Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Kisac timetable

saturday, 16.02.2019.
01:15 01:53 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 01:15
arr. 01:17
dep. 01:17
1.3 km
arr. 01:18
dep. 01:18
1.7 km
arr. 01:19
dep. 01:19
2.5 km
arr. 01:21
dep. 01:21
3.4 km
arr. 01:22
dep. 01:22
4 km
arr. 01:23
dep. 01:23
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 01:25
dep. 01:25
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 01:27
dep. 01:27
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 01:28
dep. 01:28
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 01:29
dep. 01:29
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 01:30
dep. 01:30
9.5 km
arr. 01:31
dep. 01:31
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 01:36
dep. 01:36
14.6 km
arr. 01:37
dep. 01:37
15 km
arr. 01:39
dep. 01:39
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 01:41
dep. 01:41
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 01:42
dep. 01:42
17.5 km
arr. 01:43
dep. 01:43
17.8 km
arr. 01:44
dep. 01:44
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 01:45
dep. 01:45
18.9 km
arr. 01:46
dep. 01:46
19.4 km
arr. 01:47
dep. 01:47
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 01:48
dep. 01:48
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 01:49
dep. 01:49
20.8 km
arr. 01:51
dep. 01:51
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 01:53
22.7 km
04:45 04:59 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 04:45
Kisac, Railway station
arr. 04:59
15 km
04:50 05:23 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 04:50
arr. 04:52
dep. 04:52
1.3 km
arr. 04:53
dep. 04:53
1.7 km
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
arr. 04:56
dep. 04:56
3.4 km
arr. 04:57
dep. 04:57
4 km
arr. 04:58
dep. 04:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:00
dep. 05:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 05:03
dep. 05:03
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 05:04
dep. 05:04
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 05:05
dep. 05:05
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 05:06
dep. 05:06
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 05:07
dep. 05:07
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:08
dep. 05:08
11.1 km
arr. 05:09
dep. 05:09
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
16.2 km
arr. 05:15
dep. 05:15
16.6 km
arr. 05:17
dep. 05:17
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 05:19
dep. 05:19
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 05:20
dep. 05:20
19.1 km
arr. 05:21
dep. 05:21
19.4 km
arr. 05:22
dep. 05:22
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 05:23
20.5 km
05:30 06:08 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:30
arr. 05:32
dep. 05:32
1.3 km
arr. 05:33
dep. 05:33
1.7 km
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
arr. 05:36
dep. 05:36
3.4 km
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:40
dep. 05:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 05:45
dep. 05:45
9.5 km
arr. 05:46
dep. 05:46
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
14.6 km
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
arr. 05:54
dep. 05:54
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 05:57
dep. 05:57
17.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
17.8 km
arr. 05:59
dep. 05:59
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 06:00
dep. 06:00
18.9 km
arr. 06:01
dep. 06:01
19.4 km
arr. 06:02
dep. 06:02
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:03
dep. 06:03
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 06:04
dep. 06:04
20.8 km
arr. 06:06
dep. 06:06
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 06:08
22.7 km
05:45 06:03 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Rumenka, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
8.1 km
arr. 06:03
14.9 km
06:10 06:43 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:10
arr. 06:12
dep. 06:12
1.3 km
arr. 06:13
dep. 06:13
1.7 km
arr. 06:14
dep. 06:14
2.5 km
arr. 06:16
dep. 06:16
3.4 km
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
arr. 06:18
dep. 06:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:20
dep. 06:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 06:23
dep. 06:23
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 06:24
dep. 06:24
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 06:25
dep. 06:25
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 06:26
dep. 06:26
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 06:27
dep. 06:27
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 06:28
dep. 06:28
11.1 km
arr. 06:29
dep. 06:29
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
16.2 km
arr. 06:35
dep. 06:35
16.6 km
arr. 06:37
dep. 06:37
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 06:39
dep. 06:39
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
19.1 km
arr. 06:41
dep. 06:41
19.4 km
arr. 06:42
dep. 06:42
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 06:43
20.5 km
07:00 07:18 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Rumenka, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
8.1 km
arr. 07:18
14.9 km
07:00 07:33 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:00
arr. 07:02
dep. 07:02
1.3 km
arr. 07:03
dep. 07:03
1.7 km
arr. 07:04
dep. 07:04
2.5 km
arr. 07:06
dep. 07:06
3.4 km
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
arr. 07:08
dep. 07:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:10
dep. 07:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 07:13
dep. 07:13
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 07:14
dep. 07:14
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 07:15
dep. 07:15
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 07:16
dep. 07:16
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 07:17
dep. 07:17
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:18
dep. 07:18
11.1 km
arr. 07:19
dep. 07:19
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
16.2 km
arr. 07:25
dep. 07:25
16.6 km
arr. 07:27
dep. 07:27
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 07:29
dep. 07:29
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 07:30
dep. 07:30
19.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
19.4 km
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 07:33
20.5 km
07:05 07:19 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:05
Kisac, Railway station
arr. 07:19
15 km
07:40 08:18 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:40
arr. 07:42
dep. 07:42
1.3 km
arr. 07:43
dep. 07:43
1.7 km
arr. 07:44
dep. 07:44
2.5 km
arr. 07:46
dep. 07:46
3.4 km
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
arr. 07:48
dep. 07:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:50
dep. 07:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 07:55
dep. 07:55
9.5 km
arr. 07:56
dep. 07:56
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
14.6 km
arr. 08:02
dep. 08:02
15 km
arr. 08:04
dep. 08:04
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 08:06
dep. 08:06
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
17.5 km
arr. 08:08
dep. 08:08
17.8 km
arr. 08:09
dep. 08:09
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 08:10
dep. 08:10
18.9 km
arr. 08:11
dep. 08:11
19.4 km
arr. 08:12
dep. 08:12
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 08:14
dep. 08:14
20.8 km
arr. 08:16
dep. 08:16
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 08:18
22.7 km
08:08 08:21 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 08:08
Kisac, Railway station
arr. 08:21
15 km
08:40 09:13 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:40
arr. 08:42
dep. 08:42
1.3 km
arr. 08:43
dep. 08:43
1.7 km
arr. 08:44
dep. 08:44
2.5 km
arr. 08:46
dep. 08:46
3.4 km
arr. 08:47
dep. 08:47
4 km
arr. 08:48
dep. 08:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:50
dep. 08:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 08:53
dep. 08:53
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 08:54
dep. 08:54
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 08:55
dep. 08:55
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 08:56
dep. 08:56
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 08:57
dep. 08:57
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 08:58
dep. 08:58
11.1 km
arr. 08:59
dep. 08:59
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 09:04
dep. 09:04
16.2 km
arr. 09:05
dep. 09:05
16.6 km
arr. 09:07
dep. 09:07
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 09:09
dep. 09:09
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 09:10
dep. 09:10
19.1 km
arr. 09:11
dep. 09:11
19.4 km
arr. 09:12
dep. 09:12
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 09:13
20.5 km
09:15 09:29 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 09:15
Kisac, Railway station
arr. 09:29
15 km
09:30 10:03 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:30
arr. 09:32
dep. 09:32
1.3 km
arr. 09:33
dep. 09:33
1.7 km
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
arr. 09:36
dep. 09:36
3.4 km
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:40
dep. 09:40
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 09:42
dep. 09:42
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 09:43
dep. 09:43
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 09:44
dep. 09:44
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 09:45
dep. 09:45
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 09:46
dep. 09:46
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 09:47
dep. 09:47
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 09:48
dep. 09:48
11.1 km
arr. 09:49
dep. 09:49
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 09:54
dep. 09:54
16.2 km
arr. 09:55
dep. 09:55
16.6 km
arr. 09:57
dep. 09:57
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 09:59
dep. 09:59
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 10:00
dep. 10:00
19.1 km
arr. 10:01
dep. 10:01
19.4 km
arr. 10:02
dep. 10:02
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 10:03
20.5 km
10:00 10:18 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Rumenka, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
8.1 km
arr. 10:18
14.9 km
10:20 10:53 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:20
arr. 10:22
dep. 10:22
1.3 km
arr. 10:23
dep. 10:23
1.7 km
arr. 10:24
dep. 10:24
2.5 km
arr. 10:26
dep. 10:26
3.4 km
arr. 10:27
dep. 10:27
4 km
arr. 10:28
dep. 10:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:30
dep. 10:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 10:32
dep. 10:32
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 10:33
dep. 10:33
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 10:34
dep. 10:34
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 10:35
dep. 10:35
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 10:36
dep. 10:36
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 10:37
dep. 10:37
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 10:38
dep. 10:38
11.1 km
arr. 10:39
dep. 10:39
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 10:44
dep. 10:44
16.2 km
arr. 10:45
dep. 10:45
16.6 km
arr. 10:47
dep. 10:47
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 10:49
dep. 10:49
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 10:50
dep. 10:50
19.1 km
arr. 10:51
dep. 10:51
19.4 km
arr. 10:52
dep. 10:52
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 10:53
20.5 km
10:57 11:11 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 10:57
Kisac, Railway station
arr. 11:11
15 km
11:10 11:48 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:10
arr. 11:12
dep. 11:12
1.3 km
arr. 11:13
dep. 11:13
1.7 km
arr. 11:14
dep. 11:14
2.5 km
arr. 11:16
dep. 11:16
3.4 km
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
arr. 11:18
dep. 11:18
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:20
dep. 11:20
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 11:24
dep. 11:24
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 11:25
dep. 11:25
9.5 km
arr. 11:26
dep. 11:26
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 11:31
dep. 11:31
14.6 km
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
arr. 11:34
dep. 11:34
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 11:36
dep. 11:36
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
17.5 km
arr. 11:38
dep. 11:38
17.8 km
arr. 11:39
dep. 11:39
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 11:40
dep. 11:40
18.9 km
arr. 11:41
dep. 11:41
19.4 km
arr. 11:42
dep. 11:42
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 11:43
dep. 11:43
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 11:44
dep. 11:44
20.8 km
arr. 11:46
dep. 11:46
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 11:48
22.7 km
12:00 12:18 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Rumenka, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
8.1 km
arr. 12:18
14.9 km
12:00 12:33 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:00
arr. 12:02
dep. 12:02
1.3 km
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
arr. 12:06
dep. 12:06
3.4 km
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:10
dep. 12:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 12:13
dep. 12:13
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 12:14
dep. 12:14
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 12:15
dep. 12:15
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 12:16
dep. 12:16
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 12:17
dep. 12:17
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 12:18
dep. 12:18
11.1 km
arr. 12:19
dep. 12:19
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
16.2 km
arr. 12:25
dep. 12:25
16.6 km
arr. 12:27
dep. 12:27
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 12:29
dep. 12:29
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 12:30
dep. 12:30
19.1 km
arr. 12:31
dep. 12:31
19.4 km
arr. 12:32
dep. 12:32
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 12:33
20.5 km
12:50 13:23 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:50
arr. 12:52
dep. 12:52
1.3 km
arr. 12:53
dep. 12:53
1.7 km
arr. 12:54
dep. 12:54
2.5 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.4 km
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:00
dep. 13:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 13:03
dep. 13:03
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 13:04
dep. 13:04
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 13:05
dep. 13:05
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 13:06
dep. 13:06
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 13:07
dep. 13:07
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 13:08
dep. 13:08
11.1 km
arr. 13:09
dep. 13:09
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 13:14
dep. 13:14
16.2 km
arr. 13:15
dep. 13:15
16.6 km
arr. 13:17
dep. 13:17
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 13:19
dep. 13:19
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
19.1 km
arr. 13:21
dep. 13:21
19.4 km
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 13:23
20.5 km
13:05 13:30 (00:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Novi Sad, Rumenačka-Stadion˝N.Sad˝
arr. 13:06
dep. 13:06
0.2 km
Rumenka, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
8.1 km
arr. 13:30
14.9 km
13:45 14:18 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:45
arr. 13:47
dep. 13:47
1.3 km
arr. 13:48
dep. 13:48
1.7 km
arr. 13:49
dep. 13:49
2.5 km
arr. 13:51
dep. 13:51
3.4 km
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
arr. 13:53
dep. 13:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:55
dep. 13:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 13:58
dep. 13:58
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 13:59
dep. 13:59
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 14:00
dep. 14:00
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 14:01
dep. 14:01
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:02
dep. 14:02
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:03
dep. 14:03
11.1 km
arr. 14:04
dep. 14:04
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:09
dep. 14:09
16.2 km
arr. 14:10
dep. 14:10
16.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 14:14
dep. 14:14
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 14:15
dep. 14:15
19.1 km
arr. 14:16
dep. 14:16
19.4 km
arr. 14:17
dep. 14:17
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 14:18
20.5 km
13:52 14:06 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 13:52
Kisac, Railway station
arr. 14:06
15 km
14:20 14:58 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:20
arr. 14:22
dep. 14:22
1.3 km
arr. 14:23
dep. 14:23
1.7 km
arr. 14:24
dep. 14:24
2.5 km
arr. 14:26
dep. 14:26
3.4 km
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
arr. 14:28
dep. 14:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:30
dep. 14:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 14:34
dep. 14:34
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 14:35
dep. 14:35
9.5 km
arr. 14:36
dep. 14:36
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
14.6 km
arr. 14:42
dep. 14:42
15 km
arr. 14:44
dep. 14:44
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 14:46
dep. 14:46
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 14:47
dep. 14:47
17.5 km
arr. 14:48
dep. 14:48
17.8 km
arr. 14:49
dep. 14:49
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 14:50
dep. 14:50
18.9 km
arr. 14:51
dep. 14:51
19.4 km
arr. 14:52
dep. 14:52
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 14:54
dep. 14:54
20.8 km
arr. 14:56
dep. 14:56
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 14:58
22.7 km
15:00 15:18 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Rumenka, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
8.1 km
arr. 15:18
14.9 km
15:00 15:38 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:00
arr. 15:02
dep. 15:02
1.3 km
arr. 15:03
dep. 15:03
1.7 km
arr. 15:04
dep. 15:04
2.5 km
arr. 15:06
dep. 15:06
3.4 km
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
arr. 15:08
dep. 15:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:10
dep. 15:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 15:12
dep. 15:12
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 15:15
dep. 15:15
9.5 km
arr. 15:16
dep. 15:16
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
arr. 15:22
dep. 15:22
15 km
arr. 15:24
dep. 15:24
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 15:26
dep. 15:26
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
17.5 km
arr. 15:28
dep. 15:28
17.8 km
arr. 15:29
dep. 15:29
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 15:30
dep. 15:30
18.9 km
arr. 15:31
dep. 15:31
19.4 km
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 15:34
dep. 15:34
20.8 km
arr. 15:36
dep. 15:36
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 15:38
22.7 km
15:42 15:56 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 15:42
Kisac, Railway station
arr. 15:56
15 km
15:50 16:23 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:50
arr. 15:52
dep. 15:52
1.3 km
arr. 15:53
dep. 15:53
1.7 km
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
3.4 km
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
arr. 15:58
dep. 15:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:00
dep. 16:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 16:03
dep. 16:03
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 16:04
dep. 16:04
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 16:05
dep. 16:05
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 16:06
dep. 16:06
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 16:07
dep. 16:07
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:08
dep. 16:08
11.1 km
arr. 16:09
dep. 16:09
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
16.2 km
arr. 16:15
dep. 16:15
16.6 km
arr. 16:17
dep. 16:17
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 16:19
dep. 16:19
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
19.1 km
arr. 16:21
dep. 16:21
19.4 km
arr. 16:22
dep. 16:22
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 16:23
20.5 km
16:40 17:13 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:40
arr. 16:42
dep. 16:42
1.3 km
arr. 16:43
dep. 16:43
1.7 km
arr. 16:44
dep. 16:44
2.5 km
arr. 16:46
dep. 16:46
3.4 km
arr. 16:47
dep. 16:47
4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:50
dep. 16:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 16:52
dep. 16:52
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 16:53
dep. 16:53
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 16:54
dep. 16:54
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 16:55
dep. 16:55
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 16:56
dep. 16:56
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 16:57
dep. 16:57
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 16:58
dep. 16:58
11.1 km
arr. 16:59
dep. 16:59
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:04
dep. 17:04
16.2 km
arr. 17:05
dep. 17:05
16.6 km
arr. 17:07
dep. 17:07
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 17:09
dep. 17:09
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:10
dep. 17:10
19.1 km
arr. 17:11
dep. 17:11
19.4 km
arr. 17:12
dep. 17:12
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 17:13
20.5 km
17:07 17:21 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 17:07
Kisac, Railway station
arr. 17:21
15 km
17:20 17:58 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:20
arr. 17:22
dep. 17:22
1.3 km
arr. 17:23
dep. 17:23
1.7 km
arr. 17:24
dep. 17:24
2.5 km
arr. 17:26
dep. 17:26
3.4 km
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
arr. 17:28
dep. 17:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:30
dep. 17:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 17:34
dep. 17:34
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 17:35
dep. 17:35
9.5 km
arr. 17:36
dep. 17:36
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 17:41
dep. 17:41
14.6 km
arr. 17:42
dep. 17:42
15 km
arr. 17:44
dep. 17:44
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 17:46
dep. 17:46
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:47
dep. 17:47
17.5 km
arr. 17:48
dep. 17:48
17.8 km
arr. 17:49
dep. 17:49
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 17:50
dep. 17:50
18.9 km
arr. 17:51
dep. 17:51
19.4 km
arr. 17:52
dep. 17:52
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 17:53
dep. 17:53
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 17:54
dep. 17:54
20.8 km
arr. 17:56
dep. 17:56
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 17:58
22.7 km
17:30 17:48 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Rumenka, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
8.1 km
arr. 17:48
14.9 km
18:20 18:53 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:20
arr. 18:22
dep. 18:22
1.3 km
arr. 18:23
dep. 18:23
1.7 km
arr. 18:24
dep. 18:24
2.5 km
arr. 18:26
dep. 18:26
3.4 km
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
arr. 18:28
dep. 18:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:30
dep. 18:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 18:33
dep. 18:33
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 18:34
dep. 18:34
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 18:35
dep. 18:35
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 18:36
dep. 18:36
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 18:37
dep. 18:37
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 18:38
dep. 18:38
11.1 km
arr. 18:39
dep. 18:39
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 18:44
dep. 18:44
16.2 km
arr. 18:45
dep. 18:45
16.6 km
arr. 18:47
dep. 18:47
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 18:49
dep. 18:49
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 18:50
dep. 18:50
19.1 km
arr. 18:51
dep. 18:51
19.4 km
arr. 18:52
dep. 18:52
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 18:53
20.5 km
19:00 19:18 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Rumenka, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
8.1 km
arr. 19:18
14.9 km
19:00 19:38 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:00
arr. 19:02
dep. 19:02
1.3 km
arr. 19:03
dep. 19:03
1.7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
2.5 km
arr. 19:06
dep. 19:06
3.4 km
arr. 19:07
dep. 19:07
4 km
arr. 19:08
dep. 19:08
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:10
dep. 19:10
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 19:12
dep. 19:12
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 19:15
dep. 19:15
9.5 km
arr. 19:16
dep. 19:16
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 19:21
dep. 19:21
14.6 km
arr. 19:22
dep. 19:22
15 km
arr. 19:24
dep. 19:24
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 19:26
dep. 19:26
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 19:27
dep. 19:27
17.5 km
arr. 19:28
dep. 19:28
17.8 km
arr. 19:29
dep. 19:29
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 19:30
dep. 19:30
18.9 km
arr. 19:31
dep. 19:31
19.4 km
arr. 19:32
dep. 19:32
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 19:33
dep. 19:33
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 19:34
dep. 19:34
20.8 km
arr. 19:36
dep. 19:36
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 19:38
22.7 km
19:30 19:43 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:30
Kisac, Railway station
arr. 19:43
15 km
19:45 20:03 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
arr. 20:03
14.9 km
19:50 20:23 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:50
arr. 19:52
dep. 19:52
1.3 km
arr. 19:53
dep. 19:53
1.7 km
arr. 19:54
dep. 19:54
2.5 km
arr. 19:56
dep. 19:56
3.4 km
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
arr. 19:58
dep. 19:58
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:00
dep. 20:00
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 20:03
dep. 20:03
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 20:04
dep. 20:04
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 20:05
dep. 20:05
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 20:06
dep. 20:06
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 20:07
dep. 20:07
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:08
dep. 20:08
11.1 km
arr. 20:09
dep. 20:09
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 20:14
dep. 20:14
16.2 km
arr. 20:15
dep. 20:15
16.6 km
arr. 20:17
dep. 20:17
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 20:19
dep. 20:19
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 20:20
dep. 20:20
19.1 km
arr. 20:21
dep. 20:21
19.4 km
arr. 20:22
dep. 20:22
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 20:23
20.5 km
20:40 21:13 (00:33)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:40
arr. 20:42
dep. 20:42
1.3 km
arr. 20:43
dep. 20:43
1.7 km
arr. 20:44
dep. 20:44
2.5 km
arr. 20:46
dep. 20:46
3.4 km
arr. 20:47
dep. 20:47
4 km
arr. 20:48
dep. 20:48
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:50
dep. 20:50
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
7.7 km
Rumenka, Vojvodanska 15
arr. 20:53
dep. 20:53
8.1 km
Rumenka, Nikole Tesle 36
arr. 20:54
dep. 20:54
8.7 km
Rumenka, Vojvode Putnika 67
arr. 20:55
dep. 20:55
9.2 km
Rumenka, Partizanska 4
arr. 20:56
dep. 20:56
9.8 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 20:57
dep. 20:57
10.6 km
Rumenka, Kanal
arr. 20:58
dep. 20:58
11.1 km
arr. 20:59
dep. 20:59
12 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
16.2 km
arr. 21:05
dep. 21:05
16.6 km
arr. 21:07
dep. 21:07
17.7 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 21:09
dep. 21:09
18.6 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 21:10
dep. 21:10
19.1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
19.4 km
arr. 21:12
dep. 21:12
20 km
Kisac, Okretnica
arr. 21:13
20.5 km
21:20 21:58 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:20
arr. 21:22
dep. 21:22
1.3 km
arr. 21:23
dep. 21:23
1.7 km
arr. 21:24
dep. 21:24
2.5 km
arr. 21:26
dep. 21:26
3.4 km
arr. 21:27
dep. 21:27
4 km
arr. 21:28
dep. 21:28
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:30
dep. 21:30
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 21:34
dep. 21:34
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 21:35
dep. 21:35
9.5 km
arr. 21:36
dep. 21:36
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 21:41
dep. 21:41
14.6 km
arr. 21:42
dep. 21:42
15 km
arr. 21:44
dep. 21:44
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 21:46
dep. 21:46
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 21:47
dep. 21:47
17.5 km
arr. 21:48
dep. 21:48
17.8 km
arr. 21:49
dep. 21:49
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 21:50
dep. 21:50
18.9 km
arr. 21:51
dep. 21:51
19.4 km
arr. 21:52
dep. 21:52
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 21:53
dep. 21:53
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 21:54
dep. 21:54
20.8 km
arr. 21:56
dep. 21:56
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 21:58
22.7 km
22:20 22:34 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 22:20
Kisac, Railway station
arr. 22:34
15 km
22:30 22:48 (00:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:30
Rumenka, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
8.1 km
arr. 22:48
14.9 km
22:45 23:23 (00:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 21.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:45
arr. 22:47
dep. 22:47
1.3 km
arr. 22:48
dep. 22:48
1.7 km
arr. 22:49
dep. 22:49
2.5 km
arr. 22:51
dep. 22:51
3.4 km
arr. 22:52
dep. 22:52
4 km
arr. 22:53
dep. 22:53
4.8 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:55
dep. 22:55
5.9 km
Rumenka, Ulaz
arr. 22:57
dep. 22:57
7.7 km
Rumenka, Center
arr. 22:58
dep. 22:58
8.2 km
Rumenka, Partizanska 58
arr. 22:59
dep. 22:59
9 km
Rumenka, Kanal
arr. 23:00
dep. 23:00
9.5 km
arr. 23:01
dep. 23:01
10.4 km
Kisac, Ulaz
arr. 23:06
dep. 23:06
14.6 km
arr. 23:07
dep. 23:07
15 km
arr. 23:09
dep. 23:09
16.1 km
Kisac, Osnovna skola
arr. 23:11
dep. 23:11
17 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 23:12
dep. 23:12
17.5 km
arr. 23:13
dep. 23:13
17.8 km
arr. 23:14
dep. 23:14
18.4 km
Kisac, Okretnica
arr. 23:15
dep. 23:15
18.9 km
arr. 23:16
dep. 23:16
19.4 km
arr. 23:17
dep. 23:17
20 km
Kisac, Zel. stanica
arr. 23:18
dep. 23:18
20.3 km
Kisac, Mlin
arr. 23:19
dep. 23:19
20.8 km
arr. 23:21
dep. 23:21
21.9 km
Kisac, Groblje
arr. 23:23
22.7 km

Naselja Novi Sad i Kisac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.