Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Silbas timetable

sunday, 24.02.2019.
06:20 07:02 (00:42)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Rumenka, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 06:44
dep. 06:44
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
29 km
Silbas, Center
arr. 07:02
37 km
08:00 09:34 (01:34)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 09:14
dep. 09:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
56.2 km
Silbas, Center
arr. 09:34
61.7 km
10:40 11:40 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Rumenka, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 11:04
dep. 11:04
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
34 km
Kulpin, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
39 km
Silbas, Center
arr. 11:40
47 km
13:06 13:46 (00:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:06
Rumenka, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:31
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Silbas, Center
arr. 13:46
37 km
14:00 15:34 (01:34)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
-80 km
arr. 14:25
dep. 14:25
-80 km
arr. 14:34
dep. 14:34
-80 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
-80 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
-80 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 15:14
dep. 15:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
-80 km
Gajdobra, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
-80 km
Silbas, Center
arr. 15:34
61.7 km
15:45 17:14 (01:29)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
-80 km
arr. 16:10
dep. 16:10
-80 km
arr. 16:19
dep. 16:19
-80 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
-80 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
-80 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
-80 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
-80 km
Silbas, Center
arr. 17:14
61.7 km
16:00 16:50 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Rumenka, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 16:23
dep. 16:23
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Kulpin, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
39 km
Silbas, Center
arr. 16:50
47 km
20:00 20:50 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Rumenka, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 20:23
dep. 20:23
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
34 km
Kulpin, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
39 km
Silbas, Center
arr. 20:50
47 km
21:00 22:39 (01:39)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
56.2 km
Silbas, Center
arr. 22:39
61.7 km

Naselja Novi Sad i Silbas su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.