Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Backo Petrovo Selo timetable

friday, 17.08.2018.
05:10 06:30 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:10
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:30
60.8 km
07:00 08:07 (01:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Nadalj, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
38 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
49 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:07
62 km
08:00 09:10 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Backo Gradiste, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
38 km
Becej, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
49 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 09:10
0 km
09:50 11:00 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:52
dep. 09:52
1 km
Nadalj, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
38 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
49 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 11:00
0 km
11:00 12:15 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:18
dep. 11:18
17 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:20
dep. 11:20
19 km
Backo Gradiste, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
38 km
Becej, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
49 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 12:15
62 km
12:10 13:46 (01:36)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:25
dep. 12:25
0 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:27
dep. 12:27
0 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:30
dep. 12:30
0 km
Temerin, VI - Cilag
arr. 12:32
dep. 12:32
0 km
Nadalj, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
30 km
Backo Gradiste, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
38 km
Becej, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
49 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 13:46
0 km
13:45 14:52 (01:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
19 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
38 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
49 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:52
62 km
14:45 15:52 (01:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:52
0 km
16:00 17:15 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 17:15
62 km
17:30 18:37 (01:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
38 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
49 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 18:37
62 km
18:10 19:10 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:10
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:30
dep. 18:30
19 km
Nadalj, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
31 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
38 km
Becej, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
49 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:10
62 km

Naselja Novi Sad i Backo Petrovo Selo su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.