Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Kraljevo timetable

monday, 17.02.2020.
10:15 14:45 (04:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
274 km
10:35 15:42 (05:07)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
252 km
13:50 18:20 (04:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:30
83 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
222 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
273 km
16:00 20:30 (04:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
194 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
253 km
16:00 21:00 (05:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
203 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
226 km
Konjevici
arr. 20:12
dep. 20:12
230.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 20:15
dep. 20:15
232.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:17
dep. 20:17
234.1 km
Stancici, Čegar
arr. 20:20
dep. 20:20
236.2 km
Stancici
arr. 20:21
dep. 20:21
236.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:22
dep. 20:22
238.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:24
dep. 20:24
239.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
240.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
241.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 20:28
dep. 20:28
242.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:31
dep. 20:31
244.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 20:35
dep. 20:35
246.4 km
Katrga, Intersection
arr. 20:37
dep. 20:37
248.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
250.6 km
Ladevci
arr. 20:40
dep. 20:40
251.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
253.9 km
Milocaj, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
255.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:48
dep. 20:48
258.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
260.9 km
arr. 20:52
dep. 20:52
262.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:00
265.7 km
19:00 00:21 (05:21)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:40
204.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
234.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
288.7 km
Novi Sad - Kraljevo timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
10:15 14:45 (04:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
274 km
10:35 15:42 (05:07)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
252 km
13:50 18:20 (04:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:30
83 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
222 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
273 km
16:00 20:30 (04:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
194 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
253 km
16:00 21:00 (05:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
203 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
226 km
Konjevici
arr. 20:12
dep. 20:12
230.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 20:15
dep. 20:15
232.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:17
dep. 20:17
234.1 km
Stancici, Čegar
arr. 20:20
dep. 20:20
236.2 km
Stancici
arr. 20:21
dep. 20:21
236.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:22
dep. 20:22
238.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:24
dep. 20:24
239.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
240.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
241.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 20:28
dep. 20:28
242.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:31
dep. 20:31
244.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 20:35
dep. 20:35
246.4 km
Katrga, Intersection
arr. 20:37
dep. 20:37
248.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
250.6 km
Ladevci
arr. 20:40
dep. 20:40
251.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
253.9 km
Milocaj, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
255.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:48
dep. 20:48
258.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
260.9 km
arr. 20:52
dep. 20:52
262.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:00
265.7 km
19:00 00:21 (05:21)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:40
204.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
234.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
288.7 km

Naselja Novi Sad i Kraljevo su međusobno udaljena ~268 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 05h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:15 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.