Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Sabac timetable

wednesday, 22.05.2019.
06:43 08:27 (01:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:43
arr. 06:50
dep. 06:50
2.9 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 07:55
dep. 07:55
49.7 km
arr. 08:00
dep. 08:00
53.5 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:13
dep. 08:13
60 km
Sabac, Bus station
arr. 08:27
71.7 km
07:30 09:06 (01:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:37
dep. 07:37
0 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
0 km
Irig, Hopovo
arr. 08:03
dep. 08:03
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 08:06
dep. 08:06
23 km
Irig, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:10
24.1 km
arr. 08:45
dep. 08:45
0 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:53
dep. 08:53
0 km
Sabac, Bus station
arr. 09:06
71.8 km
07:40 09:00 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Ruma, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
40 km
Sabac, Bus station
arr. 09:00
75 km
09:00 10:30 (01:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Irig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
77 km
10:10 11:46 (01:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:10
arr. 10:17
dep. 10:17
0 km
Irig, Hopovo
arr. 10:43
dep. 10:43
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:46
dep. 10:46
23 km
Irig, Bus station
arr. 10:48
dep. 10:50
24.1 km
arr. 11:25
dep. 11:25
0 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:33
dep. 11:33
0 km
Sabac, Bus station
arr. 11:46
71.8 km
10:15 12:20 (02:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
arr. 10:25
dep. 10:25
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
53 km
arr. 11:51
dep. 11:51
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:00
dep. 12:00
64 km
Klenak, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
68 km
Sabac, Bus station
arr. 12:20
77 km
11:40 13:12 (01:32)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:47
dep. 11:47
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:15
dep. 12:15
22.9 km
Irig, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:17
24 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 12:28
dep. 12:28
34.9 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 12:46
dep. 12:46
49.7 km
arr. 12:51
dep. 12:51
53.5 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:59
dep. 12:59
60 km
Sabac, Bus station
arr. 13:12
71.7 km
13:10 14:46 (01:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:10
arr. 13:17
dep. 13:17
0 km
Irig, Hopovo
arr. 13:43
dep. 13:43
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 13:46
dep. 13:46
23 km
Irig, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:50
24.1 km
arr. 14:25
dep. 14:25
0 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:33
dep. 14:33
0 km
Sabac, Bus station
arr. 14:46
71.8 km
13:15 14:40 (01:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
Ruma, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
41 km
Sabac, Bus station
arr. 14:40
77 km
14:00 15:30 (01:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:15
dep. 14:15
14 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 14:45
dep. 14:45
41 km
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
arr. 14:57
dep. 14:57
46 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:00
dep. 15:00
49 km
arr. 15:08
dep. 15:08
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Klenak, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
68 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
77 km
14:30 16:15 (01:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
53 km
arr. 15:48
dep. 15:48
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
64 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
77 km
14:55 16:31 (01:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:55
arr. 15:02
dep. 15:02
0 km
Irig, Hopovo
arr. 15:28
dep. 15:28
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:31
dep. 15:31
23 km
Irig, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:35
24.1 km
arr. 16:10
dep. 16:10
0 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 16:18
dep. 16:18
0 km
Sabac, Bus station
arr. 16:31
71.8 km
15:00 16:30 (01:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 15:40
dep. 15:40
39 km
Ruma, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
41 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
arr. 16:10
dep. 16:10
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 16:17
dep. 16:17
64 km
Klenak, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
68 km
Sabac, Bus station
arr. 16:30
77 km
15:45 17:15 (01:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Ruma, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Sabac, Bus station
arr. 17:15
77 km
16:15 17:40 (01:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
76 km
16:55 18:31 (01:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:55
arr. 17:02
dep. 17:02
0 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
0 km
Irig, Hopovo
arr. 17:28
dep. 17:28
20.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:31
dep. 17:31
23 km
Irig, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:35
24.1 km
arr. 18:10
dep. 18:10
0 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 18:18
dep. 18:18
0 km
Sabac, Bus station
arr. 18:31
71.8 km
17:00 18:20 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:20
77 km
17:55 19:30 (01:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:55
arr. 18:05
dep. 18:05
0 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
arr. 18:44
dep. 18:44
0 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
73.7 km
18:20 20:05 (01:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:20
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 19:40
dep. 19:40
53 km
arr. 19:45
dep. 19:45
57 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:52
dep. 19:52
64 km
Sabac, Bus station
arr. 20:05
77 km
19:30 21:10 (01:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 20:36
dep. 20:36
49.7 km
arr. 20:41
dep. 20:41
53.5 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:50
dep. 20:50
60 km
Klenak, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
66.7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:10
71.7 km

Naselja Novi Sad i Sabac su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:43 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.