Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Ljubovija timetable

thursday, 15.11.2018.
06:05 10:33 (04:28)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
131.4 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
199.9 km
16:15 20:15 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
dep. 19:15
156 km
Amajic
arr. 19:32
dep. 19:32
168 km
Culine
arr. 19:36
dep. 19:36
171 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:47
dep. 19:47
179 km
Crnca, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
183 km
Uzovnica
arr. 20:01
dep. 20:01
189 km
Lonjin, Usce
arr. 20:05
dep. 20:05
192 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:15
199 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
06:05 10:33 (04:28)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
131.4 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
199.9 km
16:15 20:15 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
dep. 19:15
156 km
Amajic
arr. 19:32
dep. 19:32
168 km
Culine
arr. 19:36
dep. 19:36
171 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:47
dep. 19:47
179 km
Crnca, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
183 km
Uzovnica
arr. 20:01
dep. 20:01
189 km
Lonjin, Usce
arr. 20:05
dep. 20:05
192 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:15
199 km
 
Departures on: saturday, 17.11.2018.
06:05 10:33 (04:28)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
131.4 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
199.9 km
16:15 20:15 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
dep. 19:15
156 km
Amajic
arr. 19:32
dep. 19:32
168 km
Culine
arr. 19:36
dep. 19:36
171 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:47
dep. 19:47
179 km
Crnca, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
183 km
Uzovnica
arr. 20:01
dep. 20:01
189 km
Lonjin, Usce
arr. 20:05
dep. 20:05
192 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:15
199 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
06:05 10:33 (04:28)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Ruma, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
36.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
57.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
86.9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
131.4 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
199.9 km
16:15 20:15 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Jarak, 4
arr. 17:11
dep. 17:11
52 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
56 km
Platicevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
63 km
Klenak, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
70 km
Sabac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
76 km
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
87 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
91 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
99 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
101 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
104 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
109 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
112 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
119 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
122 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
136 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
143 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
148 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
151 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
dep. 19:15
156 km
Amajic
arr. 19:32
dep. 19:32
168 km
Culine
arr. 19:36
dep. 19:36
171 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:47
dep. 19:47
179 km
Crnca, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
183 km
Uzovnica
arr. 20:01
dep. 20:01
189 km
Lonjin, Usce
arr. 20:05
dep. 20:05
192 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:15
199 km

Naselja Novi Sad i Ljubovija su međusobno udaljena ~200 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.