Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Bac timetable

sunday, 09.08.2020.
14:30 16:02 (01:32)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
52.1 km
arr. 15:47
dep. 15:47
52.6 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 15:50
dep. 15:50
56.2 km
Tovarisevo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
57 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 15:52
dep. 15:52
57.6 km
Bac, Vranjak
arr. 15:57
dep. 15:57
63.1 km
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Bac, Bunar
arr. 16:00
dep. 16:00
65.3 km
Bac, Bus station
arr. 16:02
66.1 km
15:20 16:40 (01:20)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
42 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
62 km
17:40 18:50 (01:10)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
51 km
Tovarisevo, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
56 km
Bac, Bus station
arr. 18:50
66 km
Novi Sad - Bac timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
14:30 16:02 (01:32)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
52.1 km
arr. 15:47
dep. 15:47
52.6 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 15:50
dep. 15:50
56.2 km
Tovarisevo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
57 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 15:52
dep. 15:52
57.6 km
Bac, Vranjak
arr. 15:57
dep. 15:57
63.1 km
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Bac, Bunar
arr. 16:00
dep. 16:00
65.3 km
Bac, Bus station
arr. 16:02
66.1 km
15:20 16:40 (01:20)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
42 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
62 km
17:40 18:50 (01:10)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
51 km
Tovarisevo, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
56 km
Bac, Bus station
arr. 18:50
66 km
Novi Sad - Bac timetable
Departures on: tuesday, 11.08.2020.
14:30 16:02 (01:32)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Glozan, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Celarevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
42 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
44.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
48.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
51.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
52.1 km
arr. 15:47
dep. 15:47
52.6 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 15:50
dep. 15:50
56.2 km
Tovarisevo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
57 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 15:52
dep. 15:52
57.6 km
Bac, Vranjak
arr. 15:57
dep. 15:57
63.1 km
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Bac, Bunar
arr. 16:00
dep. 16:00
65.3 km
Bac, Bus station
arr. 16:02
66.1 km
15:20 16:40 (01:20)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Celarevo, Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
42 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
62 km
17:40 18:50 (01:10)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Glozan, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
26 km
Celarevo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
44 km
Obrovac, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
51 km
Tovarisevo, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
56 km
Bac, Bus station
arr. 18:50
66 km

Naselja Novi Sad i Bac su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Bac iznosi od 4,54 EUR do 4,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.