Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Mali Beograd timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:10 07:38 (01:28)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
32 km
Feketic, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
48 km
Lovcenac, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:28
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 07:38
75 km
07:00 08:30 (01:30)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:28
32 km
Feketic, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
48 km
Lovcenac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 07:59
dep. 08:15
67 km
Zobnatica, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
73 km
Mali Beograd, Center
arr. 08:30
75 km
08:20 09:45 (01:25)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
Srbobran, Bus station
arr. 08:44
dep. 08:44
30 km
Feketic, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
45 km
Lovcenac, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
46 km
Mali Idjos, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
57 km
Backa Topola, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:35
62 km
Zobnatica, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
68 km
Mali Beograd, Center
arr. 09:45
70 km
08:25 09:53 (01:28)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:25
arr. 08:48
dep. 08:48
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:03
dep. 09:03
32 km
Feketic, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
48 km
Lovcenac, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 09:43
dep. 09:43
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 09:53
75 km
09:40 11:04 (01:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:40
arr. 10:02
dep. 10:02
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
32 km
Feketic, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Lovcenac, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
50 km
Lovcenac, Mlin
arr. 10:36
dep. 10:36
52 km
Mali Idjos, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 10:52
dep. 10:55
67 km
Zobnatica, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
73 km
Mali Beograd, Center
arr. 11:04
75 km
10:40 12:08 (01:28)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
arr. 11:03
dep. 11:03
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:18
32 km
Feketic, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
48 km
Lovcenac, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 12:08
75 km
12:25 14:04 (01:39)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
arr. 12:47
dep. 12:47
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
32 km
Feketic, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
48 km
Lovcenac, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
50 km
Lovcenac, Mlin
arr. 13:22
dep. 13:22
52 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 13:23
dep. 13:23
53 km
Mali Idjos, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:45
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 14:04
75 km
14:15 15:38 (01:23)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
32 km
Feketic, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
48 km
Lovcenac, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
50 km
Lovcenac, Mlin
arr. 15:06
dep. 15:06
52 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 15:08
dep. 15:08
53 km
Mali Idjos, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:24
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 15:38
75.4 km
14:40 16:08 (01:28)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Feketic, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
48 km
Lovcenac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 16:08
75 km
15:45 17:09 (01:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 16:07
dep. 16:07
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
32 km
Feketic, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Lovcenac, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
50 km
Lovcenac, Mlin
arr. 16:45
dep. 16:45
52 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Mali Idjos, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 16:57
dep. 17:00
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 17:09
75 km
17:00 18:29 (01:29)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:22
dep. 17:22
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:32
dep. 17:32
32 km
Feketic, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
48 km
Lovcenac, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
50 km
Lovcenac, Mlin
arr. 17:56
dep. 17:56
52 km
Mali Idjos, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:20
67 km
Zobnatica, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
73 km
Mali Beograd, Center
arr. 18:29
75 km
17:20 18:48 (01:28)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
arr. 17:43
dep. 17:43
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
32 km
Feketic, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
48 km
Lovcenac, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 18:38
dep. 18:38
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 18:48
75 km
20:00 21:27 (01:27)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Feketic, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
48 km
Lovcenac, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
50 km
Lovcenac, Mlin
arr. 20:57
dep. 20:57
52 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 20:59
dep. 20:59
53 km
Mali Idjos, Center
arr. 21:01
dep. 21:01
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:17
67 km
Mali Beograd, Center
arr. 21:27
75 km

Naselja Novi Sad i Mali Beograd su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 23min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.