Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Mladenovo timetable

thursday, 27.02.2020.
06:00 07:38 (01:38)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:19
dep. 06:19
8.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
13.2 km
arr. 06:34
dep. 06:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
26 km
Celarevo, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:58
dep. 06:58
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:00
dep. 07:00
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:10
42.2 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 07:19
dep. 07:19
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 07:23
dep. 07:23
47.7 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
53.2 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 07:34
dep. 07:34
56.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 07:36
dep. 07:36
56.8 km
Mladenovo, Center
arr. 07:38
57.2 km
09:45 11:04 (01:19)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:02
dep. 10:02
8.4 km
arr. 10:08
dep. 10:08
13.2 km
arr. 10:15
dep. 10:15
19.1 km
Glozan, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
26 km
arr. 10:24
dep. 10:24
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 10:27
dep. 10:27
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:36
dep. 10:36
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:37
dep. 10:37
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:45
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:52
dep. 10:52
44.5 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 10:53
dep. 10:53
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 10:56
dep. 10:56
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 10:57
dep. 10:57
48.5 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
53.2 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 11:02
dep. 11:02
56.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 11:03
dep. 11:03
56.8 km
Mladenovo, Center
arr. 11:04
57.2 km
10:40 11:59 (01:19)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 10:49
dep. 10:49
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:57
dep. 10:57
8.4 km
arr. 11:03
dep. 11:03
13.2 km
arr. 11:10
dep. 11:10
19.1 km
Glozan, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
26 km
arr. 11:19
dep. 11:19
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 11:22
dep. 11:22
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 11:31
dep. 11:31
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 11:32
dep. 11:32
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 11:36
dep. 11:40
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 11:47
dep. 11:47
44.5 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 11:48
dep. 11:48
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 11:51
dep. 11:51
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 11:52
dep. 11:52
48.5 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
53.2 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 11:57
dep. 11:57
56.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 11:58
dep. 11:58
56.8 km
Mladenovo, Center
arr. 11:59
57.2 km
12:00 13:34 (01:34)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:20
dep. 12:20
8.4 km
arr. 12:26
dep. 12:26
13.2 km
arr. 12:35
dep. 12:35
19.1 km
Glozan, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
26 km
arr. 12:44
dep. 12:44
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:47
dep. 12:47
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:56
dep. 12:56
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:57
dep. 12:57
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 13:22
dep. 13:22
44.5 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 13:23
dep. 13:23
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 13:26
dep. 13:26
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 13:27
dep. 13:27
48.5 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
53.2 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 13:32
dep. 13:32
56.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 13:33
dep. 13:33
56.8 km
Mladenovo, Center
arr. 13:34
57.2 km
13:00 14:34 (01:34)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 13:09
dep. 13:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:17
dep. 13:17
8.4 km
arr. 13:23
dep. 13:23
13.2 km
arr. 13:31
dep. 13:31
19.1 km
Glozan, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
26 km
arr. 13:41
dep. 13:41
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 13:44
dep. 13:44
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 13:56
dep. 13:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:22
dep. 14:22
44.5 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:23
dep. 14:23
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:26
dep. 14:26
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 14:27
dep. 14:27
48.5 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
53.2 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 14:32
dep. 14:32
56.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 14:33
dep. 14:33
56.8 km
Mladenovo, Center
arr. 14:34
57.2 km
14:15 16:08 (01:53)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:25
dep. 14:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:35
dep. 14:35
8.4 km
arr. 14:43
dep. 14:43
13.2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
19.1 km
Glozan, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:20
dep. 15:20
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:40
42.2 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:49
dep. 15:49
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:53
dep. 15:53
47.7 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
53.2 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 16:04
dep. 16:04
56.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 16:06
dep. 16:06
56.8 km
Mladenovo, Center
arr. 16:08
57.2 km
17:00 18:29 (01:29)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:09
dep. 17:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:17
dep. 17:17
8.4 km
arr. 17:23
dep. 17:23
13.2 km
arr. 17:30
dep. 17:30
19.1 km
Glozan, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
26 km
arr. 17:39
dep. 17:39
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 17:42
dep. 17:42
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 17:52
dep. 17:52
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:56
dep. 18:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 18:17
dep. 18:17
44.5 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 18:18
dep. 18:18
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 18:21
dep. 18:21
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 18:22
dep. 18:22
48.5 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
53.2 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 18:27
dep. 18:27
56.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 18:28
dep. 18:28
56.8 km
Mladenovo, Center
arr. 18:29
57.2 km
17:50 19:43 (01:53)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 18:00
dep. 18:00
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:09
dep. 18:09
8.4 km
arr. 18:16
dep. 18:16
13.2 km
arr. 18:24
dep. 18:24
19.1 km
Glozan, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 18:53
dep. 18:53
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 18:55
dep. 18:55
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:15
42.2 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 19:24
dep. 19:24
45.1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 19:28
dep. 19:28
47.7 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
53.2 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 19:39
dep. 19:39
56.4 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 19:41
dep. 19:41
56.8 km
Mladenovo, Center
arr. 19:43
57.2 km

Naselja Novi Sad i Mladenovo su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.