Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Despotovo timetable

sunday, 09.08.2020.
13:06 13:56 (00:50)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:06
Rumenka, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:31
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Silbas, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
37 km
Despotovo, Center
arr. 13:56
47 km
15:45 17:26 (01:41)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
8.4 km
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
arr. 16:19
dep. 16:19
19.1 km
Glozan, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
56.2 km
Silbas, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 17:26
71.2 km
18:15 19:04 (00:49)
MAS - Central bus stationDrapsin
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:15
Backi Petrovac, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
23 km
Kulpin, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
27.7 km
Despotovo, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
40.8 km
Despotovo, Drapsin
arr. 19:04
41.6 km
19:45 20:30 (00:45)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
arr. 20:03
dep. 20:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 20:16
dep. 20:16
28 km
arr. 20:18
dep. 20:18
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 20:22
dep. 20:22
33.3 km
arr. 20:23
dep. 20:23
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
34.8 km
Despotovo, Center
arr. 20:30
41.9 km
21:00 22:51 (01:51)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
56.2 km
Silbas, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 22:51
71.2 km
Novi Sad - Despotovo timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
08:00 09:46 (01:46)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 09:14
dep. 09:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
56.2 km
Silbas, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 09:46
71.2 km
10:00 10:49 (00:49)
MAS - Central bus stationDrapsin
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Backi Petrovac, Bus station
arr. 10:28
dep. 10:28
23 km
Kulpin, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
27.7 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 10:40
dep. 10:40
33.9 km
Despotovo, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
40.8 km
Despotovo, Drapsin
arr. 10:49
41.6 km
12:00 12:49 (00:49)
MAS - Central bus stationDrapsin
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Despotovo, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
40.8 km
Despotovo, Drapsin
arr. 12:49
41.6 km
14:00 15:46 (01:46)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
8.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
13.2 km
arr. 14:34
dep. 14:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 15:14
dep. 15:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
56.2 km
Silbas, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 15:46
71.2 km
15:45 17:26 (01:41)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
8.4 km
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
arr. 16:19
dep. 16:19
19.1 km
Glozan, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
56.2 km
Silbas, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 17:26
71.2 km
18:15 19:04 (00:49)
MAS - Central bus stationDrapsin
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:15
Backi Petrovac, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
23 km
Kulpin, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
27.7 km
Despotovo, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
40.8 km
Despotovo, Drapsin
arr. 19:04
41.6 km
19:45 20:30 (00:45)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
arr. 20:03
dep. 20:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 20:16
dep. 20:16
28 km
arr. 20:18
dep. 20:18
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 20:22
dep. 20:22
33.3 km
arr. 20:23
dep. 20:23
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
34.8 km
Despotovo, Center
arr. 20:30
41.9 km
21:00 22:51 (01:51)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
56.2 km
Silbas, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 22:51
71.2 km

Naselja Novi Sad i Despotovo su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.