Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Cacak timetable

friday, 17.08.2018.
12:25 16:45 (04:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
223 km
13:40 18:10 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
224 km
16:00 20:00 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
203 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
226 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
12:25 16:45 (04:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
223 km
13:40 18:10 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
224 km
16:00 20:00 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
203 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
226 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
12:25 16:45 (04:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
198 km
Cacak, Bus station
arr. 16:45
223 km
13:40 18:10 (04:30)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
202 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
209 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
217 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
224 km
16:00 20:00 (04:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
203 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
226 km

Naselja Novi Sad i Cacak su međusobno udaljena ~225 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 12:25 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.