Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Athens timetable

friday, 22.11.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Novi Sad - Athens timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
15:00 12:30 (21:30)
Bul. Jase Tomica - Bul. OslobodenjaKondriktonos
The timetable is valid until: 18.12.2020.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
arr. 17:00
dep. 17:00
80 km
arr. 17:30
dep. 17:30
136 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
172 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
184 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
194 km
arr. 18:25
dep. 18:25
200 km
arr. 18:30
dep. 18:30
204 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
210 km
arr. 18:45
dep. 18:45
227 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
261 km
arr. 20:00
dep. 20:00
310 km
arr. 20:30
dep. 20:30
364 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
385 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
429 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
470 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
470.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
670 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
670.1 km
arr. 04:00
dep. 04:00
750 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 05:00
dep. 05:00
809 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 05:15
dep. 05:15
875 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 05:30
dep. 05:30
885 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 05:45
dep. 05:45
887 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 07:00
dep. 07:00
902 km
Velestino, Highway parking
arr. 08:00
dep. 08:00
938 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 08:30
dep. 08:30
1043 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:30
dep. 09:30
1077 km
arr. 11:30
dep. 11:30
1199 km
Athens, Kondriktonos
arr. 12:30
1244 km
Novi Sad - Athens timetable
Departures on: tuesday, 03.12.2019.
15:00 12:30 (21:30)
Bul. Jase Tomica - Bul. OslobodenjaKondriktonos
The timetable is valid until: 18.12.2020.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
arr. 17:00
dep. 17:00
80 km
arr. 17:30
dep. 17:30
136 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
172 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
184 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
194 km
arr. 18:25
dep. 18:25
200 km
arr. 18:30
dep. 18:30
204 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
210 km
arr. 18:45
dep. 18:45
227 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
261 km
arr. 20:00
dep. 20:00
310 km
arr. 20:30
dep. 20:30
364 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
385 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
429 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
470 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
470.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
670 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
670.1 km
arr. 04:00
dep. 04:00
750 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 05:00
dep. 05:00
809 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 05:15
dep. 05:15
875 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 05:30
dep. 05:30
885 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 05:45
dep. 05:45
887 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 07:00
dep. 07:00
902 km
Velestino, Highway parking
arr. 08:00
dep. 08:00
938 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 08:30
dep. 08:30
1043 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:30
dep. 09:30
1077 km
arr. 11:30
dep. 11:30
1199 km
Athens, Kondriktonos
arr. 12:30
1244 km

Naselja Novi Sad i Athens su međusobno udaljena ~1244 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21h i 30min., a najduže 21h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Athens iznosi od 66,95 EUR do 66,95 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.