Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Alibunar timetable

thursday, 04.06.2020.
19:00 21:38 (02:38)
MAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
152.4 km
Novi Sad - Alibunar timetable
Departures on: friday, 05.06.2020.
19:00 21:38 (02:38)
MAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
152.4 km
Novi Sad - Alibunar timetable
Departures on: saturday, 06.06.2020.
19:00 21:38 (02:38)
MAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
152.4 km
Novi Sad - Alibunar timetable
Departures on: sunday, 07.06.2020.
19:00 21:38 (02:38)
MAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
152.4 km
Novi Sad - Alibunar timetable
Departures on: monday, 08.06.2020.
19:00 21:38 (02:38)
MAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
152.4 km
Novi Sad - Alibunar timetable
Departures on: tuesday, 09.06.2020.
19:00 21:38 (02:38)
MAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
152.4 km
Novi Sad - Alibunar timetable
Departures on: wednesday, 10.06.2020.
19:00 21:38 (02:38)
MAS - Central bus stationZarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
94.6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 20:39
dep. 20:39
98.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:57
dep. 20:57
114.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
133.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
140.7 km
arr. 21:26
dep. 21:26
141.5 km
arr. 21:27
dep. 21:27
142.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
150.2 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
151.1 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
152.4 km

Naselja Novi Sad i Alibunar su međusobno udaljena ~153 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 38min., a najduže 02h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 19:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Alibunar iznosi od 10,92 EUR do 10,92 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.