Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Beocin timetable

monday, 15.07.2019.
01:00 01:32 (00:32)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 01:00
arr. 01:11
dep. 01:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 01:18
dep. 01:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 01:23
dep. 01:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 01:26
dep. 01:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 01:27
dep. 01:27
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 01:28
dep. 01:28
13.7 km
Beocin, III
arr. 01:30
dep. 01:30
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 01:31
dep. 01:31
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 01:32
16.8 km
04:35 05:13 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:35
arr. 04:46
dep. 04:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 04:53
dep. 04:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 04:58
dep. 04:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 05:01
dep. 05:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:02
dep. 05:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:03
dep. 05:03
13.7 km
Beocin, III
arr. 05:05
dep. 05:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:06
dep. 05:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 05:08
dep. 05:08
17.6 km
arr. 05:10
dep. 05:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 05:11
dep. 05:11
19.7 km
arr. 05:13
21.2 km
05:10 05:57 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:10
arr. 05:21
dep. 05:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:28
dep. 05:28
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:33
dep. 05:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 05:36
dep. 05:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:37
dep. 05:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:38
dep. 05:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 05:40
dep. 05:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:41
dep. 05:41
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 05:50
dep. 05:50
20.9 km
arr. 05:48
dep. 05:48
20.3 km
arr. 05:47
dep. 05:47
19.8 km
arr. 05:46
dep. 05:46
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 05:52
dep. 05:52
22.4 km
arr. 05:54
dep. 05:54
23.6 km
Beocin, Most
arr. 05:55
dep. 05:55
24.5 km
arr. 05:57
26 km
05:40 06:18 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
arr. 05:51
dep. 05:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:07
dep. 06:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:08
dep. 06:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 06:10
dep. 06:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:11
dep. 06:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 06:12
dep. 06:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:13
dep. 06:13
17.6 km
arr. 06:15
dep. 06:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:16
dep. 06:16
19.7 km
arr. 06:18
21.2 km
05:55 06:33 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:55
arr. 06:06
dep. 06:06
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:21
dep. 06:21
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:22
dep. 06:22
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:23
dep. 06:23
13.7 km
Beocin, III
arr. 06:25
dep. 06:25
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:26
dep. 06:26
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:28
dep. 06:28
17.6 km
arr. 06:30
dep. 06:30
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:31
dep. 06:31
19.7 km
arr. 06:33
21.2 km
06:15 06:53 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:15
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:41
dep. 06:41
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:42
dep. 06:42
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:43
dep. 06:43
13.7 km
Beocin, III
arr. 06:45
dep. 06:45
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:46
dep. 06:46
15.9 km
Beocin, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:48
dep. 06:48
17.6 km
arr. 06:50
dep. 06:50
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
19.7 km
arr. 06:53
21.2 km
07:00 07:38 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:11
dep. 07:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:26
dep. 07:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:27
dep. 07:27
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:28
dep. 07:28
13.7 km
Beocin, III
arr. 07:30
dep. 07:30
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:31
dep. 07:31
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 07:33
dep. 07:33
17.6 km
arr. 07:35
dep. 07:35
18.8 km
Beocin, Most
arr. 07:36
dep. 07:36
19.7 km
arr. 07:38
21.2 km
07:50 08:28 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
arr. 08:01
dep. 08:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 08:16
dep. 08:16
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:17
dep. 08:17
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Beocin, III
arr. 08:20
dep. 08:20
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:21
dep. 08:21
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 08:22
dep. 08:22
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 08:23
dep. 08:23
17.6 km
arr. 08:25
dep. 08:25
18.8 km
Beocin, Most
arr. 08:26
dep. 08:26
19.7 km
arr. 08:28
21.2 km
08:30 09:08 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
arr. 08:41
dep. 08:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:53
dep. 08:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 08:56
dep. 08:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:57
dep. 08:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:58
dep. 08:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 09:00
dep. 09:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:01
dep. 09:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 09:03
dep. 09:03
17.6 km
arr. 09:05
dep. 09:05
18.8 km
Beocin, Most
arr. 09:06
dep. 09:06
19.7 km
arr. 09:08
21.2 km
09:10 09:48 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:10
arr. 09:21
dep. 09:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:33
dep. 09:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 09:36
dep. 09:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:37
dep. 09:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:38
dep. 09:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:41
dep. 09:41
15.9 km
Beocin, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 09:43
dep. 09:43
17.6 km
arr. 09:45
dep. 09:45
18.8 km
Beocin, Most
arr. 09:46
dep. 09:46
19.7 km
arr. 09:48
21.2 km
09:55 10:33 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:55
arr. 10:06
dep. 10:06
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:18
dep. 10:18
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 10:21
dep. 10:21
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:22
dep. 10:22
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:23
dep. 10:23
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 10:25
dep. 10:25
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:26
dep. 10:26
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 10:27
dep. 10:27
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 10:28
dep. 10:28
17.6 km
arr. 10:30
dep. 10:30
18.8 km
Beocin, Most
arr. 10:31
dep. 10:31
19.7 km
arr. 10:33
21.2 km
10:20 10:58 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:20
arr. 10:31
dep. 10:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:43
dep. 10:43
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 10:46
dep. 10:46
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:47
dep. 10:47
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:48
dep. 10:48
13.7 km
Beocin, III
arr. 10:50
dep. 10:50
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:51
dep. 10:51
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 10:52
dep. 10:52
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 10:53
dep. 10:53
17.6 km
arr. 10:55
dep. 10:55
18.8 km
Beocin, Most
arr. 10:56
dep. 10:56
19.7 km
arr. 10:58
21.2 km
10:35 11:30 (00:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
arr. 10:46
dep. 10:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:58
dep. 10:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 11:01
dep. 11:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 11:18
dep. 11:18
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 11:15
dep. 11:15
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 11:12
dep. 11:12
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 11:11
dep. 11:11
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 11:10
dep. 11:10
16.6 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:21
dep. 11:21
21.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:22
dep. 11:22
22.4 km
Beocin, III
arr. 11:24
dep. 11:24
24.2 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:25
dep. 11:25
24.6 km
Beocin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
25.5 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 11:27
dep. 11:27
26.1 km
arr. 11:28
dep. 11:28
26.7 km
arr. 11:29
dep. 11:29
27.3 km
arr. 11:30
27.9 km
11:15 11:53 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 11:41
dep. 11:41
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:42
dep. 11:42
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:43
dep. 11:43
13.7 km
Beocin, III
arr. 11:45
dep. 11:45
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:46
dep. 11:46
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 11:47
dep. 11:47
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 11:48
dep. 11:48
17.6 km
arr. 11:50
dep. 11:50
18.8 km
Beocin, Most
arr. 11:51
dep. 11:51
19.7 km
arr. 11:53
21.2 km
11:40 12:18 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:51
dep. 11:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:03
dep. 12:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:06
dep. 12:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:07
dep. 12:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:08
dep. 12:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 12:10
dep. 12:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 12:12
dep. 12:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
17.6 km
arr. 12:15
dep. 12:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 12:16
dep. 12:16
19.7 km
arr. 12:18
21.2 km
12:10 13:05 (00:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
arr. 12:21
dep. 12:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:33
dep. 12:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:36
dep. 12:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 12:53
dep. 12:53
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 12:50
dep. 12:50
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 12:47
dep. 12:47
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 12:46
dep. 12:46
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 12:45
dep. 12:45
16.6 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:55
dep. 12:55
21 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:56
dep. 12:56
21.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:57
dep. 12:57
22.4 km
Beocin, III
arr. 12:59
dep. 12:59
24.2 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:00
dep. 13:00
24.6 km
Beocin, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:01
25.5 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 13:02
dep. 13:02
26.1 km
arr. 13:03
dep. 13:03
26.7 km
arr. 13:04
dep. 13:04
27.3 km
arr. 13:05
27.9 km
12:50 13:28 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:50
arr. 13:01
dep. 13:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:16
dep. 13:16
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:17
dep. 13:17
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:18
dep. 13:18
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 13:20
dep. 13:20
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:21
dep. 13:21
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 13:23
dep. 13:23
17.6 km
arr. 13:25
dep. 13:25
18.8 km
Beocin, Most
arr. 13:26
dep. 13:26
19.7 km
arr. 13:28
21.2 km
13:25 14:03 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:51
dep. 13:51
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:52
dep. 13:52
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:53
dep. 13:53
13.7 km
Beocin, III
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:56
dep. 13:56
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 13:58
dep. 13:58
17.6 km
arr. 14:00
dep. 14:00
18.8 km
Beocin, Most
arr. 14:01
dep. 14:01
19.7 km
arr. 14:03
21.2 km
13:35 14:13 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:35
arr. 13:46
dep. 13:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 14:01
dep. 14:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 14:02
dep. 14:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 14:03
dep. 14:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 14:05
dep. 14:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:06
dep. 14:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 14:08
dep. 14:08
17.6 km
arr. 14:10
dep. 14:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 14:11
dep. 14:11
19.7 km
arr. 14:13
21.2 km
14:20 14:56 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:20
arr. 14:31
dep. 14:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 14:46
dep. 14:46
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 14:47
dep. 14:47
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 14:48
dep. 14:48
13.7 km
Beocin, III
arr. 14:50
dep. 14:50
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:51
dep. 14:51
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 14:52
dep. 14:52
16.8 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 14:53
dep. 14:53
17.4 km
arr. 14:54
dep. 14:54
18 km
arr. 14:55
dep. 14:55
18.6 km
arr. 14:56
19.2 km
14:35 15:13 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:35
arr. 14:46
dep. 14:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:01
dep. 15:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:02
dep. 15:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:03
dep. 15:03
13.7 km
Beocin, III
arr. 15:05
dep. 15:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:06
dep. 15:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:08
dep. 15:08
17.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:11
dep. 15:11
19.7 km
arr. 15:13
21.2 km
14:40 15:18 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 14:51
dep. 14:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:06
dep. 15:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:07
dep. 15:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:08
dep. 15:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 15:10
dep. 15:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:11
dep. 15:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:13
dep. 15:13
17.6 km
arr. 15:15
dep. 15:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:16
dep. 15:16
19.7 km
arr. 15:18
21.2 km
15:10 15:46 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:10
arr. 15:21
dep. 15:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:36
dep. 15:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:37
dep. 15:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:38
dep. 15:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:41
dep. 15:41
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
16.8 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 15:43
dep. 15:43
17.4 km
arr. 15:44
dep. 15:44
18 km
arr. 15:45
dep. 15:45
18.6 km
arr. 15:46
19.2 km
15:35 16:13 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:01
dep. 16:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:02
dep. 16:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:03
dep. 16:03
13.7 km
Beocin, III
arr. 16:05
dep. 16:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:06
dep. 16:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 16:08
dep. 16:08
17.6 km
arr. 16:10
dep. 16:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 16:11
dep. 16:11
19.7 km
arr. 16:13
21.2 km
15:45 16:23 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 15:56
dep. 15:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:11
dep. 16:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:12
dep. 16:12
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:13
dep. 16:13
13.7 km
Beocin, III
arr. 16:15
dep. 16:15
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
15.9 km
Beocin, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 16:18
dep. 16:18
17.6 km
arr. 16:20
dep. 16:20
18.8 km
Beocin, Most
arr. 16:21
dep. 16:21
19.7 km
arr. 16:23
21.2 km
16:00 16:36 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
arr. 16:11
dep. 16:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:23
dep. 16:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:26
dep. 16:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:27
dep. 16:27
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
Beocin, III
arr. 16:30
dep. 16:30
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:31
dep. 16:31
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:32
16.8 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 16:33
dep. 16:33
17.4 km
arr. 16:34
dep. 16:34
18 km
arr. 16:35
dep. 16:35
18.6 km
arr. 16:36
19.2 km
16:30 17:17 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
arr. 16:41
dep. 16:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:53
dep. 16:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:56
dep. 16:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:57
dep. 16:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:58
dep. 16:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:01
dep. 17:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 17:11
dep. 17:11
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 17:10
dep. 17:10
20.9 km
arr. 17:08
dep. 17:08
20.3 km
arr. 17:07
dep. 17:07
19.8 km
arr. 17:06
dep. 17:06
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 17:12
dep. 17:12
22.4 km
arr. 17:14
dep. 17:14
23.6 km
Beocin, Most
arr. 17:15
dep. 17:15
24.5 km
arr. 17:17
26 km
17:00 17:55 (00:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
arr. 17:11
dep. 17:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:23
dep. 17:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 17:26
dep. 17:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 17:43
dep. 17:43
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 17:40
dep. 17:40
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 17:37
dep. 17:37
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 17:35
dep. 17:35
16.6 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:45
dep. 17:45
21 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:46
dep. 17:46
21.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:47
dep. 17:47
22.4 km
Beocin, III
arr. 17:49
dep. 17:49
24.2 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:50
dep. 17:50
24.6 km
Beocin, Bus station
arr. 17:51
dep. 17:51
25.5 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 17:52
dep. 17:52
26.1 km
arr. 17:53
dep. 17:53
26.7 km
arr. 17:54
dep. 17:54
27.3 km
arr. 17:55
27.9 km
17:25 18:01 (00:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
arr. 17:36
dep. 17:36
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:48
dep. 17:48
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 17:51
dep. 17:51
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:52
dep. 17:52
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:53
dep. 17:53
13.7 km
Beocin, III
arr. 17:55
dep. 17:55
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:56
dep. 17:56
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 17:57
dep. 17:57
16.8 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 17:58
dep. 17:58
17.4 km
arr. 17:59
dep. 17:59
18 km
arr. 18:00
dep. 18:00
18.6 km
arr. 18:01
19.2 km
17:35 18:13 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:01
dep. 18:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:02
dep. 18:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:03
dep. 18:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 18:05
dep. 18:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:06
dep. 18:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 18:07
dep. 18:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 18:08
dep. 18:08
17.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 18:11
dep. 18:11
19.7 km
arr. 18:13
21.2 km
18:05 18:52 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:05
arr. 18:16
dep. 18:16
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:28
dep. 18:28
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:31
dep. 18:31
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:32
dep. 18:32
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:33
dep. 18:33
13.7 km
Beocin, III
arr. 18:35
dep. 18:35
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:36
dep. 18:36
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 18:46
dep. 18:46
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 18:45
dep. 18:45
20.9 km
arr. 18:43
dep. 18:43
20.3 km
arr. 18:42
dep. 18:42
19.8 km
arr. 18:41
dep. 18:41
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 18:47
dep. 18:47
22.4 km
arr. 18:49
dep. 18:49
23.6 km
Beocin, Most
arr. 18:50
dep. 18:50
24.5 km
arr. 18:52
26 km
18:40 19:18 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:40
arr. 18:51
dep. 18:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:03
dep. 19:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 19:06
dep. 19:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:07
dep. 19:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:08
dep. 19:08
13.7 km
Beocin, III
arr. 19:10
dep. 19:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:11
dep. 19:11
15.9 km
Beocin, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 19:13
dep. 19:13
17.6 km
arr. 19:15
dep. 19:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 19:16
dep. 19:16
19.7 km
arr. 19:18
21.2 km
19:10 19:48 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:10
arr. 19:21
dep. 19:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:33
dep. 19:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 19:36
dep. 19:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:37
dep. 19:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:38
dep. 19:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 19:40
dep. 19:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:41
dep. 19:41
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 19:43
dep. 19:43
17.6 km
arr. 19:45
dep. 19:45
18.8 km
Beocin, Most
arr. 19:46
dep. 19:46
19.7 km
arr. 19:48
21.2 km
19:40 20:35 (00:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:40
arr. 19:51
dep. 19:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:03
dep. 20:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:06
dep. 20:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, Podunavlje
arr. 20:23
dep. 20:23
19.9 km
Stari Rakovac, III - Žuta Kuća
arr. 20:20
dep. 20:20
18.9 km
Stari Rakovac, IV
arr. 20:17
dep. 20:17
17.5 km
Stari Rakovac, Manastir Rakovac
arr. 20:16
dep. 20:16
17 km
Stari Rakovac, Spomen park (Okretnica)
arr. 20:15
dep. 20:15
16.6 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:26
dep. 20:26
21.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:27
dep. 20:27
22.4 km
Beocin, III
arr. 20:29
dep. 20:29
24.2 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:30
dep. 20:30
24.6 km
Beocin, Bus station
arr. 20:31
dep. 20:31
25.5 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 20:32
dep. 20:32
26.1 km
arr. 20:33
dep. 20:33
26.7 km
arr. 20:34
dep. 20:34
27.3 km
arr. 20:35
27.9 km
19:50 20:28 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 20:01
dep. 20:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:16
dep. 20:16
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:17
dep. 20:17
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:18
dep. 20:18
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 20:20
dep. 20:20
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:21
dep. 20:21
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 20:22
dep. 20:22
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 20:23
dep. 20:23
17.6 km
arr. 20:25
dep. 20:25
18.8 km
Beocin, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
19.7 km
arr. 20:28
21.2 km
20:30 21:17 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
arr. 20:41
dep. 20:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:53
dep. 20:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:56
dep. 20:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:57
dep. 20:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:58
dep. 20:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 21:00
dep. 21:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 21:01
dep. 21:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 21:11
dep. 21:11
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 21:10
dep. 21:10
20.9 km
arr. 21:08
dep. 21:08
20.3 km
arr. 21:07
dep. 21:07
19.8 km
arr. 21:06
dep. 21:06
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 21:12
dep. 21:12
22.4 km
arr. 21:14
dep. 21:14
23.6 km
Beocin, Most
arr. 21:15
dep. 21:15
24.5 km
arr. 21:17
26 km
21:35 22:13 (00:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:35
arr. 21:46
dep. 21:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 21:58
dep. 21:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 22:01
dep. 22:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 22:02
dep. 22:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:03
dep. 22:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 22:05
dep. 22:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:06
dep. 22:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 22:07
dep. 22:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 22:08
dep. 22:08
17.6 km
arr. 22:10
dep. 22:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 22:11
dep. 22:11
19.7 km
arr. 22:13
21.2 km
22:45 23:32 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
arr. 22:56
dep. 22:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:03
dep. 23:03
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 23:08
dep. 23:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 23:11
dep. 23:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 23:12
dep. 23:12
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 23:13
dep. 23:13
13.7 km
Beocin, III
arr. 23:15
dep. 23:15
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 23:16
dep. 23:16
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 23:25
dep. 23:25
20.9 km
arr. 23:23
dep. 23:23
20.3 km
arr. 23:22
dep. 23:22
19.8 km
arr. 23:21
dep. 23:21
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 23:27
dep. 23:27
22.4 km
arr. 23:29
dep. 23:29
23.6 km
Beocin, Most
arr. 23:30
dep. 23:30
24.5 km
arr. 23:32
26 km

Naselja Novi Sad i Beocin su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.