Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Novi Becej timetable

thursday, 16.08.2018.
06:00 07:20 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:15
dep. 06:15
0 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:20
dep. 06:20
0 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:25
dep. 06:25
0 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Becej, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
49 km
Novi Becej, Center
arr. 07:20
64 km
09:00 10:05 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:10
dep. 09:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 09:27
dep. 09:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 10:01
dep. 10:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 10:05
59.8 km
11:30 12:35 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:40
dep. 11:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 11:57
dep. 11:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 12:31
dep. 12:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
58 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 12:35
59.8 km
13:15 14:28 (01:13)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Nadalj, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
38 km
Becej, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
49 km
Novi Becej, AS
arr. 14:28
62 km
14:00 15:05 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:10
dep. 14:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:15
dep. 14:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:20
dep. 14:20
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 14:27
dep. 14:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
30 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 15:01
dep. 15:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
58 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 15:05
59.8 km
15:20 16:32 (01:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:44
dep. 15:44
19 km
Nadalj, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
38 km
Becej, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
49 km
Novi Becej, AS
arr. 16:32
59 km
17:00 18:05 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:10
dep. 17:10
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 17:27
dep. 17:27
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
30 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 18:01
dep. 18:01
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
58 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 18:05
59.8 km
19:30 20:35 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Temerin, Čarda
arr. 19:57
dep. 19:57
18.4 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
22.7 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
Novi Becej, Ive Lole Ribara 38
arr. 20:31
dep. 20:31
56.7 km
Novi Becej, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
58 km
Novi Becej, Milosev put 101
arr. 20:35
59.8 km

Naselja Novi Sad i Novi Becej su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.