Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Pozega timetable

saturday, 16.02.2019.
13:40 18:52 (05:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
260 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
13:40 18:52 (05:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
260 km
 
Departures on: monday, 18.02.2019.
13:40 18:52 (05:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
260 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
13:40 18:52 (05:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
260 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
13:40 18:52 (05:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
260 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
13:40 18:52 (05:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
260 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
13:40 18:52 (05:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
224 km
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
241 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
250 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
254 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
260 km

Naselja Novi Sad i Pozega su međusobno udaljena ~260 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 12min., a najduže 05h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 13:40 h, dok je poslednji polazak u 13:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.