Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Pazar - Tutin timetable

saturday, 17.11.2018.
01:15 02:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 01:15
Sebecevo, Gornje
arr. 01:56
dep. 01:56
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 01:59
dep. 01:59
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 02:02
dep. 02:02
21.3 km
Raduhovce
arr. 02:05
dep. 02:05
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 02:15
dep. 02:15
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 02:26
36.1 km
01:30 02:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 01:30
Sebecevo, Gornje
arr. 02:11
dep. 02:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 02:14
dep. 02:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 02:17
dep. 02:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 02:20
dep. 02:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 02:30
dep. 02:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 02:41
36.1 km
05:00 06:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:00
Sebecevo, Gornje
arr. 05:41
dep. 05:41
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 05:44
dep. 05:44
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 05:47
dep. 05:47
21.3 km
Raduhovce
arr. 05:50
dep. 05:50
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 06:00
dep. 06:00
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 06:11
36.1 km
05:50 07:01 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:50
Sebecevo, Gornje
arr. 06:31
dep. 06:31
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 06:33
dep. 06:33
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 06:37
dep. 06:37
21.3 km
Raduhovce
arr. 06:40
dep. 06:40
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 06:50
dep. 06:50
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 07:01
36.1 km
06:45 07:56 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:45
Sebecevo, Gornje
arr. 07:26
dep. 07:26
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 07:29
dep. 07:29
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 07:32
dep. 07:32
21.3 km
Raduhovce
arr. 07:35
dep. 07:35
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 07:45
dep. 07:45
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 07:56
36.1 km
07:00 08:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 07:00
Sebecevo, Gornje
arr. 07:41
dep. 07:41
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 07:44
dep. 07:44
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 07:47
dep. 07:47
21.3 km
Raduhovce
arr. 07:50
dep. 07:50
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 08:00
dep. 08:00
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 08:11
36.1 km
07:20 08:31 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 07:20
Sebecevo, Gornje
arr. 08:01
dep. 08:01
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 08:03
dep. 08:03
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 08:07
dep. 08:07
21.3 km
Raduhovce
arr. 08:10
dep. 08:10
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 08:20
dep. 08:20
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 08:31
36.1 km
07:30 08:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 07:30
Sebecevo, Gornje
arr. 08:11
dep. 08:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 08:14
dep. 08:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 08:17
dep. 08:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 08:20
dep. 08:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 08:30
dep. 08:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 08:41
36.1 km
08:00 09:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 08:00
Mur
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 08:25
dep. 08:25
8 km
Orlje, Kominje
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Orlje, Tunel
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Orlje
arr. 08:48
dep. 08:48
18 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 08:56
dep. 08:56
24 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Batrage
arr. 09:20
dep. 09:20
32 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 09:30
dep. 09:30
37 km
Tutin, Bus station
arr. 09:45
48 km
09:00 10:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:00
Mur
arr. 09:08
dep. 09:08
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 09:13
dep. 09:13
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 09:23
dep. 09:23
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 09:25
dep. 09:25
19.8 km
Orlje
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 09:30
dep. 09:30
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 09:32
dep. 09:32
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
27.3 km
Batrage
arr. 09:50
dep. 09:50
35.5 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 10:00
dep. 10:00
39.7 km
Tutin, Župski most
arr. 10:07
dep. 10:07
45.7 km
Tutin, Bus station
arr. 10:10
48.2 km
09:15 10:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:15
Mur
arr. 09:23
dep. 09:23
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 09:28
dep. 09:28
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 09:38
dep. 09:38
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 09:40
dep. 09:40
19.8 km
Orlje
arr. 09:43
dep. 09:43
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 09:45
dep. 09:45
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 09:47
dep. 09:47
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 09:51
dep. 09:51
27.3 km
Batrage
arr. 10:00
dep. 10:00
35.5 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 10:05
dep. 10:05
39.7 km
Tutin, Župski most
arr. 10:12
dep. 10:12
45.7 km
Tutin, Bus station
arr. 10:15
48.2 km
09:30 10:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:30
Sebecevo, Gornje
arr. 10:11
dep. 10:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 10:13
dep. 10:13
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 10:17
dep. 10:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 10:20
dep. 10:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 10:30
dep. 10:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 10:41
36.1 km
09:30 10:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:30
Sebecevo, Gornje
arr. 10:11
dep. 10:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 10:14
dep. 10:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 10:17
dep. 10:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 10:20
dep. 10:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 10:30
dep. 10:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 10:41
36.1 km
10:30 11:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 10:30
Sebecevo, Gornje
arr. 11:11
dep. 11:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 11:14
dep. 11:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 11:17
dep. 11:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 11:20
dep. 11:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 11:30
dep. 11:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 11:41
36.1 km
10:30 11:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 10:30
Sebecevo, Gornje
arr. 11:11
dep. 11:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 11:14
dep. 11:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 11:17
dep. 11:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 11:20
dep. 11:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 11:30
dep. 11:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 11:41
36.1 km
11:00 12:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:00
Sebecevo, Gornje
arr. 11:41
dep. 11:41
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 11:44
dep. 11:44
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 11:47
dep. 11:47
21.3 km
Raduhovce
arr. 11:50
dep. 11:50
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 12:00
dep. 12:00
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 12:11
36.1 km
11:30 12:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:30
Sebecevo, Gornje
arr. 12:11
dep. 12:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 12:14
dep. 12:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 12:17
dep. 12:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 12:20
dep. 12:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 12:30
dep. 12:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 12:41
36.1 km
11:30 12:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:30
Sebecevo, Gornje
arr. 12:11
dep. 12:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 12:13
dep. 12:13
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 12:17
dep. 12:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 12:20
dep. 12:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 12:30
dep. 12:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 12:41
36.1 km
12:00 13:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 12:00
Sebecevo, Gornje
arr. 12:41
dep. 12:41
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 12:44
dep. 12:44
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 12:47
dep. 12:47
21.3 km
Raduhovce
arr. 12:50
dep. 12:50
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 13:00
dep. 13:00
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 13:11
36.1 km
12:50 14:01 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 12:50
Sebecevo, Gornje
arr. 13:31
dep. 13:31
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 13:33
dep. 13:33
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 13:37
dep. 13:37
21.3 km
Raduhovce
arr. 13:40
dep. 13:40
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 13:50
dep. 13:50
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 14:01
36.1 km
13:00 14:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 13:00
Sebecevo, Gornje
arr. 13:41
dep. 13:41
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 13:44
dep. 13:44
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 13:47
dep. 13:47
21.3 km
Raduhovce
arr. 13:50
dep. 13:50
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 14:00
dep. 14:00
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 14:11
36.1 km
13:30 14:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 13:30
Sebecevo, Gornje
arr. 14:11
dep. 14:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 14:13
dep. 14:13
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 14:17
dep. 14:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 14:20
dep. 14:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 14:30
dep. 14:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 14:41
36.1 km
13:45 14:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 13:45
Mur
arr. 13:53
dep. 13:53
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 13:58
dep. 13:58
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 14:08
dep. 14:08
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 14:10
dep. 14:10
19.8 km
Orlje
arr. 14:13
dep. 14:13
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 14:15
dep. 14:15
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 14:17
dep. 14:17
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
27.3 km
Batrage
arr. 14:30
dep. 14:30
35.5 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 14:35
dep. 14:35
39.7 km
Tutin, Župski most
arr. 14:42
dep. 14:42
45.7 km
Tutin, Bus station
arr. 14:45
48.2 km
14:15 15:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:15
Mur
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Orlje, Kominje
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Orlje, Tunel
arr. 14:44
dep. 14:44
17 km
Orlje
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 14:52
dep. 14:52
22 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 14:56
dep. 14:56
24 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Batrage
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 15:25
dep. 15:25
37 km
Tutin, Bus station
arr. 15:45
48 km
14:45 15:56 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:45
Sebecevo, Gornje
arr. 15:26
dep. 15:26
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 15:29
dep. 15:29
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 15:32
dep. 15:32
21.3 km
Raduhovce
arr. 15:35
dep. 15:35
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 15:45
dep. 15:45
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 15:56
36.1 km
14:52 16:10 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:52
Sebecevo, Gornje
arr. 15:35
dep. 15:35
17.9 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 15:38
dep. 15:38
19.1 km
Crkvine kod Tutina
arr. 15:41
dep. 15:41
21.1 km
Raduhovce
arr. 15:45
dep. 15:45
23.1 km
Zirce, Madare
arr. 15:55
dep. 15:55
29.3 km
Tutin, Bus station
arr. 16:10
35.7 km
15:15 16:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:15
Sebecevo, Gornje
arr. 15:56
dep. 15:56
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 15:59
dep. 15:59
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 16:02
dep. 16:02
21.3 km
Raduhovce
arr. 16:05
dep. 16:05
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 16:15
dep. 16:15
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 16:26
36.1 km
15:30 16:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:30
Sebecevo, Gornje
arr. 16:11
dep. 16:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 16:14
dep. 16:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 16:17
dep. 16:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 16:20
dep. 16:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 16:30
dep. 16:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 16:41
36.1 km
16:00 17:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 16:00
Sebecevo, Gornje
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 16:44
dep. 16:44
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 16:47
dep. 16:47
21.3 km
Raduhovce
arr. 16:50
dep. 16:50
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 17:00
dep. 17:00
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 17:11
36.1 km
16:30 17:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 16:30
Sebecevo, Gornje
arr. 17:11
dep. 17:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 17:14
dep. 17:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 17:17
dep. 17:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 17:20
dep. 17:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 17:30
dep. 17:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 17:41
36.1 km
16:30 17:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 16:30
Sebecevo, Gornje
arr. 17:11
dep. 17:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 17:13
dep. 17:13
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 17:17
dep. 17:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 17:20
dep. 17:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 17:30
dep. 17:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 17:41
36.1 km
17:30 18:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:30
Mur
arr. 17:38
dep. 17:38
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 17:43
dep. 17:43
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 17:53
dep. 17:53
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 17:55
dep. 17:55
19.8 km
Orlje
arr. 17:58
dep. 17:58
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 18:00
dep. 18:00
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 18:02
dep. 18:02
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
27.3 km
Batrage
arr. 18:15
dep. 18:15
35.5 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 18:20
dep. 18:20
39.7 km
Tutin, Župski most
arr. 18:27
dep. 18:27
45.7 km
Tutin, Bus station
arr. 18:30
48.2 km
17:30 18:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:30
Sebecevo, Gornje
arr. 18:11
dep. 18:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 18:14
dep. 18:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 18:17
dep. 18:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 18:20
dep. 18:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 18:30
dep. 18:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 18:41
36.1 km
17:45 18:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:45
Mur
arr. 17:53
dep. 17:53
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 17:58
dep. 17:58
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 18:08
dep. 18:08
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 18:10
dep. 18:10
19.8 km
Orlje
arr. 18:13
dep. 18:13
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 18:15
dep. 18:15
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 18:17
dep. 18:17
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
27.3 km
Batrage
arr. 18:30
dep. 18:30
35.5 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 18:35
dep. 18:35
39.7 km
Tutin, Župski most
arr. 18:42
dep. 18:42
45.7 km
Tutin, Bus station
arr. 18:45
48.2 km
18:00 19:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:00
Sebecevo, Gornje
arr. 18:41
dep. 18:41
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 18:44
dep. 18:44
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 18:47
dep. 18:47
21.3 km
Raduhovce
arr. 18:50
dep. 18:50
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 19:00
dep. 19:00
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 19:11
36.1 km
18:00 19:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:00
Sebecevo, Gornje
arr. 18:41
dep. 18:41
17.9 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 18:44
dep. 18:44
19.1 km
Crkvine kod Tutina
arr. 18:47
dep. 18:47
21.1 km
Raduhovce
arr. 18:50
dep. 18:50
23.1 km
Zirce, Madare
arr. 19:00
dep. 19:00
29.3 km
Tutin, Bus station
arr. 19:15
35.7 km
18:20 19:31 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:20
Sebecevo, Gornje
arr. 19:01
dep. 19:01
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 19:04
dep. 19:04
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 19:07
dep. 19:07
21.3 km
Raduhovce
arr. 19:10
dep. 19:10
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 19:20
dep. 19:20
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 19:31
36.1 km
18:30 19:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:30
Sebecevo, Gornje
arr. 19:11
dep. 19:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 19:14
dep. 19:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 19:17
dep. 19:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 19:20
dep. 19:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 19:30
dep. 19:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 19:41
36.1 km
18:40 19:51 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:40
Sebecevo, Gornje
arr. 19:21
dep. 19:21
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 19:24
dep. 19:24
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 19:27
dep. 19:27
21.3 km
Raduhovce
arr. 19:30
dep. 19:30
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 19:40
dep. 19:40
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 19:51
36.1 km
18:50 19:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:50
Mur
arr. 18:58
dep. 18:58
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 19:03
dep. 19:03
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 19:13
dep. 19:13
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 19:15
dep. 19:15
19.8 km
Orlje
arr. 19:18
dep. 19:18
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 19:20
dep. 19:20
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 19:22
dep. 19:22
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
27.3 km
Batrage
arr. 19:35
dep. 19:35
35.5 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 19:40
dep. 19:40
39.7 km
Tutin, Župski most
arr. 19:47
dep. 19:47
45.7 km
Tutin, Bus station
arr. 19:50
48.2 km
19:28 20:39 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 19:28
Sebecevo, Gornje
arr. 20:09
dep. 20:09
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 20:12
dep. 20:12
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 20:15
dep. 20:15
21.3 km
Raduhovce
arr. 20:18
dep. 20:18
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 20:28
dep. 20:28
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 20:39
36.1 km
19:40 20:51 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 19:40
Sebecevo, Gornje
arr. 20:21
dep. 20:21
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 20:24
dep. 20:24
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 20:27
dep. 20:27
21.3 km
Raduhovce
arr. 20:30
dep. 20:30
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 20:40
dep. 20:40
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 20:51
36.1 km
20:00 21:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 20:00
Sebecevo, Gornje
arr. 20:41
dep. 20:41
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 20:44
dep. 20:44
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 20:47
dep. 20:47
21.3 km
Raduhovce
arr. 20:50
dep. 20:50
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 21:00
dep. 21:00
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 21:11
36.1 km
22:15 23:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 22:15
Sebecevo, Gornje
arr. 22:56
dep. 22:56
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 22:59
dep. 22:59
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 23:02
dep. 23:02
21.3 km
Raduhovce
arr. 23:05
dep. 23:05
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 23:15
dep. 23:15
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 23:26
36.1 km

Naselja Novi Pazar i Tutin su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.