Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Kraljevo timetable

tuesday, 21.08.2018.
07:30 12:30 (05:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:22
dep. 10:22
142 km
arr. 10:32
dep. 10:32
152 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
209 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
217 km
Ladevci
arr. 12:16
dep. 12:16
238 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
252 km
10:15 14:45 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
274 km
10:35 15:42 (05:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
252 km
13:50 18:20 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:30
83 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
222 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
273 km
16:00 20:30 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
194 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
253 km
19:00 00:21 (05:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Lapovo, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:40
204.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
234.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
288.7 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
07:30 12:30 (05:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:22
dep. 10:22
142 km
arr. 10:32
dep. 10:32
152 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
209 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
217 km
Ladevci
arr. 12:16
dep. 12:16
238 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
252 km
10:15 14:45 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
dep. 12:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
220 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
274 km
10:35 15:42 (05:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
204 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
229 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
252 km
13:50 18:20 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:50
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:30
83 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
222 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
273 km
16:00 20:30 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
194 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
253 km
19:00 00:21 (05:21)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Lapovo, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:40
204.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
234.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
288.7 km

Naselja Novi Sad i Kraljevo su međusobno udaljena ~266 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 05h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.