Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Backa Palanka timetable

saturday, 17.11.2018.
06:00 07:23 (01:23)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:19
dep. 06:19
8.4 km
arr. 06:26
dep. 06:26
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 06:34
dep. 06:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 06:41
dep. 06:41
26 km
Celarevo, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:58
dep. 06:58
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:00
dep. 07:00
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 07:19
dep. 07:19
45.1 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 07:23
47.7 km
08:00 09:14 (01:14)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 09:14
43.6 km
08:15 09:00 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
Futog
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
Begec
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Glozan
arr. 08:45
dep. 08:45
26 km
Celarevo
arr. 08:50
dep. 08:50
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
42 km
09:45 10:43 (00:58)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:02
dep. 10:02
8.4 km
arr. 10:08
dep. 10:08
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 10:15
dep. 10:15
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 10:21
dep. 10:21
26 km
Celarevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:37
dep. 10:37
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:39
dep. 10:39
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:43
42.2 km
11:20 12:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 11:29
dep. 11:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:37
dep. 11:37
8.4 km
arr. 11:43
dep. 11:43
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 11:50
dep. 11:50
19.1 km
Glozan, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 11:59
dep. 11:59
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:02
dep. 12:02
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:11
dep. 12:11
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:12
dep. 12:12
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:16
42.2 km
12:20 13:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:29
dep. 12:29
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:37
dep. 12:37
8.4 km
arr. 12:43
dep. 12:43
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 12:50
dep. 12:50
19.1 km
Glozan, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 12:59
dep. 12:59
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 13:02
dep. 13:02
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 13:11
dep. 13:11
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 13:12
dep. 13:12
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:16
42.2 km
13:20 14:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:20
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 13:29
dep. 13:29
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:37
dep. 13:37
-80 km
arr. 13:43
dep. 13:43
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 13:50
dep. 13:50
19.1 km
Glozan, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:59
dep. 13:59
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:02
dep. 14:02
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:11
dep. 14:11
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:12
dep. 14:12
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:16
42.2 km
14:00 15:14 (01:14)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
-80 km
arr. 14:25
dep. 14:25
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:34
dep. 14:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 15:14
43.6 km
14:30 15:42 (01:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
-80 km
arr. 14:50
dep. 14:50
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Telep
arr. 15:42
48.3 km
15:20 16:15 (00:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Futog
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Glozan
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
42 km
15:45 16:54 (01:09)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
-80 km
arr. 16:10
dep. 16:10
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 16:19
dep. 16:19
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 16:54
43.6 km
16:15 17:20 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 16:25
dep. 16:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:34
dep. 16:34
8.4 km
arr. 16:41
dep. 16:41
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 16:49
dep. 16:49
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:56
dep. 16:56
26 km
Celarevo, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 17:13
dep. 17:13
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 17:15
dep. 17:15
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:20
42.2 km
17:25 18:21 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:42
dep. 17:42
-80 km
arr. 17:48
dep. 17:48
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 17:55
dep. 17:55
19.1 km
Glozan, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 18:04
dep. 18:04
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 18:07
dep. 18:07
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 18:16
dep. 18:16
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 18:17
dep. 18:17
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:21
42.2 km
17:40 18:25 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Begec, Begeč I - R
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
44 km
19:30 20:42 (01:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:48
dep. 19:48
-80 km
arr. 19:54
dep. 19:54
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 20:01
dep. 20:01
19.1 km
Glozan, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:22
dep. 20:22
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:23
dep. 20:23
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:30
42.2 km
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 20:41
dep. 20:41
47.7 km
Backa Palanka, Telep
arr. 20:42
48.5 km
21:00 22:19 (01:19)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 22:19
43.6 km
21:45 22:41 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:54
dep. 21:54
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 22:02
dep. 22:02
8.4 km
arr. 22:08
dep. 22:08
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 22:15
dep. 22:15
19.1 km
Glozan, Center
arr. 22:21
dep. 22:21
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 22:24
dep. 22:24
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 22:27
dep. 22:27
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 22:36
dep. 22:36
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 22:37
dep. 22:37
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:41
42.2 km
22:30 23:20 (00:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
arr. 22:50
dep. 22:50
15 km
Begec, Begeč I - R
arr. 22:54
dep. 22:54
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 23:02
dep. 23:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 23:06
dep. 23:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 23:16
dep. 23:16
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 23:18
dep. 23:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 23:20
42 km

Naselja Novi Sad i Backa Palanka su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.