Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Obrovac timetable

sunday, 12.07.2020.
14:30 15:47 (01:17)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
52.1 km
arr. 15:47
52.6 km
17:40 18:34 (00:54)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
51 km
Novi Sad - Obrovac timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
14:30 15:47 (01:17)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
52.1 km
arr. 15:47
52.6 km
17:40 18:34 (00:54)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
51 km
Novi Sad - Obrovac timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
14:30 15:47 (01:17)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
52.1 km
arr. 15:47
52.6 km
17:40 18:34 (00:54)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
51 km
Novi Sad - Obrovac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
14:30 15:47 (01:17)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
52.1 km
arr. 15:47
52.6 km
17:40 18:34 (00:54)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
51 km

Naselja Novi Sad i Obrovac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.