55
37 km
13:05 14:01 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Rumenka, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
7.8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
32.4 km
Kulpin, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
27.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 13:50
dep. 13:50
37.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, R. Ive Lole Ribara i Marsala Tita
arr. 13:51
dep. 13:51
38.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 13:52
dep. 13:52
38.5 km
Silbas, Center
arr. 14:01
46.9 km
13:30 14:10 (00:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Rumenka, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 14:00
dep. 14:00
29 km
Silbas, Center
arr. 14:10
37 km
14:00 15:34 (01:34)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
-80 km
arr. 14:25
dep. 14:25
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:34
dep. 14:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 15:14
dep. 15:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
56.2 km
Silbas, Center
arr. 15:34
61.7 km
14:30 15:26 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Rumenka, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
7.8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
32.4 km
Kulpin, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
27.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 15:15
dep. 15:15
37.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, R. Ive Lole Ribara i Marsala Tita
arr. 15:16
dep. 15:16
38.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 15:17
dep. 15:17
38.5 km
Silbas, Center
arr. 15:26
46.9 km
15:15 16:05 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Rumenka, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 15:38
dep. 15:38
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Kulpin, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 15:55
dep. 15:55
39 km
Silbas, Center
arr. 16:05
47 km
15:45 17:14 (01:29)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
-80 km
arr. 16:10
dep. 16:10
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 16:19
dep. 16:19
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
56.2 km
Silbas, Center
arr. 17:14
61.7 km
16:00 16:50 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Rumenka, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 16:23
dep. 16:23
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Kulpin, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 16:40
dep. 16:40
39 km
Silbas, Center
arr. 16:50
47 km
16:40 17:23 (00:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Novi Sad, Rumenačka-Stadion˝N.Sad˝
arr. 16:45
dep. 16:45
4 km
Rumenka, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 17:16
dep. 17:16
31 km
Silbas, Center
arr. 17:23
39 km
17:20 18:05 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Novi Sad, Rumenačka-Stadion˝N.Sad˝
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Rumenka, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
26 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 17:55
dep. 17:55
31 km
Silbas, Center
arr. 18:05
39 km
18:30 19:10 (00:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Rumenka, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 18:54
dep. 18:54
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 19:00
dep. 19:00
29 km
Silbas, Center
arr. 19:10
37 km
19:30 20:10 (00:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Rumenačka-Stadion˝N.Sad˝
arr. 19:34
dep. 19:34
4 km
Rumenka, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
26 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 20:00
dep. 20:00
31 km
Silbas, Center
arr. 20:10
39 km
20:00 20:50 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Rumenka, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 20:23
dep. 20:23
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
34 km
Kulpin, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 20:40
dep. 20:40
39 km
Silbas, Center
arr. 20:50
47 km
21:00 22:39 (01:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
56.2 km
Silbas, Center
arr. 22:39
61.7 km
22:20 23:10 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:20
Rumenka, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
8 km
Rumenka, Irmovo
arr. 22:35
dep. 22:35
14 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
34 km
Kulpin, Center
arr. 22:50
dep. 22:50
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 23:00
dep. 23:00
39 km
Silbas, Center
arr. 23:10
47 km

Naselja Novi Sad i Silbas su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.