Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Despotovo timetable

monday, 18.02.2019.
08:00 09:46 (01:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 09:14
dep. 09:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
56.2 km
Silbas, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 09:46
71.2 km
14:00 15:46 (01:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
-80 km
arr. 14:25
dep. 14:25
-80 km
arr. 14:34
dep. 14:34
-80 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
-80 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
-80 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 15:14
dep. 15:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
-80 km
Gajdobra, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
-80 km
Silbas, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 15:46
71.2 km
14:25 15:10 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Rumenka, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
8.1 km
arr. 14:43
dep. 14:43
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 14:55
dep. 14:55
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 14:56
dep. 14:56
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 14:58
dep. 14:58
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 15:02
dep. 15:02
33.3 km
arr. 15:03
dep. 15:03
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 15:04
dep. 15:04
34.8 km
Despotovo, Center
arr. 15:10
41.9 km
15:45 17:26 (01:41)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
-80 km
arr. 16:10
dep. 16:10
-80 km
arr. 16:19
dep. 16:19
-80 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
-80 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
-80 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
-80 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
-80 km
Silbas, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 17:26
71.2 km
19:45 20:30 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
arr. 20:03
dep. 20:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 20:16
dep. 20:16
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 20:18
dep. 20:18
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 20:22
dep. 20:22
33.3 km
arr. 20:23
dep. 20:23
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
34.8 km
Despotovo, Center
arr. 20:30
41.9 km
21:00 22:51 (01:51)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
56.2 km
Silbas, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 22:51
71.2 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
08:00 09:46 (01:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 09:14
dep. 09:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
56.2 km
Silbas, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 09:46
71.2 km
14:00 15:46 (01:46)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
-80 km
arr. 14:25
dep. 14:25
-80 km
arr. 14:34
dep. 14:34
-80 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
-80 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
-80 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 15:14
dep. 15:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
-80 km
Gajdobra, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
-80 km
Silbas, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 15:46
71.2 km
14:25 15:10 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Rumenka, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
8.1 km
arr. 14:43
dep. 14:43
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 14:55
dep. 14:55
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 14:56
dep. 14:56
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 14:58
dep. 14:58
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 15:02
dep. 15:02
33.3 km
arr. 15:03
dep. 15:03
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 15:04
dep. 15:04
34.8 km
Despotovo, Center
arr. 15:10
41.9 km
15:45 17:26 (01:41)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
-80 km
arr. 16:10
dep. 16:10
-80 km
arr. 16:19
dep. 16:19
-80 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
-80 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
-80 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
-80 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
-80 km
Silbas, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 17:26
71.2 km
19:45 20:30 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:45
Rumenka, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
8.1 km
arr. 20:03
dep. 20:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 20:15
dep. 20:15
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 20:16
dep. 20:16
28 km
Zmajevo, Igraliste
arr. 20:18
dep. 20:18
29.2 km
Ravno Selo, 29. novembar 7
arr. 20:22
dep. 20:22
33.3 km
arr. 20:23
dep. 20:23
33.8 km
Ravno Selo, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
34.8 km
Despotovo, Center
arr. 20:30
41.9 km
21:00 22:51 (01:51)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
56.2 km
Silbas, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
61.7 km
Despotovo, Center
arr. 22:51
71.2 km

Naselja Novi Sad i Despotovo su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.