Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Pazar - Tutin timetable

tuesday, 14.08.2018.
01:15 02:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 01:15
Sebecevo, Gornje
arr. 01:56
dep. 01:56
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 01:59
dep. 01:59
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 02:02
dep. 02:02
21.3 km
Raduhovce
arr. 02:05
dep. 02:05
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 02:15
dep. 02:15
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 02:26
36.1 km
01:30 02:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 01:30
Sebecevo, Gornje
arr. 02:11
dep. 02:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 02:14
dep. 02:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 02:17
dep. 02:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 02:20
dep. 02:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 02:30
dep. 02:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 02:41
36.1 km
08:00 09:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 08:00
Mur
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 08:25
dep. 08:25
8 km
Orlje, Kominje
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Orlje, Tunel
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Orlje
arr. 08:48
dep. 08:48
18 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 08:56
dep. 08:56
24 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Batrage
arr. 09:20
dep. 09:20
32 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 09:30
dep. 09:30
37 km
Tutin, Bus station
arr. 09:45
48 km
14:15 15:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:15
Mur
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Orlje, Kominje
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Orlje, Tunel
arr. 14:44
dep. 14:44
17 km
Orlje
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 14:52
dep. 14:52
22 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 14:56
dep. 14:56
24 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Batrage
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 15:25
dep. 15:25
37 km
Tutin, Bus station
arr. 15:45
48 km
15:15 16:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:15
Sebecevo, Gornje
arr. 15:56
dep. 15:56
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 15:59
dep. 15:59
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 16:02
dep. 16:02
21.3 km
Raduhovce
arr. 16:05
dep. 16:05
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 16:15
dep. 16:15
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 16:26
36.1 km
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:15
Tutin, Bus station
arr. 18:15
35 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
01:15 02:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 01:15
Sebecevo, Gornje
arr. 01:56
dep. 01:56
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 01:59
dep. 01:59
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 02:02
dep. 02:02
21.3 km
Raduhovce
arr. 02:05
dep. 02:05
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 02:15
dep. 02:15
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 02:26
36.1 km
01:30 02:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 01:30
Sebecevo, Gornje
arr. 02:11
dep. 02:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 02:14
dep. 02:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 02:17
dep. 02:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 02:20
dep. 02:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 02:30
dep. 02:30
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 02:41
36.1 km
08:00 09:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 08:00
Mur
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 08:25
dep. 08:25
8 km
Orlje, Kominje
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Orlje, Tunel
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Orlje
arr. 08:48
dep. 08:48
18 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 08:56
dep. 08:56
24 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Batrage
arr. 09:20
dep. 09:20
32 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 09:30
dep. 09:30
37 km
Tutin, Bus station
arr. 09:45
48 km
14:15 15:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:15
Mur
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Orlje, Kominje
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Orlje, Tunel
arr. 14:44
dep. 14:44
17 km
Orlje
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 14:52
dep. 14:52
22 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 14:56
dep. 14:56
24 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Batrage
arr. 15:15
dep. 15:15
32 km
Bregovi, Mehov Krš
arr. 15:25
dep. 15:25
37 km
Tutin, Bus station
arr. 15:45
48 km
15:15 16:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:15
Sebecevo, Gornje
arr. 15:56
dep. 15:56
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 15:59
dep. 15:59
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 16:02
dep. 16:02
21.3 km
Raduhovce
arr. 16:05
dep. 16:05
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 16:15
dep. 16:15
29.4 km
Tutin, Bus station
arr. 16:26
36.1 km
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:15
Tutin, Bus station
arr. 18:15
35 km

Naselja Novi Pazar i Tutin su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.