Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Nova Gajdobra timetable

tuesday, 14.07.2020.
08:00 09:24 (01:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 09:14
dep. 09:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
53.3 km
13:05 14:11 (01:06)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Rumenka, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
7.8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
32.4 km
Kulpin, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
27.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 13:50
dep. 13:50
37.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
38.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 13:52
dep. 13:52
38.5 km
Silbas, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
46.9 km
Gajdobra, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
52.4 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 14:11
55.4 km
14:00 15:24 (01:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
8.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
13.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 15:14
dep. 15:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
53.3 km
14:30 15:36 (01:06)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Rumenka, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
7.8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
32.4 km
Kulpin, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
27.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 15:15
dep. 15:15
37.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
38.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 15:17
dep. 15:17
38.5 km
Silbas, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
Gajdobra, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
52.4 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:36
55.4 km
15:45 17:04 (01:19)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
8.4 km
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
arr. 16:19
dep. 16:19
19.1 km
Glozan, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
53.3 km
21:00 22:29 (01:29)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
53.3 km
Novi Sad - Nova Gajdobra timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
08:00 09:24 (01:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 09:14
dep. 09:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
53.3 km
13:05 14:11 (01:06)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Rumenka, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
7.8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
32.4 km
Kulpin, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
27.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 13:50
dep. 13:50
37.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
38.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 13:52
dep. 13:52
38.5 km
Silbas, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
46.9 km
Gajdobra, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
52.4 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 14:11
55.4 km
14:00 15:24 (01:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
8.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
13.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 15:14
dep. 15:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
53.3 km
14:30 15:36 (01:06)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Rumenka, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
7.8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
32.4 km
Kulpin, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
27.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 15:15
dep. 15:15
37.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
38.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 15:17
dep. 15:17
38.5 km
Silbas, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
Gajdobra, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
52.4 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:36
55.4 km
15:45 17:04 (01:19)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
8.4 km
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
arr. 16:19
dep. 16:19
19.1 km
Glozan, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
53.3 km
21:00 22:29 (01:29)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
53.3 km

Naselja Novi Sad i Nova Gajdobra su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.