Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Sajkas timetable

wednesday, 15.07.2020.
06:00 06:32 (00:32)
MAS - Central bus stationPetra Drapšina 14
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 06:06
dep. 06:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
17.4 km
arr. 06:31
dep. 06:31
24.5 km
arr. 06:32
25.4 km
06:45 07:19 (00:34)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Nikole Tesle i Ivanjicke
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
17.4 km
arr. 07:16
dep. 07:16
24.5 km
arr. 07:17
dep. 07:17
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 07:18
dep. 07:18
25.4 km
arr. 07:19
25.8 km
08:00 08:32 (00:32)
MAS - Central bus stationPetra Drapšina 14
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:06
dep. 08:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
17.4 km
arr. 08:31
dep. 08:31
24.5 km
arr. 08:32
25.4 km
08:45 09:15 (00:30)
MAS - Central bus stationNikole Tesle 62
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in AP Vojvodina.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:48
dep. 08:48
2 km
Kac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
12 km
Budisava, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 09:13
dep. 09:13
24 km
arr. 09:14
dep. 09:14
24.4 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 09:15
24.9 km
11:15 11:47 (00:32)
MAS - Central bus stationPetra Drapšina 14
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 11:21
dep. 11:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
17.4 km
arr. 11:46
dep. 11:46
24.5 km
arr. 11:47
25.4 km
14:10 14:41 (00:31)
MAS - Central bus stationMesna Zajednica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Budisava, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 14:41
24 km
14:45 15:18 (00:33)
MAS - Central bus stationPetra Drapšina 14
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:51
dep. 14:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
17.4 km
arr. 15:16
dep. 15:16
24.5 km
arr. 15:18
25.4 km
14:45 15:19 (00:34)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Nikole Tesle i Ivanjicke
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:51
dep. 14:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
17.4 km
arr. 15:16
dep. 15:16
24.5 km
arr. 15:17
dep. 15:17
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 15:18
dep. 15:18
25.4 km
arr. 15:19
25.8 km
15:25 15:56 (00:31)
MAS - Central bus stationMesna Zajednica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Kac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Budisava, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
17 km
Sajkas, Mesna Zajednica
arr. 15:56
24 km
15:45 16:19 (00:34)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Nikole Tesle i Ivanjicke
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:51
dep. 15:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
17.4 km
arr. 16:16
dep. 16:16
24.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 16:18
dep. 16:18
25.4 km
arr. 16:19
25.8 km
16:30 17:03 (00:33)
MAS - Central bus stationPetra Drapšina 14
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Sajkas, Bazar
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
arr. 17:03
25 km
17:30 18:07 (00:37)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Nikole Tesle i Ivanjicke
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 17:36
dep. 17:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 17:56
dep. 17:56
25.9 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
26.7 km
Djurdevo kod Zablja, Masinski park
arr. 17:59
dep. 17:59
27.5 km
arr. 18:04
dep. 18:04
32.7 km
arr. 18:05
dep. 18:05
33.1 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 18:06
dep. 18:06
33.6 km
arr. 18:07
34 km
18:00 18:32 (00:32)
MAS - Central bus stationPetra Drapšina 14
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 18:06
dep. 18:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
17.4 km
arr. 18:31
dep. 18:31
24.5 km
arr. 18:32
25.4 km
19:30 20:04 (00:34)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Nikole Tesle i Ivanjicke
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
17.4 km
arr. 20:01
dep. 20:01
24.5 km
arr. 20:02
dep. 20:02
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 20:03
dep. 20:03
25.4 km
arr. 20:04
25.8 km
20:30 21:02 (00:32)
MAS - Central bus stationPetra Drapšina 14
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
17.4 km
arr. 21:01
dep. 21:01
24.5 km
arr. 21:02
25.4 km
22:15 22:47 (00:32)
MAS - Central bus stationPetra Drapšina 14
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 22:21
dep. 22:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
17.4 km
arr. 22:46
dep. 22:46
24.5 km
arr. 22:47
25.4 km
22:15 22:49 (00:34)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Nikole Tesle i Ivanjicke
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 22:21
dep. 22:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
17.4 km
arr. 22:46
dep. 22:46
24.5 km
arr. 22:47
dep. 22:47
24.9 km
Sajkas, Nikole Tesle 62
arr. 22:48
dep. 22:48
25.4 km
arr. 22:49
25.8 km

Naselja Novi Sad i Sajkas su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.