Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Kisac timetable

tuesday, 14.07.2020.
01:15 01:53 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 01:15
arr. 01:17
dep. 01:17
1.3 km
arr. 01:18
dep. 01:18
1.7 km
arr. 01:19
dep. 01:19
2.5 km
arr. 01:21
dep. 01:21
3.4 km
arr. 01:22
dep. 01:22
4 km
arr. 01:23
dep. 01:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 01:25
dep. 01:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 01:27
dep. 01:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 01:28
dep. 01:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 01:29
dep. 01:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 01:30
dep. 01:30
9.5 km
arr. 01:31
dep. 01:31
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 01:36
dep. 01:36
14.6 km
arr. 01:37
dep. 01:37
15 km
arr. 01:39
dep. 01:39
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 01:41
dep. 01:41
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 01:42
dep. 01:42
17.5 km
arr. 01:43
dep. 01:43
17.8 km
arr. 01:44
dep. 01:44
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 01:45
dep. 01:45
18.9 km
arr. 01:46
dep. 01:46
19.4 km
arr. 01:47
dep. 01:47
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 01:48
dep. 01:48
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 01:49
dep. 01:49
20.8 km
arr. 01:51
dep. 01:51
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 01:53
22.7 km
04:30 04:44 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 04:30
Kisac, Railway station
arr. 04:44
15 km
04:50 05:20 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 04:50
arr. 04:52
dep. 04:52
1.3 km
arr. 04:53
dep. 04:53
1.7 km
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
arr. 04:56
dep. 04:56
3.4 km
arr. 04:57
dep. 04:57
4 km
arr. 04:58
dep. 04:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:00
dep. 05:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 05:04
dep. 05:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:05
dep. 05:05
9.5 km
arr. 05:06
dep. 05:06
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
14.6 km
arr. 05:12
dep. 05:12
15 km
arr. 05:14
dep. 05:14
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 05:16
dep. 05:16
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 05:17
dep. 05:17
17.5 km
arr. 05:18
dep. 05:18
17.8 km
arr. 05:19
dep. 05:19
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 05:20
18.9 km
05:20 05:50 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:20
arr. 05:22
dep. 05:22
1.3 km
arr. 05:23
dep. 05:23
1.7 km
arr. 05:24
dep. 05:24
2.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
arr. 05:28
dep. 05:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:30
dep. 05:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 05:34
dep. 05:34
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:35
dep. 05:35
9.5 km
arr. 05:36
dep. 05:36
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:41
dep. 05:41
14.6 km
arr. 05:42
dep. 05:42
15 km
arr. 05:44
dep. 05:44
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 05:46
dep. 05:46
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 05:47
dep. 05:47
17.5 km
arr. 05:48
dep. 05:48
17.8 km
arr. 05:49
dep. 05:49
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 05:50
18.9 km
05:45 06:03 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Rumenka, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
8.1 km
arr. 06:03
14.9 km
05:55 06:21 (00:26)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:55
arr. 05:57
dep. 05:57
1.3 km
arr. 05:58
dep. 05:58
1.7 km
arr. 05:59
dep. 05:59
2.5 km
arr. 06:01
dep. 06:01
3.4 km
arr. 06:02
dep. 06:02
4 km
arr. 06:03
dep. 06:03
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:05
dep. 06:05
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:10
dep. 06:10
9.5 km
arr. 06:11
dep. 06:11
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:16
dep. 06:16
14.6 km
arr. 06:17
dep. 06:17
15 km
arr. 06:19
dep. 06:19
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 06:21
16.7 km
06:10 06:40 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:10
arr. 06:12
dep. 06:12
1.3 km
arr. 06:13
dep. 06:13
1.7 km
arr. 06:14
dep. 06:14
2.5 km
arr. 06:16
dep. 06:16
3.4 km
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
arr. 06:18
dep. 06:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:20
dep. 06:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
arr. 06:26
dep. 06:26
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:31
dep. 06:31
14.6 km
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
arr. 06:34
dep. 06:34
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 06:36
dep. 06:36
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:37
dep. 06:37
17.5 km
arr. 06:38
dep. 06:38
17.8 km
arr. 06:39
dep. 06:39
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 06:40
18.9 km
06:50 07:16 (00:26)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:50
arr. 06:52
dep. 06:52
1.3 km
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
arr. 06:56
dep. 06:56
3.4 km
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
arr. 06:58
dep. 06:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:00
dep. 07:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:05
dep. 07:05
9.5 km
arr. 07:06
dep. 07:06
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
14.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
arr. 07:14
dep. 07:14
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 07:16
16.7 km
07:00 07:18 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Rumenka, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
8.1 km
arr. 07:18
14.9 km
07:00 07:30 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:00
arr. 07:02
dep. 07:02
1.3 km
arr. 07:03
dep. 07:03
1.7 km
arr. 07:04
dep. 07:04
2.5 km
arr. 07:06
dep. 07:06
3.4 km
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
arr. 07:08
dep. 07:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:10
dep. 07:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:15
dep. 07:15
9.5 km
arr. 07:16
dep. 07:16
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:21
dep. 07:21
14.6 km
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
arr. 07:24
dep. 07:24
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 07:26
dep. 07:26
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 07:27
dep. 07:27
17.5 km
arr. 07:28
dep. 07:28
17.8 km
arr. 07:29
dep. 07:29
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 07:30
18.9 km
07:10 07:24 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:10
Kisac, Railway station
arr. 07:24
15 km
07:50 08:28 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:50
arr. 07:52
dep. 07:52
1.3 km
arr. 07:53
dep. 07:53
1.7 km
arr. 07:54
dep. 07:54
2.5 km
arr. 07:56
dep. 07:56
3.4 km
arr. 07:57
dep. 07:57
4 km
arr. 07:58
dep. 07:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:00
dep. 08:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 08:04
dep. 08:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 08:05
dep. 08:05
9.5 km
arr. 08:06
dep. 08:06
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:11
dep. 08:11
14.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
15 km
arr. 08:14
dep. 08:14
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 08:17
dep. 08:17
17.5 km
arr. 08:18
dep. 08:18
17.8 km
arr. 08:19
dep. 08:19
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 08:20
dep. 08:20
18.9 km
arr. 08:21
dep. 08:21
19.4 km
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 08:24
dep. 08:24
20.8 km
arr. 08:26
dep. 08:26
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 08:28
22.7 km
08:07 08:21 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 08:07
Kisac, Railway station
arr. 08:21
15 km
08:55 09:13 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:55
Rumenka, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
8.1 km
arr. 09:13
14.9 km
09:35 10:01 (00:26)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:35
arr. 09:37
dep. 09:37
1.3 km
arr. 09:38
dep. 09:38
1.7 km
arr. 09:39
dep. 09:39
2.5 km
arr. 09:41
dep. 09:41
3.4 km
arr. 09:42
dep. 09:42
4 km
arr. 09:43
dep. 09:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:45
dep. 09:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 09:47
dep. 09:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:50
dep. 09:50
9.5 km
arr. 09:51
dep. 09:51
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
14.6 km
arr. 09:57
dep. 09:57
15 km
arr. 09:59
dep. 09:59
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 10:01
16.7 km
09:55 10:09 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 09:55
Kisac, Railway station
arr. 10:09
15 km
10:10 10:48 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:10
arr. 10:12
dep. 10:12
1.3 km
arr. 10:13
dep. 10:13
1.7 km
arr. 10:14
dep. 10:14
2.5 km
arr. 10:16
dep. 10:16
3.4 km
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
arr. 10:18
dep. 10:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:20
dep. 10:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 10:22
dep. 10:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:25
dep. 10:25
9.5 km
arr. 10:26
dep. 10:26
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 10:31
dep. 10:31
14.6 km
arr. 10:32
dep. 10:32
15 km
arr. 10:34
dep. 10:34
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 10:36
dep. 10:36
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 10:37
dep. 10:37
17.5 km
arr. 10:38
dep. 10:38
17.8 km
arr. 10:39
dep. 10:39
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 10:40
dep. 10:40
18.9 km
arr. 10:41
dep. 10:41
19.4 km
arr. 10:42
dep. 10:42
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 10:43
dep. 10:43
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 10:44
dep. 10:44
20.8 km
arr. 10:46
dep. 10:46
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 10:48
22.7 km
11:15 11:41 (00:26)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:15
arr. 11:17
dep. 11:17
1.3 km
arr. 11:18
dep. 11:18
1.7 km
arr. 11:19
dep. 11:19
2.5 km
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
arr. 11:23
dep. 11:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:25
dep. 11:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 11:27
dep. 11:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 11:29
dep. 11:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:30
dep. 11:30
9.5 km
arr. 11:31
dep. 11:31
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:36
dep. 11:36
14.6 km
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
arr. 11:39
dep. 11:39
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 11:41
16.7 km
11:30 12:00 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:30
arr. 11:32
dep. 11:32
1.3 km
arr. 11:33
dep. 11:33
1.7 km
arr. 11:34
dep. 11:34
2.5 km
arr. 11:36
dep. 11:36
3.4 km
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:40
dep. 11:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:45
dep. 11:45
9.5 km
arr. 11:46
dep. 11:46
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:51
dep. 11:51
14.6 km
arr. 11:52
dep. 11:52
15 km
arr. 11:54
dep. 11:54
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 11:56
dep. 11:56
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
arr. 11:58
dep. 11:58
17.8 km
arr. 11:59
dep. 11:59
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 12:00
18.9 km
12:00 12:18 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Rumenka, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
8.1 km
arr. 12:18
14.9 km
12:00 12:26 (00:26)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:00
arr. 12:02
dep. 12:02
1.3 km
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
arr. 12:06
dep. 12:06
3.4 km
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:10
dep. 12:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
arr. 12:16
dep. 12:16
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
14.6 km
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
arr. 12:24
dep. 12:24
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 12:26
16.7 km
12:50 13:28 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:50
arr. 12:52
dep. 12:52
1.3 km
arr. 12:53
dep. 12:53
1.7 km
arr. 12:54
dep. 12:54
2.5 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.4 km
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:00
dep. 13:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:05
dep. 13:05
9.5 km
arr. 13:06
dep. 13:06
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:11
dep. 13:11
14.6 km
arr. 13:12
dep. 13:12
15 km
arr. 13:14
dep. 13:14
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 13:17
dep. 13:17
17.5 km
arr. 13:18
dep. 13:18
17.8 km
arr. 13:19
dep. 13:19
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 13:20
dep. 13:20
18.9 km
arr. 13:21
dep. 13:21
19.4 km
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 13:23
dep. 13:23
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 13:24
dep. 13:24
20.8 km
arr. 13:26
dep. 13:26
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 13:28
22.7 km
13:40 14:18 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:40
arr. 13:42
dep. 13:42
1.3 km
arr. 13:43
dep. 13:43
1.7 km
arr. 13:44
dep. 13:44
2.5 km
arr. 13:46
dep. 13:46
3.4 km
arr. 13:47
dep. 13:47
4 km
arr. 13:48
dep. 13:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:50
dep. 13:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:54
dep. 13:54
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:55
dep. 13:55
9.5 km
arr. 13:56
dep. 13:56
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:01
dep. 14:01
14.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
15 km
arr. 14:04
dep. 14:04
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 14:06
dep. 14:06
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
17.5 km
arr. 14:08
dep. 14:08
17.8 km
arr. 14:09
dep. 14:09
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 14:10
dep. 14:10
18.9 km
arr. 14:11
dep. 14:11
19.4 km
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 14:13
dep. 14:13
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 14:14
dep. 14:14
20.8 km
arr. 14:16
dep. 14:16
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 14:18
22.7 km
14:00 14:14 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 14:00
Kisac, Railway station
arr. 14:14
15 km
14:00 14:18 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Rumenka, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
8.1 km
arr. 14:18
14.9 km
14:10 15:03 (00:53)
Koteksprodukt - okretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
arr. 14:12
dep. 14:12
1.2 km
Novi Sad, Primorska 88
arr. 14:13
dep. 14:13
1.8 km
Novi Sad, Primorska - Hins
arr. 14:16
dep. 14:16
2.4 km
Novi Sad, Primorska - Idea
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
arr. 14:18
dep. 14:18
3.4 km
Novi Sad, Primorska 7
arr. 14:19
dep. 14:19
3.7 km
arr. 14:21
dep. 14:21
4.6 km
arr. 14:24
dep. 14:24
6.5 km
arr. 14:26
dep. 14:26
7.1 km
arr. 14:27
dep. 14:27
7.7 km
arr. 14:28
dep. 14:28
8.1 km
arr. 14:29
dep. 14:29
8.8 km
arr. 14:30
dep. 14:30
9.3 km
arr. 14:31
dep. 14:31
9.8 km
arr. 14:32
dep. 14:32
10.1 km
arr. 14:33
dep. 14:33
10.5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
10.9 km
arr. 14:35
dep. 14:35
11.9 km
arr. 14:36
dep. 14:36
12.7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
13.6 km
arr. 14:39
dep. 14:39
14.2 km
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:42
dep. 14:42
16.1 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:44
dep. 14:44
17.9 km
Rumenka, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
18.4 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:46
dep. 14:46
19.2 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:47
dep. 14:47
19.7 km
arr. 14:48
dep. 14:48
20.6 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
24.8 km
arr. 14:54
dep. 14:54
25.2 km
arr. 14:56
dep. 14:56
26.3 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 14:58
dep. 14:58
27.2 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:00
dep. 15:00
27.7 km
arr. 15:01
dep. 15:01
28 km
arr. 15:02
dep. 15:02
28.6 km
Kisac, Okretnica
arr. 15:03
29 km
14:25 14:55 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:25
arr. 14:27
dep. 14:27
1.3 km
arr. 14:28
dep. 14:28
1.7 km
arr. 14:29
dep. 14:29
2.5 km
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
arr. 14:32
dep. 14:32
4 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:35
dep. 14:35
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:37
dep. 14:37
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:40
dep. 14:40
9.5 km
arr. 14:41
dep. 14:41
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
14.6 km
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
arr. 14:49
dep. 14:49
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 14:51
dep. 14:51
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 14:52
dep. 14:52
17.5 km
arr. 14:53
dep. 14:53
17.8 km
arr. 14:54
dep. 14:54
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 14:55
18.9 km
14:45 15:23 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:45
arr. 14:47
dep. 14:47
1.3 km
arr. 14:48
dep. 14:48
1.7 km
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
arr. 14:51
dep. 14:51
3.4 km
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
arr. 14:53
dep. 14:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:55
dep. 14:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:59
dep. 14:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:00
dep. 15:00
9.5 km
arr. 15:01
dep. 15:01
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:06
dep. 15:06
14.6 km
arr. 15:07
dep. 15:07
15 km
arr. 15:09
dep. 15:09
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 15:11
dep. 15:11
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:12
dep. 15:12
17.5 km
arr. 15:13
dep. 15:13
17.8 km
arr. 15:14
dep. 15:14
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 15:15
dep. 15:15
18.9 km
arr. 15:16
dep. 15:16
19.4 km
arr. 15:17
dep. 15:17
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 15:19
dep. 15:19
20.8 km
arr. 15:21
dep. 15:21
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 15:23
22.7 km
15:00 15:18 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Rumenka, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
8.1 km
arr. 15:18
14.9 km
15:25 15:55 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:25
arr. 15:27
dep. 15:27
1.3 km
arr. 15:28
dep. 15:28
1.7 km
arr. 15:29
dep. 15:29
2.5 km
arr. 15:31
dep. 15:31
3.4 km
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
arr. 15:33
dep. 15:33
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:35
dep. 15:35
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:40
dep. 15:40
9.5 km
arr. 15:41
dep. 15:41
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
14.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
arr. 15:49
dep. 15:49
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:52
dep. 15:52
17.5 km
arr. 15:53
dep. 15:53
17.8 km
arr. 15:54
dep. 15:54
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 15:55
18.9 km
15:30 15:56 (00:26)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:32
dep. 15:32
1.3 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2.5 km
arr. 15:36
dep. 15:36
3.4 km
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:40
dep. 15:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:45
dep. 15:45
9.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
arr. 15:54
dep. 15:54
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 15:56
16.7 km
15:45 15:59 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 15:45
Kisac, Railway station
arr. 15:59
15 km
15:50 16:08 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
8.1 km
arr. 16:08
14.9 km
15:50 16:20 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:50
arr. 15:52
dep. 15:52
1.3 km
arr. 15:53
dep. 15:53
1.7 km
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
3.4 km
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
arr. 15:58
dep. 15:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:00
dep. 16:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:05
dep. 16:05
9.5 km
arr. 16:06
dep. 16:06
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
14.6 km
arr. 16:12
dep. 16:12
15 km
arr. 16:14
dep. 16:14
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 16:16
dep. 16:16
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 16:17
dep. 16:17
17.5 km
arr. 16:18
dep. 16:18
17.8 km
arr. 16:19
dep. 16:19
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 16:20
18.9 km
16:30 16:48 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Rumenka, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
8.1 km
arr. 16:48
14.9 km
16:30 17:08 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:30
arr. 16:32
dep. 16:32
1.3 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.7 km
arr. 16:34
dep. 16:34
2.5 km
arr. 16:36
dep. 16:36
3.4 km
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:40
dep. 16:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:45
dep. 16:45
9.5 km
arr. 16:46
dep. 16:46
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:51
dep. 16:51
14.6 km
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
arr. 16:54
dep. 16:54
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
arr. 16:58
dep. 16:58
17.8 km
arr. 16:59
dep. 16:59
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 17:00
dep. 17:00
18.9 km
arr. 17:01
dep. 17:01
19.4 km
arr. 17:02
dep. 17:02
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 17:04
dep. 17:04
20.8 km
arr. 17:06
dep. 17:06
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 17:08
22.7 km
17:10 17:24 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 17:10
Kisac, Railway station
arr. 17:24
15 km
17:10 17:48 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:10
arr. 17:12
dep. 17:12
1.3 km
arr. 17:13
dep. 17:13
1.7 km
arr. 17:14
dep. 17:14
2.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
3.4 km
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
arr. 17:18
dep. 17:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:20
dep. 17:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:25
dep. 17:25
9.5 km
arr. 17:26
dep. 17:26
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:31
dep. 17:31
14.6 km
arr. 17:32
dep. 17:32
15 km
arr. 17:34
dep. 17:34
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:37
dep. 17:37
17.5 km
arr. 17:38
dep. 17:38
17.8 km
arr. 17:39
dep. 17:39
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 17:40
dep. 17:40
18.9 km
arr. 17:41
dep. 17:41
19.4 km
arr. 17:42
dep. 17:42
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:43
dep. 17:43
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 17:44
dep. 17:44
20.8 km
arr. 17:46
dep. 17:46
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 17:48
22.7 km
17:45 18:15 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:45
arr. 17:47
dep. 17:47
1.3 km
arr. 17:48
dep. 17:48
1.7 km
arr. 17:49
dep. 17:49
2.5 km
arr. 17:51
dep. 17:51
3.4 km
arr. 17:52
dep. 17:52
4 km
arr. 17:53
dep. 17:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:55
dep. 17:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 17:59
dep. 17:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:00
dep. 18:00
9.5 km
arr. 18:01
dep. 18:01
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:06
dep. 18:06
14.6 km
arr. 18:07
dep. 18:07
15 km
arr. 18:09
dep. 18:09
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 18:11
dep. 18:11
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 18:12
dep. 18:12
17.5 km
arr. 18:13
dep. 18:13
17.8 km
arr. 18:14
dep. 18:14
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 18:15
18.9 km
18:20 18:58 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:20
arr. 18:22
dep. 18:22
1.3 km
arr. 18:23
dep. 18:23
1.7 km
arr. 18:24
dep. 18:24
2.5 km
arr. 18:26
dep. 18:26
3.4 km
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
arr. 18:28
dep. 18:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:30
dep. 18:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 18:34
dep. 18:34
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:35
dep. 18:35
9.5 km
arr. 18:36
dep. 18:36
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:41
dep. 18:41
14.6 km
arr. 18:42
dep. 18:42
15 km
arr. 18:44
dep. 18:44
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 18:46
dep. 18:46
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 18:47
dep. 18:47
17.5 km
arr. 18:48
dep. 18:48
17.8 km
arr. 18:49
dep. 18:49
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 18:50
dep. 18:50
18.9 km
arr. 18:51
dep. 18:51
19.4 km
arr. 18:52
dep. 18:52
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 18:53
dep. 18:53
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 18:54
dep. 18:54
20.8 km
arr. 18:56
dep. 18:56
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 18:58
22.7 km
19:00 19:18 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Rumenka, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
8.1 km
arr. 19:18
14.9 km
19:15 19:45 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:15
arr. 19:17
dep. 19:17
1.3 km
arr. 19:18
dep. 19:18
1.7 km
arr. 19:19
dep. 19:19
2.5 km
arr. 19:21
dep. 19:21
3.4 km
arr. 19:22
dep. 19:22
4 km
arr. 19:23
dep. 19:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:25
dep. 19:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 19:29
dep. 19:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:30
dep. 19:30
9.5 km
arr. 19:31
dep. 19:31
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:36
dep. 19:36
14.6 km
arr. 19:37
dep. 19:37
15 km
arr. 19:39
dep. 19:39
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 19:41
dep. 19:41
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 19:42
dep. 19:42
17.5 km
arr. 19:43
dep. 19:43
17.8 km
arr. 19:44
dep. 19:44
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 19:45
18.9 km
19:16 19:30 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:16
Kisac, Railway station
arr. 19:30
15 km
19:35 20:01 (00:26)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:35
arr. 19:37
dep. 19:37
1.3 km
arr. 19:38
dep. 19:38
1.7 km
arr. 19:39
dep. 19:39
2.5 km
arr. 19:41
dep. 19:41
3.4 km
arr. 19:42
dep. 19:42
4 km
arr. 19:43
dep. 19:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:45
dep. 19:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 19:47
dep. 19:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:50
dep. 19:50
9.5 km
arr. 19:51
dep. 19:51
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:56
dep. 19:56
14.6 km
arr. 19:57
dep. 19:57
15 km
arr. 19:59
dep. 19:59
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 20:01
16.7 km
19:45 20:03 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
arr. 20:03
14.9 km
20:15 20:45 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
1.3 km
arr. 20:18
dep. 20:18
1.7 km
arr. 20:19
dep. 20:19
2.5 km
arr. 20:21
dep. 20:21
3.4 km
arr. 20:22
dep. 20:22
4 km
arr. 20:23
dep. 20:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:25
dep. 20:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 20:29
dep. 20:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:30
dep. 20:30
9.5 km
arr. 20:31
dep. 20:31
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:36
dep. 20:36
14.6 km
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
arr. 20:39
dep. 20:39
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 20:41
dep. 20:41
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 20:42
dep. 20:42
17.5 km
arr. 20:43
dep. 20:43
17.8 km
arr. 20:44
dep. 20:44
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 20:45
18.9 km
20:30 20:44 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 20:30
Kisac, Railway station
arr. 20:44
15 km
20:35 21:01 (00:26)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:35
arr. 20:37
dep. 20:37
1.3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
1.7 km
arr. 20:39
dep. 20:39
2.5 km
arr. 20:41
dep. 20:41
3.4 km
arr. 20:42
dep. 20:42
4 km
arr. 20:43
dep. 20:43
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:45
dep. 20:45
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 20:49
dep. 20:49
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:50
dep. 20:50
9.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:56
dep. 20:56
14.6 km
arr. 20:57
dep. 20:57
15 km
arr. 20:59
dep. 20:59
15.8 km
Kisac, Groblje
arr. 21:01
16.7 km
21:25 22:06 (00:41)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:25
arr. 21:27
dep. 21:27
1.3 km
arr. 21:28
dep. 21:28
1.7 km
arr. 21:29
dep. 21:29
2.5 km
arr. 21:31
dep. 21:31
3.4 km
arr. 21:32
dep. 21:32
4 km
arr. 21:33
dep. 21:33
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:35
dep. 21:35
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 21:37
dep. 21:37
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 21:38
dep. 21:38
8.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 21:39
dep. 21:39
9.2 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 21:40
dep. 21:40
10 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 21:41
dep. 21:41
10.5 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 21:42
dep. 21:42
11 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:43
dep. 21:43
11.5 km
arr. 21:44
dep. 21:44
12.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:49
dep. 21:49
16.6 km
Kisac, Groblje
arr. 21:50
dep. 21:50
17 km
arr. 21:52
dep. 21:52
18.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 21:54
dep. 21:54
19 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 21:55
dep. 21:55
19.5 km
arr. 21:56
dep. 21:56
19.8 km
arr. 21:57
dep. 21:57
20.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 21:58
dep. 21:58
20.9 km
arr. 21:59
dep. 21:59
21.4 km
arr. 22:00
dep. 22:00
22 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 22:01
dep. 22:01
22.3 km
Kisac, Mlin
arr. 22:02
dep. 22:02
22.8 km
arr. 22:04
dep. 22:04
23.9 km
Kisac, Groblje
arr. 22:06
24.7 km
22:05 22:19 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 22:05
Kisac, Railway station
arr. 22:19
15 km
22:20 22:53 (00:33)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:20
arr. 22:22
dep. 22:22
1.3 km
arr. 22:23
dep. 22:23
1.7 km
arr. 22:24
dep. 22:24
2.5 km
arr. 22:26
dep. 22:26
3.4 km
arr. 22:27
dep. 22:27
4 km
arr. 22:28
dep. 22:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:30
dep. 22:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 22:32
dep. 22:32
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 22:33
dep. 22:33
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 22:34
dep. 22:34
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 22:35
dep. 22:35
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 22:36
dep. 22:36
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 22:37
dep. 22:37
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 22:38
dep. 22:38
11.1 km
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 22:44
dep. 22:44
16.2 km
arr. 22:45
dep. 22:45
16.6 km
arr. 22:47
dep. 22:47
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 22:49
dep. 22:49
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 22:50
dep. 22:50
19.1 km
arr. 22:51
dep. 22:51
19.4 km
arr. 22:52
dep. 22:52
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 22:53
20.5 km
22:30 22:48 (00:18)
MAS - Central bus stationDom zdravlja - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:30
Rumenka, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
8.1 km
arr. 22:48
14.9 km
22:45 23:23 (00:38)
Zel. stanicaGroblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:45
arr. 22:47
dep. 22:47
1.3 km
arr. 22:48
dep. 22:48
1.7 km
arr. 22:49
dep. 22:49
2.5 km
arr. 22:51
dep. 22:51
3.4 km
arr. 22:52
dep. 22:52
4 km
arr. 22:53
dep. 22:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:55
dep. 22:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 22:57
dep. 22:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 22:58
dep. 22:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 22:59
dep. 22:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 23:00
dep. 23:00
9.5 km
arr. 23:01
dep. 23:01
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:06
dep. 23:06
14.6 km
arr. 23:07
dep. 23:07
15 km
arr. 23:09
dep. 23:09
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 23:11
dep. 23:11
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 23:12
dep. 23:12
17.5 km
arr. 23:13
dep. 23:13
17.8 km
arr. 23:14
dep. 23:14
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 23:15
dep. 23:15
18.9 km
arr. 23:16
dep. 23:16
19.4 km
arr. 23:17
dep. 23:17
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 23:18
dep. 23:18
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 23:19
dep. 23:19
20.8 km
arr. 23:21
dep. 23:21
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 23:23
22.7 km

Naselja Novi Sad i Kisac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.