Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Backa Palanka timetable

thursday, 16.08.2018.
06:00 07:23 (01:23)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:19
dep. 06:19
8.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 06:34
dep. 06:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 06:41
dep. 06:41
26 km
Celarevo, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:58
dep. 06:58
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:00
dep. 07:00
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 07:19
dep. 07:19
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 07:23
47.7 km
06:20 07:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 06:29
dep. 06:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:37
dep. 06:37
8.4 km
arr. 06:43
dep. 06:43
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 06:50
dep. 06:50
19.1 km
Glozan, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 06:59
dep. 06:59
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 07:02
dep. 07:02
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 07:11
dep. 07:11
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:12
dep. 07:12
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:16
42.2 km
07:10 08:06 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:27
dep. 07:27
8.4 km
arr. 07:33
dep. 07:33
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 07:40
dep. 07:40
19.1 km
Glozan, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 07:49
dep. 07:49
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 07:52
dep. 07:52
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:01
dep. 08:01
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:02
dep. 08:02
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 08:06
42.2 km
08:00 09:14 (01:14)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 09:14
43.6 km
08:15 09:00 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
Futog
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
Begec
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Glozan
arr. 08:45
dep. 08:45
26 km
Celarevo
arr. 08:50
dep. 08:50
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
42 km
09:45 10:57 (01:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:02
dep. 10:02
8.4 km
arr. 10:08
dep. 10:08
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 10:15
dep. 10:15
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 10:21
dep. 10:21
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 10:24
dep. 10:24
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 10:27
dep. 10:27
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:36
dep. 10:36
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:37
dep. 10:37
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:45
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:52
dep. 10:52
44.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 10:53
dep. 10:53
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 10:56
dep. 10:56
47.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 10:57
48.5 km
10:40 11:52 (25:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 10:49
dep. 10:49
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:57
dep. 10:57
8.4 km
arr. 11:03
dep. 11:03
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 11:10
dep. 11:10
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 11:16
dep. 11:16
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 11:19
dep. 11:19
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 11:22
dep. 11:22
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 11:31
dep. 11:31
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 11:32
dep. 11:32
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 11:36
dep. 11:40
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 11:47
dep. 11:47
44.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 11:48
dep. 11:48
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 11:51
dep. 11:51
47.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 11:52
48.5 km
11:20 12:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 11:29
dep. 11:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:37
dep. 11:37
8.4 km
arr. 11:43
dep. 11:43
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 11:50
dep. 11:50
19.1 km
Glozan, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 11:59
dep. 11:59
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:02
dep. 12:02
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:11
dep. 12:11
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:12
dep. 12:12
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:16
42.2 km
12:00 13:27 (25:27)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:20
dep. 12:20
8.4 km
arr. 12:26
dep. 12:26
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 12:35
dep. 12:35
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:41
dep. 12:41
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 12:44
dep. 12:44
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:47
dep. 12:47
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:56
dep. 12:56
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:57
dep. 12:57
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 13:22
dep. 13:22
44.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 13:23
dep. 13:23
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 13:26
dep. 13:26
47.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 13:27
48.5 km
12:20 13:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:29
dep. 12:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:37
dep. 12:37
8.4 km
arr. 12:43
dep. 12:43
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 12:50
dep. 12:50
19.1 km
Glozan, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 12:59
dep. 12:59
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 13:02
dep. 13:02
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 13:11
dep. 13:11
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 13:12
dep. 13:12
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:16
42.2 km
13:00 14:32 (01:32)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
Begec, II
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:33
dep. 13:33
26 km
Celarevo, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:53
dep. 14:20
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:27
dep. 14:27
44.3 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 14:28
dep. 14:28
44.9 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 14:31
dep. 14:31
47.5 km
Backa Palanka, Telep
arr. 14:32
48.3 km
13:00 14:27 (25:27)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 13:09
dep. 13:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:17
dep. 13:17
8.4 km
arr. 13:23
dep. 13:23
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 13:31
dep. 13:31
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:37
dep. 13:37
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:41
dep. 13:41
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 13:44
dep. 13:44
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 13:56
dep. 13:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:22
dep. 14:22
44.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 14:23
dep. 14:23
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 14:26
dep. 14:26
47.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 14:27
48.5 km
13:20 14:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 13:29
dep. 13:29
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:37
dep. 13:37
-80 km
arr. 13:43
dep. 13:43
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 13:50
dep. 13:50
19.1 km
Glozan, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:59
dep. 13:59
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:02
dep. 14:02
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:11
dep. 14:11
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:12
dep. 14:12
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:16
42.2 km
14:00 15:14 (01:14)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
-80 km
arr. 14:25
dep. 14:25
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:34
dep. 14:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 15:14
43.6 km
14:15 15:53 (01:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:25
dep. 14:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:35
dep. 14:35
8.4 km
arr. 14:43
dep. 14:43
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:52
dep. 14:52
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:20
dep. 15:20
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:40
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 15:49
dep. 15:49
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 15:53
47.7 km
14:30 15:42 (01:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Telep
arr. 15:42
48.3 km
15:15 16:32 (01:17)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:33
dep. 15:33
8.4 km
arr. 15:39
dep. 15:39
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 15:46
dep. 15:46
19.1 km
Glozan, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:07
dep. 16:07
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:08
dep. 16:08
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:20
42.2 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 16:31
dep. 16:31
47.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 16:32
48.5 km
15:20 16:15 (00:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Futog
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Glozan
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
42 km
15:45 16:54 (01:09)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
-80 km
arr. 16:10
dep. 16:10
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 16:19
dep. 16:19
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 16:54
43.6 km
16:15 17:33 (01:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 16:25
dep. 16:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:34
dep. 16:34
8.4 km
arr. 16:41
dep. 16:41
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 16:49
dep. 16:49
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:56
dep. 16:56
26 km
Celarevo, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 17:13
dep. 17:13
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 17:15
dep. 17:15
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 17:29
dep. 17:29
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 17:33
47.7 km
17:00 18:22 (25:22)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:09
dep. 17:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:17
dep. 17:17
8.4 km
arr. 17:23
dep. 17:23
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 17:30
dep. 17:30
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 17:36
dep. 17:36
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 17:39
dep. 17:39
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 17:42
dep. 17:42
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 17:52
dep. 17:52
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:56
dep. 18:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 18:17
dep. 18:17
44.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 18:18
dep. 18:18
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 18:21
dep. 18:21
47.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 18:22
48.5 km
17:40 18:25 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Begec, Begeč I - R
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
44 km
17:50 19:28 (01:38)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 18:00
dep. 18:00
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:09
dep. 18:09
-80 km
arr. 18:16
dep. 18:16
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 18:24
dep. 18:24
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 18:31
dep. 18:31
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 18:53
dep. 18:53
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 18:55
dep. 18:55
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 19:24
dep. 19:24
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 19:28
47.7 km
19:30 20:42 (01:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:48
dep. 19:48
-80 km
arr. 19:54
dep. 19:54
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 20:01
dep. 20:01
19.1 km
Glozan, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:22
dep. 20:22
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:23
dep. 20:23
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:30
42.2 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 20:41
dep. 20:41
47.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 20:42
48.5 km
21:00 22:19 (01:19)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 22:19
43.6 km
21:45 22:41 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:54
dep. 21:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 22:02
dep. 22:02
8.4 km
arr. 22:08
dep. 22:08
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 22:15
dep. 22:15
19.1 km
Glozan, Center
arr. 22:21
dep. 22:21
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 22:24
dep. 22:24
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 22:27
dep. 22:27
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 22:36
dep. 22:36
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 22:37
dep. 22:37
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:41
42.2 km
22:20 23:35 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:20
Rumenka, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
8 km
Rumenka, Irmovo
arr. 22:35
dep. 22:35
14 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
34 km
Kulpin, Centar 1
arr. 22:50
dep. 22:50
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 23:00
dep. 23:00
39 km
Silbas, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
47 km
Gajdobra, Center
arr. 23:16
dep. 23:16
52 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 23:20
dep. 23:20
56 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 23:35
67 km
22:30 23:20 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
arr. 22:50
dep. 22:50
15 km
Begec, Begeč I - R
arr. 22:54
dep. 22:54
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 23:02
dep. 23:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 23:06
dep. 23:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 23:16
dep. 23:16
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 23:18
dep. 23:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 23:20
42 km

Naselja Novi Sad i Backa Palanka su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 25h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.