Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Nis timetable

friday, 23.11.2018.
06:10 10:50 (04:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:25
dep. 07:40
78 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
314 km
08:00 12:35 (04:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Indjija, Bus station
arr. 08:37
dep. 08:37
37.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
dep. 09:30
80.7 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:41
170.7 km
Nis, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:30
317.8 km
arr. 12:35
319.8 km
08:35 13:55 (05:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
Maradik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
37 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
80 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
285 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
316 km
10:20 15:05 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:20
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
dep. 11:50
78 km
Nis, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
314 km
arr. 15:05
316 km
12:45 18:15 (05:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Cortanovci, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
317 km
13:05 17:50 (04:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 14,41 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:05
dep. 14:15
84 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
218 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
289 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
320 km
14:45 19:25 (04:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
dep. 16:15
78 km
Nis, Bus station
arr. 19:25
314 km
16:30 21:05 (04:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:40
dep. 18:05
80 km
Nis, Bus station
arr. 21:05
316 km
17:25 22:50 (05:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:57
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:10
222 km
Paracin, Bus station
arr. 21:21
dep. 21:23
230 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:22
283 km
Nis, Bus station
arr. 22:50
314 km
18:35 23:15 (04:40)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
78 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
314 km
20:35 01:10 (04:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:35
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:50
dep. 22:00
78 km
Nis, Bus station
arr. 01:10
314 km
23:10 04:35 (05:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:30
dep. 00:45
94.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:07
299.6 km
Nis, Bus station
arr. 04:35
330.6 km

Naselja Novi Sad i Nis su međusobno udaljena ~318 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 35min., a najduže 05h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Nis iznosi od 14,41 EUR do 14,41 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.