Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Bac timetable

wednesday, 22.05.2019.
08:15 09:25 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Glozan
arr. 08:45
dep. 08:45
26 km
Celarevo
arr. 08:50
dep. 08:50
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
42 km
Obrovac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
51 km
Tovarisevo, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
56 km
Bac, Bus station
arr. 09:25
66 km
13:00 14:52 (01:52)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:12
dep. 13:12
-80 km
arr. 13:17
dep. 13:17
-80 km
Begec, II
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:33
dep. 13:33
26 km
Celarevo, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:53
dep. 14:20
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:27
dep. 14:27
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:28
dep. 14:28
-80 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:31
dep. 14:31
-80 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 14:32
dep. 14:32
-80 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 14:35
dep. 14:35
-80 km
Obrovac, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
-80 km
arr. 14:37
dep. 14:37
-80 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 14:40
dep. 14:40
-80 km
Tovarisevo, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
-80 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 14:42
dep. 14:42
-80 km
Bac, Vranjak
arr. 14:47
dep. 14:47
-80 km
arr. 14:48
dep. 14:48
-80 km
Bac, Bunar
arr. 14:50
dep. 14:50
-80 km
Bac, Bus station
arr. 14:52
66.1 km
14:30 16:02 (01:32)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
-80 km
arr. 14:50
dep. 14:50
-80 km
arr. 14:55
dep. 14:55
-80 km
Glozan, Centar 1
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
-80 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
-80 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
-80 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
-80 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
-80 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
-80 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
-80 km
arr. 15:47
dep. 15:47
-80 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 15:50
dep. 15:50
-80 km
Tovarisevo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
-80 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 15:52
dep. 15:52
-80 km
Bac, Vranjak
arr. 15:57
dep. 15:57
-80 km
arr. 15:58
dep. 15:58
-80 km
Bac, Bunar
arr. 16:00
dep. 16:00
-80 km
Bac, Bus station
arr. 16:02
66.1 km
15:15 16:52 (01:37)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:33
dep. 15:33
8.4 km
arr. 15:39
dep. 15:39
13.2 km
arr. 15:46
dep. 15:46
19.1 km
Glozan, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:07
dep. 16:07
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:08
dep. 16:08
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:20
42.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 16:31
dep. 16:31
47.7 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 16:32
dep. 16:32
48.5 km
Obrovac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
52.3 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
57.2 km
Bac, Bunar
arr. 16:50
dep. 16:50
65.5 km
Bac, Bus station
arr. 16:52
66.3 km
15:20 16:40 (01:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Glozan
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
42 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
62 km
17:40 18:50 (01:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Centar 1
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
51 km
Tovarisevo, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
56 km
Bac, Bus station
arr. 18:50
66 km
18:30 20:13 (01:43)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Bac, Bus station
arr. 19:55
dep. 20:00
66 km
arr. 20:13
70 km
19:30 21:02 (01:32)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:48
dep. 19:48
-80 km
arr. 19:54
dep. 19:54
-80 km
arr. 20:01
dep. 20:01
-80 km
Glozan, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:22
dep. 20:22
-80 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:23
dep. 20:23
-80 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:30
42.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 20:41
dep. 20:41
-80 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 20:42
dep. 20:42
-80 km
Obrovac, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
-80 km
Tovarisevo, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
-80 km
Bac, Bunar
arr. 21:00
dep. 21:00
-80 km
Bac, Bus station
arr. 21:02
66.3 km

Naselja Novi Sad i Bac su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.