Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Backo Dobro Polje timetable

monday, 13.07.2020.
05:45 06:23 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
Rumenka, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
8.1 km
arr. 06:03
dep. 06:03
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 06:15
dep. 06:15
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 06:23
33.5 km
07:00 07:38 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Rumenka, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
8.1 km
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 07:30
dep. 07:30
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 07:31
dep. 07:31
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 07:38
33.5 km
08:55 09:33 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:55
Rumenka, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
8.1 km
arr. 09:13
dep. 09:13
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 09:19
dep. 09:19
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 09:25
dep. 09:25
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 09:26
dep. 09:26
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 09:33
33.5 km
12:00 12:38 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Rumenka, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
8.1 km
arr. 12:18
dep. 12:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 12:30
dep. 12:30
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 12:31
dep. 12:31
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 12:38
33.5 km
14:00 14:38 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Rumenka, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
8.1 km
arr. 14:18
dep. 14:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:24
dep. 14:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 14:30
dep. 14:30
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 14:31
dep. 14:31
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 14:38
33.5 km
15:00 15:38 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Rumenka, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
8.1 km
arr. 15:18
dep. 15:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 15:24
dep. 15:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 15:30
dep. 15:30
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 15:31
dep. 15:31
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 15:38
33.5 km
15:50 16:28 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
8.1 km
arr. 16:08
dep. 16:08
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 16:20
dep. 16:20
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 16:21
dep. 16:21
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 16:28
33.5 km
16:30 17:08 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Rumenka, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
8.1 km
arr. 16:48
dep. 16:48
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:54
dep. 16:54
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 17:00
dep. 17:00
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 17:01
dep. 17:01
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 17:08
33.5 km
19:00 19:38 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Rumenka, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
8.1 km
arr. 19:18
dep. 19:18
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 19:24
dep. 19:24
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 19:30
dep. 19:30
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 19:31
dep. 19:31
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 19:38
33.5 km
22:30 23:08 (00:38)
MAS - Central bus stationMarsala Tita 122 - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:30
Rumenka, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
8.1 km
arr. 22:48
dep. 22:48
14.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 22:54
dep. 22:54
22.4 km
Stepanovicevo, Center
arr. 22:55
dep. 22:55
23.2 km
Zmajevo, Vojvodanska 105
arr. 23:00
dep. 23:00
27.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 23:01
dep. 23:01
28 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 23:08
33.5 km

Naselja Novi Sad i Backo Dobro Polje su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.