Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Pazar - Sitnice timetable

monday, 17.05.2021.
06:00 06:18 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:00
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 06:18
12 km
09:10 09:28 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:10
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 09:18
dep. 09:18
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 09:20
dep. 09:20
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 09:26
dep. 09:26
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 09:28
12 km
10:10 10:28 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 10:10
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 10:22
dep. 10:22
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 10:26
dep. 10:26
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 10:28
12 km
11:10 11:28 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:10
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 11:14
dep. 11:14
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 11:18
dep. 11:18
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 11:28
12 km
19:25 19:43 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 19:25
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 19:29
dep. 19:29
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 19:35
dep. 19:35
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 19:37
dep. 19:37
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 19:41
dep. 19:41
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 19:43
12 km
Novi Pazar - Sitnice timetable
Departures on: tuesday, 18.05.2021.
06:00 06:18 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:00
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 06:18
12 km
09:10 09:28 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:10
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 09:18
dep. 09:18
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 09:20
dep. 09:20
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 09:26
dep. 09:26
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 09:28
12 km
10:10 10:28 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 10:10
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 10:22
dep. 10:22
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 10:26
dep. 10:26
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 10:28
12 km
11:10 11:28 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:10
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 11:14
dep. 11:14
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 11:18
dep. 11:18
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 11:28
12 km
19:25 19:43 (00:18)
Bus stationSuva cuprija
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 19:25
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 19:29
dep. 19:29
3 km
Ivanca, Dojevice
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 19:35
dep. 19:35
7 km
Pozega kod Novog Pazara, Donja
arr. 19:37
dep. 19:37
8 km
Pozega kod Novog Pazara, Gornja
arr. 19:41
dep. 19:41
10 km
Sitnice, Suva cuprija
arr. 19:43
12 km

Naselja Novi Pazar i Sitnice su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.