Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Begec timetable

wednesday, 23.10.2019.
01:15 01:57 (00:42)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 01:15
arr. 01:17
dep. 01:17
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 01:19
dep. 01:19
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 01:20
dep. 01:20
3.6 km
arr. 01:21
dep. 01:21
4.7 km
arr. 01:22
dep. 01:22
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 01:24
dep. 01:24
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 01:25
dep. 01:25
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 01:28
dep. 01:28
10.1 km
arr. 01:29
dep. 01:29
11.1 km
arr. 01:30
dep. 01:30
11.5 km
arr. 01:31
dep. 01:31
12.1 km
arr. 01:32
dep. 01:32
12.6 km
arr. 01:34
dep. 01:34
13.2 km
Futog, Cara Lazara 5
arr. 01:35
dep. 01:35
13.7 km
arr. 01:36
dep. 01:36
14.2 km
arr. 01:37
dep. 01:37
14.5 km
arr. 01:38
dep. 01:38
14.8 km
arr. 01:40
dep. 01:40
15.3 km
arr. 01:41
dep. 01:41
15.8 km
arr. 01:43
dep. 01:43
16.1 km
arr. 01:44
dep. 01:44
16.7 km
Futog, Izlaz
arr. 01:45
dep. 01:45
17.2 km
arr. 01:46
dep. 01:46
18.1 km
arr. 01:48
dep. 01:48
19.3 km
arr. 01:50
dep. 01:50
20.5 km
arr. 01:52
dep. 01:52
21 km
arr. 01:53
dep. 01:53
21.4 km
arr. 01:54
dep. 01:54
22 km
Begec, Cesma
arr. 01:55
dep. 01:55
22.4 km
arr. 01:56
dep. 01:56
22.8 km
Begec, Okretnica
arr. 01:57
23.3 km
04:30 05:10 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 04:30
arr. 04:32
dep. 04:32
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 04:35
dep. 04:35
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 04:37
dep. 04:37
3.6 km
arr. 04:39
dep. 04:39
4.7 km
arr. 04:40
dep. 04:40
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 04:44
dep. 04:44
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 04:47
dep. 04:47
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 04:50
dep. 04:50
10.1 km
arr. 04:52
dep. 04:52
10.8 km
arr. 04:53
dep. 04:53
11.5 km
arr. 04:55
dep. 04:55
12.3 km
arr. 04:56
dep. 04:56
13 km
arr. 04:57
dep. 04:57
13.6 km
arr. 04:58
dep. 04:58
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 04:59
dep. 04:59
15 km
arr. 05:00
dep. 05:00
15.9 km
arr. 05:02
dep. 05:02
17.1 km
arr. 05:04
dep. 05:04
18.3 km
arr. 05:05
dep. 05:05
18.8 km
arr. 05:06
dep. 05:06
19.2 km
arr. 05:07
dep. 05:07
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 05:08
dep. 05:08
20.2 km
arr. 05:09
dep. 05:09
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 05:10
21.1 km
05:20 06:00 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:20
arr. 05:22
dep. 05:22
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 05:25
dep. 05:25
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 05:27
dep. 05:27
3.6 km
arr. 05:29
dep. 05:29
4.7 km
arr. 05:30
dep. 05:30
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 05:34
dep. 05:34
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 05:37
dep. 05:37
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 05:40
dep. 05:40
10.1 km
arr. 05:42
dep. 05:42
10.8 km
arr. 05:43
dep. 05:43
11.5 km
arr. 05:45
dep. 05:45
12.3 km
arr. 05:46
dep. 05:46
13 km
arr. 05:47
dep. 05:47
13.6 km
arr. 05:48
dep. 05:48
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
15 km
arr. 05:50
dep. 05:50
15.9 km
arr. 05:52
dep. 05:52
17.1 km
arr. 05:54
dep. 05:54
18.3 km
arr. 05:55
dep. 05:55
18.8 km
arr. 05:56
dep. 05:56
19.2 km
arr. 05:57
dep. 05:57
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 05:58
dep. 05:58
20.2 km
arr. 05:59
dep. 05:59
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 06:00
21.1 km
05:55 06:35 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:55
arr. 05:57
dep. 05:57
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 06:00
dep. 06:00
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 06:02
dep. 06:02
3.6 km
arr. 06:04
dep. 06:04
4.7 km
arr. 06:05
dep. 06:05
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 06:09
dep. 06:09
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:12
dep. 06:12
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 06:15
dep. 06:15
10.1 km
arr. 06:17
dep. 06:17
10.8 km
arr. 06:18
dep. 06:18
11.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
12.3 km
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
arr. 06:22
dep. 06:22
13.6 km
arr. 06:23
dep. 06:23
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 06:24
dep. 06:24
15 km
arr. 06:25
dep. 06:25
15.9 km
arr. 06:27
dep. 06:27
17.1 km
arr. 06:29
dep. 06:29
18.3 km
arr. 06:30
dep. 06:30
18.8 km
arr. 06:31
dep. 06:31
19.2 km
arr. 06:32
dep. 06:32
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 06:33
dep. 06:33
20.2 km
arr. 06:34
dep. 06:34
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 06:35
21.1 km
06:00 06:34 (00:34)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:19
dep. 06:19
8.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
13.2 km
arr. 06:34
19.1 km
06:20 06:50 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 06:29
dep. 06:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:37
dep. 06:37
8.4 km
arr. 06:43
dep. 06:43
13.2 km
arr. 06:50
19.1 km
06:30 07:10 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 06:35
dep. 06:35
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 06:37
dep. 06:37
3.6 km
arr. 06:39
dep. 06:39
4.7 km
arr. 06:40
dep. 06:40
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 06:44
dep. 06:44
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 06:50
dep. 06:50
10.1 km
arr. 06:52
dep. 06:52
10.8 km
arr. 06:53
dep. 06:53
11.5 km
arr. 06:55
dep. 06:55
12.3 km
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
arr. 06:57
dep. 06:57
13.6 km
arr. 06:58
dep. 06:58
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
arr. 07:00
dep. 07:00
15.9 km
arr. 07:02
dep. 07:02
17.1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
18.3 km
arr. 07:05
dep. 07:05
18.8 km
arr. 07:06
dep. 07:06
19.2 km
arr. 07:07
dep. 07:07
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 07:08
dep. 07:08
20.2 km
arr. 07:09
dep. 07:09
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 07:10
21.1 km
07:10 07:40 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:27
dep. 07:27
8.4 km
arr. 07:33
dep. 07:33
13.2 km
arr. 07:40
19.1 km
07:20 08:00 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:20
arr. 07:22
dep. 07:22
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 07:25
dep. 07:25
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 07:27
dep. 07:27
3.6 km
arr. 07:29
dep. 07:29
4.7 km
arr. 07:30
dep. 07:30
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 07:34
dep. 07:34
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:37
dep. 07:37
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 07:40
dep. 07:40
10.1 km
arr. 07:42
dep. 07:42
10.8 km
arr. 07:43
dep. 07:43
11.5 km
arr. 07:45
dep. 07:45
12.3 km
arr. 07:46
dep. 07:46
13 km
arr. 07:47
dep. 07:47
13.6 km
arr. 07:48
dep. 07:48
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 07:49
dep. 07:49
15 km
arr. 07:50
dep. 07:50
15.9 km
arr. 07:52
dep. 07:52
17.1 km
arr. 07:54
dep. 07:54
18.3 km
arr. 07:55
dep. 07:55
18.8 km
arr. 07:56
dep. 07:56
19.2 km
arr. 07:57
dep. 07:57
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 07:58
dep. 07:58
20.2 km
arr. 07:59
dep. 07:59
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 08:00
21.1 km
08:00 08:34 (00:34)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
arr. 08:34
19.1 km
08:10 08:50 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:10
arr. 08:12
dep. 08:12
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:15
dep. 08:15
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 08:17
dep. 08:17
3.6 km
arr. 08:19
dep. 08:19
4.7 km
arr. 08:20
dep. 08:20
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 08:24
dep. 08:24
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:27
dep. 08:27
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 08:30
dep. 08:30
10.1 km
arr. 08:32
dep. 08:32
10.8 km
arr. 08:33
dep. 08:33
11.5 km
arr. 08:35
dep. 08:35
12.3 km
arr. 08:36
dep. 08:36
13 km
arr. 08:37
dep. 08:37
13.6 km
arr. 08:38
dep. 08:38
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 08:39
dep. 08:39
15 km
arr. 08:40
dep. 08:40
15.9 km
arr. 08:42
dep. 08:42
17.1 km
arr. 08:44
dep. 08:44
18.3 km
arr. 08:45
dep. 08:45
18.8 km
arr. 08:46
dep. 08:46
19.2 km
arr. 08:47
dep. 08:47
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 08:48
dep. 08:48
20.2 km
arr. 08:49
dep. 08:49
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 08:50
21.1 km
08:15 08:35 (00:20)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
arr. 08:35
17 km
08:15 08:45 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:24
dep. 08:24
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:32
dep. 08:32
8.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
13.2 km
arr. 08:45
19.1 km
09:00 09:40 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:00
arr. 09:02
dep. 09:02
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 09:05
dep. 09:05
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 09:07
dep. 09:07
3.6 km
arr. 09:09
dep. 09:09
4.7 km
arr. 09:10
dep. 09:10
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 09:14
dep. 09:14
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 09:17
dep. 09:17
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 09:20
dep. 09:20
10.1 km
arr. 09:22
dep. 09:22
10.8 km
arr. 09:23
dep. 09:23
11.5 km
arr. 09:25
dep. 09:25
12.3 km
arr. 09:26
dep. 09:26
13 km
arr. 09:27
dep. 09:27
13.6 km
arr. 09:28
dep. 09:28
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 09:29
dep. 09:29
15 km
arr. 09:30
dep. 09:30
15.9 km
arr. 09:32
dep. 09:32
17.1 km
arr. 09:34
dep. 09:34
18.3 km
arr. 09:35
dep. 09:35
18.8 km
arr. 09:36
dep. 09:36
19.2 km
arr. 09:37
dep. 09:37
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 09:38
dep. 09:38
20.2 km
arr. 09:39
dep. 09:39
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 09:40
21.1 km
09:05 09:35 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:05
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 09:14
dep. 09:14
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 09:22
dep. 09:22
8.4 km
arr. 09:28
dep. 09:28
13.2 km
arr. 09:35
19.1 km
09:45 10:15 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:02
dep. 10:02
8.4 km
arr. 10:08
dep. 10:08
13.2 km
arr. 10:15
19.1 km
10:05 10:45 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:05
arr. 10:07
dep. 10:07
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 10:10
dep. 10:10
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 10:12
dep. 10:12
3.6 km
arr. 10:14
dep. 10:14
4.7 km
arr. 10:15
dep. 10:15
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 10:19
dep. 10:19
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:22
dep. 10:22
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 10:25
dep. 10:25
10.1 km
arr. 10:27
dep. 10:27
10.8 km
arr. 10:28
dep. 10:28
11.5 km
arr. 10:30
dep. 10:30
12.3 km
arr. 10:31
dep. 10:31
13 km
arr. 10:32
dep. 10:32
13.6 km
arr. 10:33
dep. 10:33
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 10:34
dep. 10:34
15 km
arr. 10:35
dep. 10:35
15.9 km
arr. 10:37
dep. 10:37
17.1 km
arr. 10:39
dep. 10:39
18.3 km
arr. 10:40
dep. 10:40
18.8 km
arr. 10:41
dep. 10:41
19.2 km
arr. 10:42
dep. 10:42
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 10:43
dep. 10:43
20.2 km
arr. 10:44
dep. 10:44
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 10:45
21.1 km
10:40 11:10 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 10:49
dep. 10:49
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:57
dep. 10:57
8.4 km
arr. 11:03
dep. 11:03
13.2 km
arr. 11:10
19.1 km
10:55 11:35 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:55
arr. 10:57
dep. 10:57
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 11:00
dep. 11:00
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 11:02
dep. 11:02
3.6 km
arr. 11:04
dep. 11:04
4.7 km
arr. 11:05
dep. 11:05
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 11:09
dep. 11:09
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:12
dep. 11:12
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 11:15
dep. 11:15
10.1 km
arr. 11:17
dep. 11:17
10.8 km
arr. 11:18
dep. 11:18
11.5 km
arr. 11:20
dep. 11:20
12.3 km
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
arr. 11:22
dep. 11:22
13.6 km
arr. 11:23
dep. 11:23
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 11:24
dep. 11:24
15 km
arr. 11:25
dep. 11:25
15.9 km
arr. 11:27
dep. 11:27
17.1 km
arr. 11:29
dep. 11:29
18.3 km
arr. 11:30
dep. 11:30
18.8 km
arr. 11:31
dep. 11:31
19.2 km
arr. 11:32
dep. 11:32
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 11:33
dep. 11:33
20.2 km
arr. 11:34
dep. 11:34
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 11:35
21.1 km
11:20 11:50 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 11:29
dep. 11:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:37
dep. 11:37
8.4 km
arr. 11:43
dep. 11:43
13.2 km
arr. 11:50
19.1 km
11:50 12:30 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:50
arr. 11:52
dep. 11:52
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 11:55
dep. 11:55
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 11:57
dep. 11:57
3.6 km
arr. 11:59
dep. 11:59
4.7 km
arr. 12:00
dep. 12:00
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 12:04
dep. 12:04
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:07
dep. 12:07
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 12:10
dep. 12:10
10.1 km
arr. 12:12
dep. 12:12
10.8 km
arr. 12:13
dep. 12:13
11.5 km
arr. 12:15
dep. 12:15
12.3 km
arr. 12:16
dep. 12:16
13 km
arr. 12:17
dep. 12:17
13.6 km
arr. 12:18
dep. 12:18
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
arr. 12:20
dep. 12:20
15.9 km
arr. 12:22
dep. 12:22
17.1 km
arr. 12:24
dep. 12:24
18.3 km
arr. 12:25
dep. 12:25
18.8 km
arr. 12:26
dep. 12:26
19.2 km
arr. 12:27
dep. 12:27
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 12:28
dep. 12:28
20.2 km
arr. 12:29
dep. 12:29
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 12:30
21.1 km
12:00 12:35 (00:35)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:20
dep. 12:20
8.4 km
arr. 12:26
dep. 12:26
13.2 km
arr. 12:35
19.1 km
12:20 12:50 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:29
dep. 12:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:37
dep. 12:37
8.4 km
arr. 12:43
dep. 12:43
13.2 km
arr. 12:50
19.1 km
12:50 13:30 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:50
arr. 12:52
dep. 12:52
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:55
dep. 12:55
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 12:57
dep. 12:57
3.6 km
arr. 12:59
dep. 12:59
4.7 km
arr. 13:00
dep. 13:00
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 13:04
dep. 13:04
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:07
dep. 13:07
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 13:10
dep. 13:10
10.1 km
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
arr. 13:13
dep. 13:13
11.5 km
arr. 13:15
dep. 13:15
12.3 km
arr. 13:16
dep. 13:16
13 km
arr. 13:17
dep. 13:17
13.6 km
arr. 13:18
dep. 13:18
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 13:19
dep. 13:19
15 km
arr. 13:20
dep. 13:20
15.9 km
arr. 13:22
dep. 13:22
17.1 km
arr. 13:24
dep. 13:24
18.3 km
arr. 13:25
dep. 13:25
18.8 km
arr. 13:26
dep. 13:26
19.2 km
arr. 13:27
dep. 13:27
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 13:28
dep. 13:28
20.2 km
arr. 13:29
dep. 13:29
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 13:30
21.1 km
13:00 13:26 (00:26)
MAS - Central bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
Begec, II
arr. 13:26
19 km
13:00 13:31 (00:31)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 13:09
dep. 13:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:17
dep. 13:17
8.4 km
arr. 13:23
dep. 13:23
13.2 km
arr. 13:31
19.1 km
13:20 13:50 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 13:29
dep. 13:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:37
dep. 13:37
8.4 km
arr. 13:43
dep. 13:43
13.2 km
arr. 13:50
19.1 km
13:25 14:05 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:25
arr. 13:27
dep. 13:27
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 13:30
dep. 13:30
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 13:32
dep. 13:32
3.6 km
arr. 13:34
dep. 13:34
4.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 13:39
dep. 13:39
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:42
dep. 13:42
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 13:45
dep. 13:45
10.1 km
arr. 13:47
dep. 13:47
10.8 km
arr. 13:48
dep. 13:48
11.5 km
arr. 13:50
dep. 13:50
12.3 km
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
arr. 13:52
dep. 13:52
13.6 km
arr. 13:53
dep. 13:53
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
arr. 13:55
dep. 13:55
15.9 km
arr. 13:57
dep. 13:57
17.1 km
arr. 13:59
dep. 13:59
18.3 km
arr. 14:00
dep. 14:00
18.8 km
arr. 14:01
dep. 14:01
19.2 km
arr. 14:02
dep. 14:02
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 14:03
dep. 14:03
20.2 km
arr. 14:04
dep. 14:04
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 14:05
21.1 km
14:00 14:34 (00:34)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
8.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
13.2 km
arr. 14:34
19.1 km
14:00 14:40 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:00
arr. 14:02
dep. 14:02
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 14:07
dep. 14:07
3.6 km
arr. 14:09
dep. 14:09
4.7 km
arr. 14:10
dep. 14:10
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 14:14
dep. 14:14
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:17
dep. 14:17
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 14:20
dep. 14:20
10.1 km
arr. 14:22
dep. 14:22
10.8 km
arr. 14:23
dep. 14:23
11.5 km
arr. 14:25
dep. 14:25
12.3 km
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
arr. 14:27
dep. 14:27
13.6 km
arr. 14:28
dep. 14:28
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 14:29
dep. 14:29
15 km
arr. 14:30
dep. 14:30
15.9 km
arr. 14:32
dep. 14:32
17.1 km
arr. 14:34
dep. 14:34
18.3 km
arr. 14:35
dep. 14:35
18.8 km
arr. 14:36
dep. 14:36
19.2 km
arr. 14:37
dep. 14:37
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 14:38
dep. 14:38
20.2 km
arr. 14:39
dep. 14:39
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 14:40
21.1 km
14:15 14:52 (00:37)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:25
dep. 14:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:35
dep. 14:35
8.4 km
arr. 14:43
dep. 14:43
13.2 km
arr. 14:52
19.1 km
14:30 14:55 (00:25)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
19 km
14:30 15:10 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:30
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 14:37
dep. 14:37
3.6 km
arr. 14:39
dep. 14:39
4.7 km
arr. 14:40
dep. 14:40
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 14:44
dep. 14:44
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:47
dep. 14:47
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 14:50
dep. 14:50
10.1 km
arr. 14:52
dep. 14:52
10.8 km
arr. 14:53
dep. 14:53
11.5 km
arr. 14:55
dep. 14:55
12.3 km
arr. 14:56
dep. 14:56
13 km
arr. 14:57
dep. 14:57
13.6 km
arr. 14:58
dep. 14:58
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 14:59
dep. 14:59
15 km
arr. 15:00
dep. 15:00
15.9 km
arr. 15:02
dep. 15:02
17.1 km
arr. 15:04
dep. 15:04
18.3 km
arr. 15:05
dep. 15:05
18.8 km
arr. 15:06
dep. 15:06
19.2 km
arr. 15:07
dep. 15:07
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 15:08
dep. 15:08
20.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 15:10
21.1 km
14:55 15:35 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:55
arr. 14:57
dep. 14:57
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:00
dep. 15:00
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 15:02
dep. 15:02
3.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
4.7 km
arr. 15:05
dep. 15:05
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 15:09
dep. 15:09
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:12
dep. 15:12
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 15:15
dep. 15:15
10.1 km
arr. 15:17
dep. 15:17
10.8 km
arr. 15:18
dep. 15:18
11.5 km
arr. 15:20
dep. 15:20
12.3 km
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
arr. 15:22
dep. 15:22
13.6 km
arr. 15:23
dep. 15:23
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 15:24
dep. 15:24
15 km
arr. 15:25
dep. 15:25
15.9 km
arr. 15:27
dep. 15:27
17.1 km
arr. 15:29
dep. 15:29
18.3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
18.8 km
arr. 15:31
dep. 15:31
19.2 km
arr. 15:32
dep. 15:32
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 15:33
dep. 15:33
20.2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 15:35
21.1 km
15:15 15:46 (00:31)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:33
dep. 15:33
8.4 km
arr. 15:39
dep. 15:39
13.2 km
arr. 15:46
19.1 km
15:15 15:55 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:15
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:20
dep. 15:20
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
arr. 15:24
dep. 15:24
4.7 km
arr. 15:25
dep. 15:25
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 15:29
dep. 15:29
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:32
dep. 15:32
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 15:35
dep. 15:35
10.1 km
arr. 15:37
dep. 15:37
10.8 km
arr. 15:38
dep. 15:38
11.5 km
arr. 15:40
dep. 15:40
12.3 km
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
arr. 15:42
dep. 15:42
13.6 km
arr. 15:43
dep. 15:43
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 15:44
dep. 15:44
15 km
arr. 15:45
dep. 15:45
15.9 km
arr. 15:47
dep. 15:47
17.1 km
arr. 15:49
dep. 15:49
18.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
18.8 km
arr. 15:51
dep. 15:51
19.2 km
arr. 15:52
dep. 15:52
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 15:53
dep. 15:53
20.2 km
arr. 15:54
dep. 15:54
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 15:55
21.1 km
15:20 15:45 (00:25)
MAS - Central bus stationI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Begec, I
arr. 15:45
24 km
15:43 16:23 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:43
arr. 15:45
dep. 15:45
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:48
dep. 15:48
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 15:50
dep. 15:50
3.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
4.7 km
arr. 15:53
dep. 15:53
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 15:57
dep. 15:57
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:00
dep. 16:00
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 16:03
dep. 16:03
10.1 km
arr. 16:05
dep. 16:05
10.8 km
arr. 16:06
dep. 16:06
11.5 km
arr. 16:08
dep. 16:08
12.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
13 km
arr. 16:10
dep. 16:10
13.6 km
arr. 16:11
dep. 16:11
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 16:12
dep. 16:12
15 km
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
arr. 16:15
dep. 16:15
17.1 km
arr. 16:17
dep. 16:17
18.3 km
arr. 16:18
dep. 16:18
18.8 km
arr. 16:19
dep. 16:19
19.2 km
arr. 16:20
dep. 16:20
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 16:21
dep. 16:21
20.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 16:23
21.1 km
15:45 16:19 (00:34)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
8.4 km
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
arr. 16:19
19.1 km
16:15 16:49 (00:34)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 16:25
dep. 16:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:34
dep. 16:34
8.4 km
arr. 16:41
dep. 16:41
13.2 km
arr. 16:49
19.1 km
16:20 17:00 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:20
arr. 16:22
dep. 16:22
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 16:25
dep. 16:25
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 16:27
dep. 16:27
3.6 km
arr. 16:29
dep. 16:29
4.7 km
arr. 16:30
dep. 16:30
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 16:34
dep. 16:34
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:37
dep. 16:37
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 16:40
dep. 16:40
10.1 km
arr. 16:42
dep. 16:42
10.8 km
arr. 16:43
dep. 16:43
11.5 km
arr. 16:45
dep. 16:45
12.3 km
arr. 16:46
dep. 16:46
13 km
arr. 16:47
dep. 16:47
13.6 km
arr. 16:48
dep. 16:48
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 16:49
dep. 16:49
15 km
arr. 16:50
dep. 16:50
15.9 km
arr. 16:52
dep. 16:52
17.1 km
arr. 16:54
dep. 16:54
18.3 km
arr. 16:55
dep. 16:55
18.8 km
arr. 16:56
dep. 16:56
19.2 km
arr. 16:57
dep. 16:57
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 16:58
dep. 16:58
20.2 km
arr. 16:59
dep. 16:59
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 17:00
21.1 km
17:00 17:30 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:09
dep. 17:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:17
dep. 17:17
8.4 km
arr. 17:23
dep. 17:23
13.2 km
arr. 17:30
19.1 km
17:10 17:50 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:10
arr. 17:12
dep. 17:12
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:15
dep. 17:15
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 17:17
dep. 17:17
3.6 km
arr. 17:19
dep. 17:19
4.7 km
arr. 17:20
dep. 17:20
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 17:24
dep. 17:24
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 17:30
dep. 17:30
10.1 km
arr. 17:32
dep. 17:32
10.8 km
arr. 17:33
dep. 17:33
11.5 km
arr. 17:35
dep. 17:35
12.3 km
arr. 17:36
dep. 17:36
13 km
arr. 17:37
dep. 17:37
13.6 km
arr. 17:38
dep. 17:38
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 17:39
dep. 17:39
15 km
arr. 17:40
dep. 17:40
15.9 km
arr. 17:42
dep. 17:42
17.1 km
arr. 17:44
dep. 17:44
18.3 km
arr. 17:45
dep. 17:45
18.8 km
arr. 17:46
dep. 17:46
19.2 km
arr. 17:47
dep. 17:47
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 17:48
dep. 17:48
20.2 km
arr. 17:49
dep. 17:49
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 17:50
21.1 km
17:25 17:55 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:42
dep. 17:42
8.4 km
arr. 17:48
dep. 17:48
13.2 km
arr. 17:55
19.1 km
17:40 18:00 (00:20)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
19 km
17:50 18:24 (00:34)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 18:00
dep. 18:00
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:09
dep. 18:09
8.4 km
arr. 18:16
dep. 18:16
13.2 km
arr. 18:24
19.1 km
18:00 18:40 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:00
arr. 18:02
dep. 18:02
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 18:05
dep. 18:05
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 18:07
dep. 18:07
3.6 km
arr. 18:09
dep. 18:09
4.7 km
arr. 18:10
dep. 18:10
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 18:14
dep. 18:14
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:17
dep. 18:17
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 18:20
dep. 18:20
10.1 km
arr. 18:22
dep. 18:22
10.8 km
arr. 18:23
dep. 18:23
11.5 km
arr. 18:25
dep. 18:25
12.3 km
arr. 18:26
dep. 18:26
13 km
arr. 18:27
dep. 18:27
13.6 km
arr. 18:28
dep. 18:28
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 18:29
dep. 18:29
15 km
arr. 18:30
dep. 18:30
15.9 km
arr. 18:32
dep. 18:32
17.1 km
arr. 18:34
dep. 18:34
18.3 km
arr. 18:35
dep. 18:35
18.8 km
arr. 18:36
dep. 18:36
19.2 km
arr. 18:37
dep. 18:37
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 18:38
dep. 18:38
20.2 km
arr. 18:39
dep. 18:39
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 18:40
21.1 km
18:50 19:30 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:50
arr. 18:52
dep. 18:52
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 18:55
dep. 18:55
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 18:57
dep. 18:57
3.6 km
arr. 18:59
dep. 18:59
4.7 km
arr. 19:00
dep. 19:00
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 19:04
dep. 19:04
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:07
dep. 19:07
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 19:10
dep. 19:10
10.1 km
arr. 19:12
dep. 19:12
10.8 km
arr. 19:13
dep. 19:13
11.5 km
arr. 19:15
dep. 19:15
12.3 km
arr. 19:16
dep. 19:16
13 km
arr. 19:17
dep. 19:17
13.6 km
arr. 19:18
dep. 19:18
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 19:19
dep. 19:19
15 km
arr. 19:20
dep. 19:20
15.9 km
arr. 19:22
dep. 19:22
17.1 km
arr. 19:24
dep. 19:24
18.3 km
arr. 19:25
dep. 19:25
18.8 km
arr. 19:26
dep. 19:26
19.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 19:28
dep. 19:28
20.2 km
arr. 19:29
dep. 19:29
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 19:30
21.1 km
19:00 19:30 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:09
dep. 19:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:17
dep. 19:17
8.4 km
arr. 19:23
dep. 19:23
13.2 km
arr. 19:30
19.1 km
19:30 20:01 (00:31)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:48
dep. 19:48
8.4 km
arr. 19:54
dep. 19:54
13.2 km
arr. 20:01
19.1 km
19:40 20:20 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:40
arr. 19:42
dep. 19:42
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:45
dep. 19:45
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 19:47
dep. 19:47
3.6 km
arr. 19:49
dep. 19:49
4.7 km
arr. 19:50
dep. 19:50
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 19:54
dep. 19:54
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:57
dep. 19:57
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 20:00
dep. 20:00
10.1 km
arr. 20:02
dep. 20:02
10.8 km
arr. 20:03
dep. 20:03
11.5 km
arr. 20:05
dep. 20:05
12.3 km
arr. 20:06
dep. 20:06
13 km
arr. 20:07
dep. 20:07
13.6 km
arr. 20:08
dep. 20:08
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 20:09
dep. 20:09
15 km
arr. 20:10
dep. 20:10
15.9 km
arr. 20:12
dep. 20:12
17.1 km
arr. 20:14
dep. 20:14
18.3 km
arr. 20:15
dep. 20:15
18.8 km
arr. 20:16
dep. 20:16
19.2 km
arr. 20:17
dep. 20:17
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 20:18
dep. 20:18
20.2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 20:20
21.1 km
20:00 20:30 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 20:09
dep. 20:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 20:17
dep. 20:17
8.4 km
arr. 20:23
dep. 20:23
13.2 km
arr. 20:30
19.1 km
20:35 21:15 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:35
arr. 20:37
dep. 20:37
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 20:40
dep. 20:40
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 20:42
dep. 20:42
3.6 km
arr. 20:44
dep. 20:44
4.7 km
arr. 20:45
dep. 20:45
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 20:49
dep. 20:49
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 20:52
dep. 20:52
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 20:55
dep. 20:55
10.1 km
arr. 20:57
dep. 20:57
10.8 km
arr. 20:58
dep. 20:58
11.5 km
arr. 21:00
dep. 21:00
12.3 km
arr. 21:01
dep. 21:01
13 km
arr. 21:02
dep. 21:02
13.6 km
arr. 21:03
dep. 21:03
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 21:04
dep. 21:04
15 km
arr. 21:05
dep. 21:05
15.9 km
arr. 21:07
dep. 21:07
17.1 km
arr. 21:09
dep. 21:09
18.3 km
arr. 21:10
dep. 21:10
18.8 km
arr. 21:11
dep. 21:11
19.2 km
arr. 21:12
dep. 21:12
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 21:13
dep. 21:13
20.2 km
arr. 21:14
dep. 21:14
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 21:15
21.1 km
21:00 21:34 (00:34)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
arr. 21:34
19.1 km
21:25 22:05 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:25
arr. 21:27
dep. 21:27
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:30
dep. 21:30
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 21:32
dep. 21:32
3.6 km
arr. 21:34
dep. 21:34
4.7 km
arr. 21:35
dep. 21:35
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 21:39
dep. 21:39
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:42
dep. 21:42
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 21:45
dep. 21:45
10.1 km
arr. 21:47
dep. 21:47
10.8 km
arr. 21:48
dep. 21:48
11.5 km
arr. 21:50
dep. 21:50
12.3 km
arr. 21:51
dep. 21:51
13 km
arr. 21:52
dep. 21:52
13.6 km
arr. 21:53
dep. 21:53
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 21:54
dep. 21:54
15 km
arr. 21:55
dep. 21:55
15.9 km
arr. 21:57
dep. 21:57
17.1 km
arr. 21:59
dep. 21:59
18.3 km
arr. 22:00
dep. 22:00
18.8 km
arr. 22:01
dep. 22:01
19.2 km
arr. 22:02
dep. 22:02
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 22:03
dep. 22:03
20.2 km
arr. 22:04
dep. 22:04
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 22:05
21.1 km
21:45 22:15 (00:30)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:54
dep. 21:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 22:02
dep. 22:02
8.4 km
arr. 22:08
dep. 22:08
13.2 km
arr. 22:15
19.1 km
22:30 22:54 (00:24)
MAS - Central bus stationPartizanska - fudbalski teren
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
arr. 22:50
dep. 22:50
15 km
arr. 22:54
19 km
22:30 23:10 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:30
arr. 22:32
dep. 22:32
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 22:35
dep. 22:35
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 22:37
dep. 22:37
3.6 km
arr. 22:39
dep. 22:39
4.7 km
arr. 22:40
dep. 22:40
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 22:44
dep. 22:44
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 22:47
dep. 22:47
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 22:50
dep. 22:50
10.1 km
arr. 22:52
dep. 22:52
10.8 km
arr. 22:53
dep. 22:53
11.5 km
arr. 22:55
dep. 22:55
12.3 km
arr. 22:56
dep. 22:56
13 km
arr. 22:57
dep. 22:57
13.6 km
arr. 22:58
dep. 22:58
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 22:59
dep. 22:59
15 km
arr. 23:00
dep. 23:00
15.9 km
arr. 23:02
dep. 23:02
17.1 km
arr. 23:04
dep. 23:04
18.3 km
arr. 23:05
dep. 23:05
18.8 km
arr. 23:06
dep. 23:06
19.2 km
arr. 23:07
dep. 23:07
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 23:08
dep. 23:08
20.2 km
arr. 23:09
dep. 23:09
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 23:10
21.1 km
22:50 23:32 (00:42)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:50
arr. 22:52
dep. 22:52
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 22:54
dep. 22:54
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 22:55
dep. 22:55
3.6 km
arr. 22:56
dep. 22:56
4.7 km
arr. 22:57
dep. 22:57
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 22:59
dep. 22:59
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 23:00
dep. 23:00
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 23:03
dep. 23:03
10.1 km
arr. 23:04
dep. 23:04
11.1 km
arr. 23:05
dep. 23:05
11.5 km
arr. 23:06
dep. 23:06
12.1 km
arr. 23:07
dep. 23:07
12.6 km
arr. 23:09
dep. 23:09
13.2 km
Futog, Cara Lazara 5
arr. 23:10
dep. 23:10
13.7 km
arr. 23:11
dep. 23:11
14.2 km
arr. 23:12
dep. 23:12
14.5 km
arr. 23:13
dep. 23:13
14.8 km
arr. 23:15
dep. 23:15
15.3 km
arr. 23:16
dep. 23:16
15.8 km
arr. 23:18
dep. 23:18
16.1 km
arr. 23:19
dep. 23:19
16.7 km
Futog, Izlaz
arr. 23:20
dep. 23:20
17.2 km
arr. 23:21
dep. 23:21
18.1 km
arr. 23:23
dep. 23:23
19.3 km
arr. 23:25
dep. 23:25
20.5 km
arr. 23:27
dep. 23:27
21 km
arr. 23:28
dep. 23:28
21.4 km
arr. 23:29
dep. 23:29
22 km
Begec, Cesma
arr. 23:30
dep. 23:30
22.4 km
arr. 23:31
dep. 23:31
22.8 km
Begec, Okretnica
arr. 23:32
23.3 km
23:45 00:25 (00:40)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 23:45
arr. 23:47
dep. 23:47
1.7 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 23:50
dep. 23:50
2.8 km
Novi Sad, Futoska - Jugoalat
arr. 23:52
dep. 23:52
3.6 km
arr. 23:54
dep. 23:54
4.7 km
arr. 23:55
dep. 23:55
5.3 km
Veternik, Fester
arr. 23:59
dep. 23:59
7.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 00:02
dep. 00:02
8.4 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 00:05
dep. 00:05
10.1 km
arr. 00:07
dep. 00:07
10.8 km
arr. 00:08
dep. 00:08
11.5 km
arr. 00:10
dep. 00:10
12.3 km
arr. 00:11
dep. 00:11
13 km
arr. 00:12
dep. 00:12
13.6 km
arr. 00:13
dep. 00:13
14.5 km
Futog, Izlaz
arr. 00:14
dep. 00:14
15 km
arr. 00:15
dep. 00:15
15.9 km
arr. 00:17
dep. 00:17
17.1 km
arr. 00:19
dep. 00:19
18.3 km
arr. 00:20
dep. 00:20
18.8 km
arr. 00:21
dep. 00:21
19.2 km
arr. 00:22
dep. 00:22
19.8 km
Begec, Cesma
arr. 00:23
dep. 00:23
20.2 km
arr. 00:24
dep. 00:24
20.6 km
Begec, Okretnica
arr. 00:25
21.1 km

Naselja Novi Sad i Begec su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.