Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Bukovac kod Novog Sada timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:15 05:41 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:15
arr. 05:16
dep. 05:16
0.6 km
arr. 05:18
dep. 05:18
1.3 km
arr. 05:19
dep. 05:19
1.7 km
arr. 05:21
dep. 05:21
2.2 km
arr. 05:22
dep. 05:22
2.4 km
arr. 05:23
dep. 05:23
3.1 km
arr. 05:24
dep. 05:24
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 05:25
dep. 05:25
4.1 km
arr. 05:26
dep. 05:26
5.1 km
arr. 05:27
dep. 05:27
5.6 km
arr. 05:28
dep. 05:28
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 05:30
dep. 05:30
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 05:31
dep. 05:31
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 05:32
dep. 05:32
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 05:33
dep. 05:33
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 05:34
dep. 05:34
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 05:35
dep. 05:35
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 05:38
dep. 05:38
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 05:39
dep. 05:39
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 05:41
12.8 km
05:30 05:56 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:30
arr. 05:31
dep. 05:31
0.6 km
arr. 05:33
dep. 05:33
1.3 km
arr. 05:34
dep. 05:34
1.7 km
arr. 05:36
dep. 05:36
2.2 km
arr. 05:37
dep. 05:37
2.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
3.1 km
arr. 05:39
dep. 05:39
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 05:40
dep. 05:40
4.1 km
arr. 05:41
dep. 05:41
5.1 km
arr. 05:42
dep. 05:42
5.6 km
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 05:45
dep. 05:45
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 05:46
dep. 05:46
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 05:47
dep. 05:47
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 05:48
dep. 05:48
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 05:49
dep. 05:49
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 05:50
dep. 05:50
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 05:52
dep. 05:52
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 05:54
dep. 05:54
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 05:56
12.8 km
06:05 06:31 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:05
arr. 06:06
dep. 06:06
0.6 km
arr. 06:08
dep. 06:08
1.3 km
arr. 06:09
dep. 06:09
1.7 km
arr. 06:11
dep. 06:11
2.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
2.4 km
arr. 06:13
dep. 06:13
3.1 km
arr. 06:14
dep. 06:14
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 06:15
dep. 06:15
4.1 km
arr. 06:16
dep. 06:16
5.1 km
arr. 06:17
dep. 06:17
5.6 km
arr. 06:18
dep. 06:18
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 06:20
dep. 06:20
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 06:21
dep. 06:21
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 06:22
dep. 06:22
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 06:23
dep. 06:23
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 06:25
dep. 06:25
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 06:28
dep. 06:28
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 06:29
dep. 06:29
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 06:31
12.8 km
06:30 06:56 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:30
arr. 06:31
dep. 06:31
0.6 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
arr. 06:36
dep. 06:36
2.2 km
arr. 06:37
dep. 06:37
2.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
3.1 km
arr. 06:39
dep. 06:39
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 06:40
dep. 06:40
4.1 km
arr. 06:41
dep. 06:41
5.1 km
arr. 06:42
dep. 06:42
5.6 km
arr. 06:43
dep. 06:43
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 06:45
dep. 06:45
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 06:46
dep. 06:46
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 06:47
dep. 06:47
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 06:48
dep. 06:48
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 06:50
dep. 06:50
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 06:53
dep. 06:53
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 06:54
dep. 06:54
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 06:56
12.8 km
06:55 07:21 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:55
arr. 06:56
dep. 06:56
0.6 km
arr. 06:58
dep. 06:58
1.3 km
arr. 06:59
dep. 06:59
1.7 km
arr. 07:01
dep. 07:01
2.2 km
arr. 07:02
dep. 07:02
2.4 km
arr. 07:03
dep. 07:03
3.1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 07:05
dep. 07:05
4.1 km
arr. 07:06
dep. 07:06
5.1 km
arr. 07:07
dep. 07:07
5.6 km
arr. 07:08
dep. 07:08
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 07:10
dep. 07:10
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 07:11
dep. 07:11
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 07:12
dep. 07:12
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 07:13
dep. 07:13
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 07:15
dep. 07:15
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 07:18
dep. 07:18
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 07:19
dep. 07:19
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 07:21
12.8 km
07:20 07:46 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:20
arr. 07:21
dep. 07:21
0.6 km
arr. 07:23
dep. 07:23
1.3 km
arr. 07:24
dep. 07:24
1.7 km
arr. 07:26
dep. 07:26
2.2 km
arr. 07:27
dep. 07:27
2.4 km
arr. 07:28
dep. 07:28
3.1 km
arr. 07:29
dep. 07:29
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 07:30
dep. 07:30
4.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
5.1 km
arr. 07:32
dep. 07:32
5.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 07:35
dep. 07:35
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 07:36
dep. 07:36
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 07:37
dep. 07:37
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 07:38
dep. 07:38
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 07:39
dep. 07:39
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 07:40
dep. 07:40
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 07:43
dep. 07:43
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 07:44
dep. 07:44
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 07:46
12.8 km
07:50 08:16 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:50
arr. 07:51
dep. 07:51
0.6 km
arr. 07:53
dep. 07:53
1.3 km
arr. 07:54
dep. 07:54
1.7 km
arr. 07:56
dep. 07:56
2.2 km
arr. 07:57
dep. 07:57
2.4 km
arr. 07:58
dep. 07:58
3.1 km
arr. 07:59
dep. 07:59
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 08:00
dep. 08:00
4.1 km
arr. 08:01
dep. 08:01
5.1 km
arr. 08:02
dep. 08:02
5.6 km
arr. 08:03
dep. 08:03
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 08:05
dep. 08:05
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 08:06
dep. 08:06
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 08:07
dep. 08:07
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 08:08
dep. 08:08
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 08:09
dep. 08:09
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 08:10
dep. 08:10
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 08:12
dep. 08:12
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 08:13
dep. 08:13
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 08:14
dep. 08:14
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 08:16
12.8 km
09:10 09:36 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:10
arr. 09:11
dep. 09:11
0.6 km
arr. 09:13
dep. 09:13
1.3 km
arr. 09:14
dep. 09:14
1.7 km
arr. 09:16
dep. 09:16
2.2 km
arr. 09:17
dep. 09:17
2.4 km
arr. 09:18
dep. 09:18
3.1 km
arr. 09:19
dep. 09:19
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 09:20
dep. 09:20
4.1 km
arr. 09:21
dep. 09:21
5.1 km
arr. 09:22
dep. 09:22
5.6 km
arr. 09:23
dep. 09:23
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 09:25
dep. 09:25
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 09:26
dep. 09:26
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 09:27
dep. 09:27
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 09:28
dep. 09:28
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 09:29
dep. 09:29
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 09:30
dep. 09:30
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 09:32
dep. 09:32
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 09:33
dep. 09:33
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 09:34
dep. 09:34
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 09:36
12.8 km
10:30 10:56 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:30
arr. 10:31
dep. 10:31
0.6 km
arr. 10:33
dep. 10:33
1.3 km
arr. 10:34
dep. 10:34
1.7 km
arr. 10:36
dep. 10:36
2.2 km
arr. 10:37
dep. 10:37
2.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
3.1 km
arr. 10:39
dep. 10:39
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 10:40
dep. 10:40
4.1 km
arr. 10:41
dep. 10:41
5.1 km
arr. 10:42
dep. 10:42
5.6 km
arr. 10:43
dep. 10:43
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 10:45
dep. 10:45
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 10:46
dep. 10:46
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 10:47
dep. 10:47
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 10:48
dep. 10:48
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 10:49
dep. 10:49
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 10:50
dep. 10:50
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 10:52
dep. 10:52
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 10:53
dep. 10:53
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 10:54
dep. 10:54
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 10:56
12.8 km
11:10 11:36 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:10
arr. 11:11
dep. 11:11
0.6 km
arr. 11:13
dep. 11:13
1.3 km
arr. 11:14
dep. 11:14
1.7 km
arr. 11:16
dep. 11:16
2.2 km
arr. 11:17
dep. 11:17
2.4 km
arr. 11:18
dep. 11:18
3.1 km
arr. 11:19
dep. 11:19
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 11:20
dep. 11:20
4.1 km
arr. 11:21
dep. 11:21
5.1 km
arr. 11:22
dep. 11:22
5.6 km
arr. 11:23
dep. 11:23
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 11:25
dep. 11:25
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 11:26
dep. 11:26
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 11:27
dep. 11:27
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 11:28
dep. 11:28
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 11:29
dep. 11:29
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 11:30
dep. 11:30
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 11:33
dep. 11:33
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 11:34
dep. 11:34
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 11:36
12.8 km
11:55 12:21 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:55
arr. 11:56
dep. 11:56
0.6 km
arr. 11:58
dep. 11:58
1.3 km
arr. 11:59
dep. 11:59
1.7 km
arr. 12:01
dep. 12:01
2.2 km
arr. 12:02
dep. 12:02
2.4 km
arr. 12:03
dep. 12:03
3.1 km
arr. 12:04
dep. 12:04
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 12:05
dep. 12:05
4.1 km
arr. 12:06
dep. 12:06
5.1 km
arr. 12:07
dep. 12:07
5.6 km
arr. 12:08
dep. 12:08
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 12:10
dep. 12:10
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 12:11
dep. 12:11
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 12:12
dep. 12:12
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 12:13
dep. 12:13
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 12:15
dep. 12:15
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 12:18
dep. 12:18
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 12:19
dep. 12:19
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 12:21
12.8 km
12:25 12:51 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:25
arr. 12:26
dep. 12:26
0.6 km
arr. 12:28
dep. 12:28
1.3 km
arr. 12:29
dep. 12:29
1.7 km
arr. 12:31
dep. 12:31
2.2 km
arr. 12:32
dep. 12:32
2.4 km
arr. 12:33
dep. 12:33
3.1 km
arr. 12:34
dep. 12:34
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 12:35
dep. 12:35
4.1 km
arr. 12:36
dep. 12:36
5.1 km
arr. 12:37
dep. 12:37
5.6 km
arr. 12:38
dep. 12:38
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 12:40
dep. 12:40
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 12:41
dep. 12:41
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 12:42
dep. 12:42
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 12:43
dep. 12:43
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 12:44
dep. 12:44
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 12:45
dep. 12:45
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 12:47
dep. 12:47
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 12:48
dep. 12:48
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 12:49
dep. 12:49
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 12:51
12.8 km
12:55 13:21 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:55
arr. 12:56
dep. 12:56
0.6 km
arr. 12:58
dep. 12:58
1.3 km
arr. 12:59
dep. 12:59
1.7 km
arr. 13:01
dep. 13:01
2.2 km
arr. 13:02
dep. 13:02
2.4 km
arr. 13:03
dep. 13:03
3.1 km
arr. 13:04
dep. 13:04
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 13:05
dep. 13:05
4.1 km
arr. 13:06
dep. 13:06
5.1 km
arr. 13:07
dep. 13:07
5.6 km
arr. 13:08
dep. 13:08
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 13:10
dep. 13:10
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 13:11
dep. 13:11
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 13:12
dep. 13:12
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 13:13
dep. 13:13
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 13:15
dep. 13:15
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 13:17
dep. 13:17
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 13:18
dep. 13:18
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 13:19
dep. 13:19
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 13:21
12.8 km
13:30 13:56 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:30
arr. 13:31
dep. 13:31
0.6 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
arr. 13:34
dep. 13:34
1.7 km
arr. 13:36
dep. 13:36
2.2 km
arr. 13:37
dep. 13:37
2.4 km
arr. 13:38
dep. 13:38
3.1 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 13:40
dep. 13:40
4.1 km
arr. 13:41
dep. 13:41
5.1 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.6 km
arr. 13:43
dep. 13:43
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 13:45
dep. 13:45
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 13:46
dep. 13:46
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 13:47
dep. 13:47
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 13:48
dep. 13:48
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 13:49
dep. 13:49
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 13:50
dep. 13:50
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 13:53
dep. 13:53
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 13:54
dep. 13:54
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 13:56
12.8 km
14:05 14:31 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:05
arr. 14:06
dep. 14:06
0.6 km
arr. 14:08
dep. 14:08
1.3 km
arr. 14:09
dep. 14:09
1.7 km
arr. 14:11
dep. 14:11
2.2 km
arr. 14:12
dep. 14:12
2.4 km
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
arr. 14:14
dep. 14:14
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 14:15
dep. 14:15
4.1 km
arr. 14:16
dep. 14:16
5.1 km
arr. 14:17
dep. 14:17
5.6 km
arr. 14:18
dep. 14:18
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 14:20
dep. 14:20
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 14:21
dep. 14:21
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 14:22
dep. 14:22
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 14:23
dep. 14:23
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 14:24
dep. 14:24
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 14:25
dep. 14:25
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 14:29
dep. 14:29
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 14:31
12.8 km
14:20 14:46 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:20
arr. 14:21
dep. 14:21
0.6 km
arr. 14:23
dep. 14:23
1.3 km
arr. 14:24
dep. 14:24
1.7 km
arr. 14:26
dep. 14:26
2.2 km
arr. 14:27
dep. 14:27
2.4 km
arr. 14:28
dep. 14:28
3.1 km
arr. 14:29
dep. 14:29
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 14:30
dep. 14:30
4.1 km
arr. 14:31
dep. 14:31
5.1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
5.6 km
arr. 14:33
dep. 14:33
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 14:35
dep. 14:35
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 14:36
dep. 14:36
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 14:37
dep. 14:37
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 14:38
dep. 14:38
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 14:40
dep. 14:40
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 14:43
dep. 14:43
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 14:44
dep. 14:44
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 14:46
12.8 km
14:40 15:06 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:40
arr. 14:41
dep. 14:41
0.6 km
arr. 14:43
dep. 14:43
1.3 km
arr. 14:44
dep. 14:44
1.7 km
arr. 14:46
dep. 14:46
2.2 km
arr. 14:47
dep. 14:47
2.4 km
arr. 14:48
dep. 14:48
3.1 km
arr. 14:49
dep. 14:49
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 14:50
dep. 14:50
4.1 km
arr. 14:51
dep. 14:51
5.1 km
arr. 14:52
dep. 14:52
5.6 km
arr. 14:53
dep. 14:53
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 14:55
dep. 14:55
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 14:56
dep. 14:56
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 14:57
dep. 14:57
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 14:58
dep. 14:58
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 14:59
dep. 14:59
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 15:00
dep. 15:00
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 15:02
dep. 15:02
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 15:03
dep. 15:03
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 15:04
dep. 15:04
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 15:06
12.8 km
15:00 15:26 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:00
arr. 15:01
dep. 15:01
0.6 km
arr. 15:03
dep. 15:03
1.3 km
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
arr. 15:07
dep. 15:07
2.4 km
arr. 15:08
dep. 15:08
3.1 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 15:10
dep. 15:10
4.1 km
arr. 15:11
dep. 15:11
5.1 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.6 km
arr. 15:13
dep. 15:13
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 15:15
dep. 15:15
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 15:16
dep. 15:16
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 15:17
dep. 15:17
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 15:18
dep. 15:18
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 15:20
dep. 15:20
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 15:23
dep. 15:23
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 15:24
dep. 15:24
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 15:26
12.8 km
15:15 15:41 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:15
arr. 15:16
dep. 15:16
0.6 km
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
arr. 15:21
dep. 15:21
2.2 km
arr. 15:22
dep. 15:22
2.4 km
arr. 15:23
dep. 15:23
3.1 km
arr. 15:24
dep. 15:24
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 15:25
dep. 15:25
4.1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
5.1 km
arr. 15:27
dep. 15:27
5.6 km
arr. 15:28
dep. 15:28
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 15:30
dep. 15:30
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 15:31
dep. 15:31
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 15:32
dep. 15:32
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 15:33
dep. 15:33
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 15:35
dep. 15:35
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 15:38
dep. 15:38
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 15:39
dep. 15:39
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 15:41
12.8 km
15:30 15:56 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.3 km
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.2 km
arr. 15:37
dep. 15:37
2.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
arr. 15:39
dep. 15:39
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 15:40
dep. 15:40
4.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
5.1 km
arr. 15:42
dep. 15:42
5.6 km
arr. 15:43
dep. 15:43
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 15:45
dep. 15:45
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 15:46
dep. 15:46
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 15:47
dep. 15:47
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 15:48
dep. 15:48
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 15:50
dep. 15:50
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 15:52
dep. 15:52
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 15:53
dep. 15:53
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 15:54
dep. 15:54
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 15:56
12.8 km
16:10 16:36 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:10
arr. 16:11
dep. 16:11
0.6 km
arr. 16:13
dep. 16:13
1.3 km
arr. 16:14
dep. 16:14
1.7 km
arr. 16:16
dep. 16:16
2.2 km
arr. 16:17
dep. 16:17
2.4 km
arr. 16:18
dep. 16:18
3.1 km
arr. 16:19
dep. 16:19
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 16:20
dep. 16:20
4.1 km
arr. 16:21
dep. 16:21
5.1 km
arr. 16:22
dep. 16:22
5.6 km
arr. 16:23
dep. 16:23
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 16:25
dep. 16:25
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 16:26
dep. 16:26
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 16:27
dep. 16:27
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 16:28
dep. 16:28
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 16:30
dep. 16:30
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 16:32
dep. 16:32
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 16:33
dep. 16:33
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 16:34
dep. 16:34
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 16:36
12.8 km
16:30 16:56 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:30
arr. 16:31
dep. 16:31
0.6 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.3 km
arr. 16:34
dep. 16:34
1.7 km
arr. 16:36
dep. 16:36
2.2 km
arr. 16:37
dep. 16:37
2.4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
3.1 km
arr. 16:39
dep. 16:39
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 16:40
dep. 16:40
4.1 km
arr. 16:41
dep. 16:41
5.1 km
arr. 16:42
dep. 16:42
5.6 km
arr. 16:43
dep. 16:43
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 16:45
dep. 16:45
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 16:46
dep. 16:46
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 16:47
dep. 16:47
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 16:48
dep. 16:48
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 16:49
dep. 16:49
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 16:50
dep. 16:50
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 16:52
dep. 16:52
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 16:53
dep. 16:53
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 16:54
dep. 16:54
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 16:56
12.8 km
17:25 17:51 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:25
arr. 17:26
dep. 17:26
0.6 km
arr. 17:28
dep. 17:28
1.3 km
arr. 17:29
dep. 17:29
1.7 km
arr. 17:31
dep. 17:31
2.2 km
arr. 17:32
dep. 17:32
2.4 km
arr. 17:33
dep. 17:33
3.1 km
arr. 17:34
dep. 17:34
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 17:35
dep. 17:35
4.1 km
arr. 17:36
dep. 17:36
5.1 km
arr. 17:37
dep. 17:37
5.6 km
arr. 17:38
dep. 17:38
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 17:40
dep. 17:40
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 17:41
dep. 17:41
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 17:42
dep. 17:42
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 17:43
dep. 17:43
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 17:45
dep. 17:45
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 17:47
dep. 17:47
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 17:48
dep. 17:48
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 17:49
dep. 17:49
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 17:51
12.8 km
18:30 18:56 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:30
arr. 18:31
dep. 18:31
0.6 km
arr. 18:33
dep. 18:33
1.3 km
arr. 18:34
dep. 18:34
1.7 km
arr. 18:36
dep. 18:36
2.2 km
arr. 18:37
dep. 18:37
2.4 km
arr. 18:38
dep. 18:38
3.1 km
arr. 18:39
dep. 18:39
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 18:40
dep. 18:40
4.1 km
arr. 18:41
dep. 18:41
5.1 km
arr. 18:42
dep. 18:42
5.6 km
arr. 18:43
dep. 18:43
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 18:45
dep. 18:45
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 18:46
dep. 18:46
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 18:47
dep. 18:47
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 18:48
dep. 18:48
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 18:49
dep. 18:49
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 18:50
dep. 18:50
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 18:52
dep. 18:52
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 18:53
dep. 18:53
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 18:54
dep. 18:54
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 18:56
12.8 km
19:15 19:41 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:15
arr. 19:16
dep. 19:16
0.6 km
arr. 19:18
dep. 19:18
1.3 km
arr. 19:19
dep. 19:19
1.7 km
arr. 19:21
dep. 19:21
2.2 km
arr. 19:22
dep. 19:22
2.4 km
arr. 19:23
dep. 19:23
3.1 km
arr. 19:24
dep. 19:24
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 19:25
dep. 19:25
4.1 km
arr. 19:26
dep. 19:26
5.1 km
arr. 19:27
dep. 19:27
5.6 km
arr. 19:28
dep. 19:28
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 19:30
dep. 19:30
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 19:31
dep. 19:31
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 19:32
dep. 19:32
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 19:33
dep. 19:33
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 19:35
dep. 19:35
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 19:38
dep. 19:38
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 19:39
dep. 19:39
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 19:41
12.8 km
19:40 20:06 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:40
arr. 19:41
dep. 19:41
0.6 km
arr. 19:43
dep. 19:43
1.3 km
arr. 19:44
dep. 19:44
1.7 km
arr. 19:46
dep. 19:46
2.2 km
arr. 19:47
dep. 19:47
2.4 km
arr. 19:48
dep. 19:48
3.1 km
arr. 19:49
dep. 19:49
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 19:50
dep. 19:50
4.1 km
arr. 19:51
dep. 19:51
5.1 km
arr. 19:52
dep. 19:52
5.6 km
arr. 19:53
dep. 19:53
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 19:55
dep. 19:55
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 19:56
dep. 19:56
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 19:57
dep. 19:57
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 19:58
dep. 19:58
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 19:59
dep. 19:59
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 20:00
dep. 20:00
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 20:03
dep. 20:03
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 20:04
dep. 20:04
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 20:06
12.8 km
20:20 20:46 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:20
arr. 20:21
dep. 20:21
0.6 km
arr. 20:23
dep. 20:23
1.3 km
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
arr. 20:26
dep. 20:26
2.2 km
arr. 20:27
dep. 20:27
2.4 km
arr. 20:28
dep. 20:28
3.1 km
arr. 20:29
dep. 20:29
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 20:30
dep. 20:30
4.1 km
arr. 20:31
dep. 20:31
5.1 km
arr. 20:32
dep. 20:32
5.6 km
arr. 20:33
dep. 20:33
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 20:35
dep. 20:35
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 20:36
dep. 20:36
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 20:37
dep. 20:37
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 20:38
dep. 20:38
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 20:39
dep. 20:39
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 20:40
dep. 20:40
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 20:43
dep. 20:43
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 20:44
dep. 20:44
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 20:46
12.8 km
21:00 21:26 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:00
arr. 21:01
dep. 21:01
0.6 km
arr. 21:03
dep. 21:03
1.3 km
arr. 21:04
dep. 21:04
1.7 km
arr. 21:06
dep. 21:06
2.2 km
arr. 21:07
dep. 21:07
2.4 km
arr. 21:08
dep. 21:08
3.1 km
arr. 21:09
dep. 21:09
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 21:10
dep. 21:10
4.1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
5.1 km
arr. 21:12
dep. 21:12
5.6 km
arr. 21:13
dep. 21:13
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 21:15
dep. 21:15
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 21:16
dep. 21:16
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 21:17
dep. 21:17
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 21:18
dep. 21:18
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 21:19
dep. 21:19
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 21:20
dep. 21:20
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 21:22
dep. 21:22
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 21:23
dep. 21:23
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 21:24
dep. 21:24
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 21:26
12.8 km
21:30 21:56 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:30
arr. 21:31
dep. 21:31
0.6 km
arr. 21:33
dep. 21:33
1.3 km
arr. 21:34
dep. 21:34
1.7 km
arr. 21:36
dep. 21:36
2.2 km
arr. 21:37
dep. 21:37
2.4 km
arr. 21:38
dep. 21:38
3.1 km
arr. 21:39
dep. 21:39
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 21:40
dep. 21:40
4.1 km
arr. 21:41
dep. 21:41
5.1 km
arr. 21:42
dep. 21:42
5.6 km
arr. 21:43
dep. 21:43
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 21:45
dep. 21:45
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 21:46
dep. 21:46
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 21:47
dep. 21:47
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 21:48
dep. 21:48
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 21:49
dep. 21:49
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 21:50
dep. 21:50
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 21:52
dep. 21:52
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 21:53
dep. 21:53
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 21:54
dep. 21:54
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 21:55
dep. 21:55
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 21:56
12.8 km
22:15 22:41 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:15
arr. 22:16
dep. 22:16
0.6 km
arr. 22:18
dep. 22:18
1.3 km
arr. 22:19
dep. 22:19
1.7 km
arr. 22:21
dep. 22:21
2.2 km
arr. 22:22
dep. 22:22
2.4 km
arr. 22:23
dep. 22:23
3.1 km
arr. 22:24
dep. 22:24
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 22:25
dep. 22:25
4.1 km
arr. 22:26
dep. 22:26
5.1 km
arr. 22:27
dep. 22:27
5.6 km
arr. 22:28
dep. 22:28
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 22:30
dep. 22:30
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 22:31
dep. 22:31
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 22:32
dep. 22:32
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 22:33
dep. 22:33
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 22:34
dep. 22:34
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 22:35
dep. 22:35
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 22:37
dep. 22:37
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 22:38
dep. 22:38
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 22:39
dep. 22:39
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 22:41
12.8 km
22:45 23:11 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:45
arr. 22:46
dep. 22:46
0.6 km
arr. 22:48
dep. 22:48
1.3 km
arr. 22:49
dep. 22:49
1.7 km
arr. 22:51
dep. 22:51
2.2 km
arr. 22:52
dep. 22:52
2.4 km
arr. 22:53
dep. 22:53
3.1 km
arr. 22:54
dep. 22:54
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 22:55
dep. 22:55
4.1 km
arr. 22:56
dep. 22:56
5.1 km
arr. 22:57
dep. 22:57
5.6 km
arr. 22:58
dep. 22:58
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 23:00
dep. 23:00
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 23:01
dep. 23:01
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 23:02
dep. 23:02
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 23:03
dep. 23:03
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 23:04
dep. 23:04
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 23:05
dep. 23:05
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 23:07
dep. 23:07
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 23:08
dep. 23:08
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 23:09
dep. 23:09
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 23:11
12.8 km
23:20 23:46 (00:26)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 23:20
arr. 23:21
dep. 23:21
0.6 km
arr. 23:23
dep. 23:23
1.3 km
arr. 23:24
dep. 23:24
1.7 km
arr. 23:26
dep. 23:26
2.2 km
arr. 23:27
dep. 23:27
2.4 km
arr. 23:28
dep. 23:28
3.1 km
arr. 23:29
dep. 23:29
3.4 km
Petrovaradin, Beogradska - Lisinskog
arr. 23:30
dep. 23:30
4.1 km
arr. 23:31
dep. 23:31
5.1 km
arr. 23:32
dep. 23:32
5.6 km
arr. 23:33
dep. 23:33
6.8 km
Petrovaradin, Bukovacki put - Rackog
arr. 23:35
dep. 23:35
7.7 km
Petrovaradin, Bukovacki put - ciglana
arr. 23:36
dep. 23:36
8.1 km
Petrovaradin, Bukovacki do I
arr. 23:37
dep. 23:37
8.7 km
Petrovaradin, Bukovacki do II
arr. 23:38
dep. 23:38
9.3 km
Bukovac kod Novog Sada, Vinogradi
arr. 23:39
dep. 23:39
10 km
Bukovac kod Novog Sada, Podvezirac
arr. 23:40
dep. 23:40
10.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Ulaz
arr. 23:42
dep. 23:42
11.2 km
Bukovac kod Novog Sada, Karadordeva 157
arr. 23:43
dep. 23:43
11.5 km
Bukovac kod Novog Sada, OS 22. avgust
arr. 23:44
dep. 23:44
12.1 km
Bukovac kod Novog Sada, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
12.4 km
Bukovac kod Novog Sada, Okretnica
arr. 23:46
12.8 km

Naselja Novi Sad i Bukovac kod Novog Sada su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.