Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Podgorica timetable

saturday, 18.08.2018.
18:30 05:00 (10:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
274 km
Raska, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
354 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
377 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
416 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
421 km
Berane, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
471 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
623 km
19:04 08:48 (13:44)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:04
Beska, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
28 km
Indjija, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:46
39 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
48 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
57 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:46
dep. 20:46
85 km
arr. 21:00
dep. 21:05
95 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:34
dep. 23:04
160 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:25
dep. 23:26
188 km
Kosjeric, Railway station
arr. 00:22
dep. 00:23
236 km
Pozega, Railway station
arr. 00:52
dep. 00:52
261 km
Uzice, Railway station
arr. 01:17
dep. 01:25
291 km
Priboj, Railway station
arr. 03:31
dep. 03:32
368 km
Prijepolje, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:42
405 km
Prijepolje, Teretna
arr. 04:47
dep. 04:47
409 km
Bijelo Polje, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
453 km
Mojkovac, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
474 km
Kolasin, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
494 km
Podgorica, Railway station
arr. 08:48
559 km
19:45 07:25 (11:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:05
dep. 21:20
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 23:50
dep. 23:50
220 km
Cacak, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
242 km
Uzice, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
285 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:00
dep. 04:00
459 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:15
dep. 04:15
469 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:25
570 km
20:30 07:00 (10:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
75 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:30
dep. 03:30
424 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:45
dep. 03:45
431 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:00
575 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
18:30 05:00 (10:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Buy ticket 3.080,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
104 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
234 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
287 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
429 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
431 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
625 km
19:04 08:48 (13:44)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:04
Beska, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
28 km
Indjija, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:46
39 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
48 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
57 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:46
dep. 20:46
85 km
arr. 21:00
dep. 21:05
95 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:34
dep. 23:04
160 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:25
dep. 23:26
188 km
Kosjeric, Railway station
arr. 00:22
dep. 00:23
236 km
Pozega, Railway station
arr. 00:52
dep. 00:52
261 km
Uzice, Railway station
arr. 01:17
dep. 01:25
291 km
Priboj, Railway station
arr. 03:31
dep. 03:32
368 km
Prijepolje, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:42
405 km
Prijepolje, Teretna
arr. 04:47
dep. 04:47
409 km
Bijelo Polje, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
453 km
Mojkovac, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
474 km
Kolasin, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
494 km
Podgorica, Railway station
arr. 08:48
559 km
19:45 07:25 (11:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:05
dep. 21:20
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 23:50
dep. 23:50
220 km
Cacak, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
242 km
Uzice, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
285 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:00
dep. 04:00
459 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:15
dep. 04:15
469 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:25
570 km
20:30 07:00 (10:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
104 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:30
dep. 03:30
410 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:45
dep. 03:45
415 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:00
551 km

Naselja Novi Sad i Podgorica su međusobno udaljena ~579 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 30min., a najduže 13h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 18:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Podgorica iznosi od 3.080,00 RSD do 3.080,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.