Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Bujanovac timetable

saturday, 11.07.2020.
12:45 21:00 (08:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:40
431 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:00
450 km
18:35 01:34 (06:59)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
78 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
314 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
364.2 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
410.9 km
Vranje, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
439.7 km
Bujanovac, Bus station
arr. 01:34
456.5 km
Novi Sad - Bujanovac timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
12:45 21:00 (08:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:40
431 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:00
450 km
18:35 01:34 (06:59)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
78 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
314 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
364.2 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
410.9 km
Vranje, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
439.7 km
Bujanovac, Bus station
arr. 01:34
456.5 km
Novi Sad - Bujanovac timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
12:45 21:00 (08:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:40
431 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:00
450 km
18:35 01:34 (06:59)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
78 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
314 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
364.2 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
410.9 km
Vranje, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
439.7 km
Bujanovac, Bus station
arr. 01:34
456.5 km
Novi Sad - Bujanovac timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
12:45 21:00 (08:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Petrovaradin
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
80 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:10
316 km
arr. 18:15
dep. 18:15
317 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
361 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
387 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
394 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
405 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:40
431 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:00
450 km
18:35 01:34 (06:59)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
78 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:15
314 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
364.2 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
410.9 km
Vranje, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
439.7 km
Bujanovac, Bus station
arr. 01:34
456.5 km

Naselja Novi Sad i Bujanovac su međusobno udaljena ~454 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 59min., a najduže 08h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 12:45 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.