Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Obrovac timetable

thursday, 27.02.2020.
08:15 09:10 (00:55)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Glozan, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
26 km
Celarevo, Centar
arr. 08:50
dep. 08:50
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
42 km
Obrovac, Center
arr. 09:10
51 km
11:20 12:37 (01:17)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 11:29
dep. 11:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:37
dep. 11:37
8.4 km
arr. 11:43
dep. 11:43
13.2 km
arr. 11:50
dep. 11:50
19.1 km
Glozan, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
26 km
arr. 11:59
dep. 11:59
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:02
dep. 12:02
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:11
dep. 12:11
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:12
dep. 12:12
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:16
dep. 12:20
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 12:27
dep. 12:27
44.5 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 12:28
dep. 12:28
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 12:31
dep. 12:31
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 12:32
dep. 12:32
48.5 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 12:35
dep. 12:35
51.3 km
Obrovac, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
52.3 km
arr. 12:37
52.8 km
13:00 14:37 (01:37)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Glozan, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
26 km
Celarevo, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:53
dep. 14:20
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:27
dep. 14:27
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:28
dep. 14:28
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:31
dep. 14:31
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 14:32
dep. 14:32
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 14:35
dep. 14:35
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
52.1 km
arr. 14:37
52.6 km
14:30 15:47 (01:17)
MAS - Central bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
52.1 km
arr. 15:47
52.6 km
15:15 16:36 (01:21)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:33
dep. 15:33
8.4 km
arr. 15:39
dep. 15:39
13.2 km
arr. 15:46
dep. 15:46
19.1 km
Glozan, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:07
dep. 16:07
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:08
dep. 16:08
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:20
42.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 16:31
dep. 16:31
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 16:32
dep. 16:32
48.5 km
Obrovac, Center
arr. 16:36
52.3 km
17:40 18:34 (00:54)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
51 km
19:30 20:46 (01:16)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:48
dep. 19:48
8.4 km
arr. 19:54
dep. 19:54
13.2 km
arr. 20:01
dep. 20:01
19.1 km
Glozan, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:22
dep. 20:22
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:23
dep. 20:23
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:30
42.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 20:41
dep. 20:41
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 20:42
dep. 20:42
48.5 km
Obrovac, Center
arr. 20:46
52.3 km

Naselja Novi Sad i Obrovac su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.