Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Leskovac timetable

wednesday, 15.07.2020.
08:35 14:50 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
arr. 09:04
dep. 09:04
37 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
80 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
285 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
316 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
361 km
12:45 19:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
361 km
16:30 22:21 (05:51)
MAS - Central bus stationTri sesira
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:40
dep. 18:05
80 km
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
316 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
361 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
363.2 km
18:35 00:05 (05:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
78 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
314 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
364.2 km
Novi Sad - Leskovac timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
08:35 14:50 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
arr. 09:04
dep. 09:04
37 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
80 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
285 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
316 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
361 km
12:45 19:00 (06:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
361 km
16:30 22:21 (05:51)
MAS - Central bus stationTri sesira
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:40
dep. 18:05
80 km
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
316 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
361 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
363.2 km
18:35 00:05 (05:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
78 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
314 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
364.2 km

Naselja Novi Sad i Leskovac su međusobno udaljena ~363 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 30min., a najduže 06h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:35 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.