Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Becej timetable

saturday, 04.07.2020.
06:50 07:45 (00:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:50
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
38 km
Becej, Bus station
arr. 07:45
49 km
07:00 08:02 (01:02)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
38 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
49 km
13:45 14:47 (01:02)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
19 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
38 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
49 km
14:15 15:10 (00:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:32
dep. 14:32
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:34
dep. 14:34
19 km
Nadalj, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
38 km
Becej, Bus station
arr. 15:10
49 km
15:20 16:20 (01:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:44
dep. 15:44
19 km
Nadalj, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
38 km
Becej, Bus station
arr. 16:20
49 km
16:15 17:10 (00:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:35
dep. 16:35
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:37
dep. 16:37
19 km
Nadalj, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
30 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
38 km
Becej, Bus station
arr. 17:10
49 km
17:30 18:32 (01:02)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
38 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
49 km
18:00 19:00 (01:00)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Nadalj, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
29.5 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
36.8 km
Becej, Bus station
arr. 19:00
48 km
21:00 22:06 (01:06)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:08
dep. 21:08
1.8 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 21:21
dep. 21:21
14.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 21:24
dep. 21:24
16.2 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 21:27
dep. 21:27
18 km
Temerin, VII - Telep
arr. 21:31
dep. 21:31
19.9 km
Nadalj, Intersection
arr. 21:47
dep. 21:47
34.6 km
Nadalj, Center
arr. 21:44
dep. 21:44
32 km
Backo Gradiste, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
41.9 km
Becej, Bus station
arr. 22:06
53.1 km

Naselja Novi Sad i Becej su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.