Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Pazar - Saronje kod Novog Pazara timetable

thursday, 27.02.2020.
05:30 06:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:30
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Miscice, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Dezeva
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 05:54
dep. 05:54
14 km
Kovacevo
arr. 05:57
dep. 05:57
15 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 06:00
dep. 06:00
16 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 06:03
dep. 06:03
17 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 06:05
18 km
06:30 07:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:30
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Miscice, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dezeva
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Kovacevo
arr. 06:57
dep. 06:57
15 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 07:03
dep. 07:03
17 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 07:05
18 km
09:00 09:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:00
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Miscice, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 09:11
dep. 09:11
7 km
Dezeva
arr. 09:16
dep. 09:16
10 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Kovacevo
arr. 09:27
dep. 09:27
15 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 09:30
dep. 09:30
16 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 09:33
dep. 09:33
17 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 09:35
18 km
11:30 12:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:30
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Miscice, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 11:41
dep. 11:41
7 km
Dezeva
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 11:51
dep. 11:51
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Kovacevo
arr. 11:57
dep. 11:57
15 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 12:00
dep. 12:00
16 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 12:03
dep. 12:03
17 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 12:05
18 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 13:40
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 13:45
dep. 13:45
3 km
Miscice, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 13:51
dep. 13:51
7 km
Dezeva
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 14:01
dep. 14:01
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 14:04
dep. 14:04
14 km
Kovacevo
arr. 14:07
dep. 14:07
15 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 14:13
dep. 14:13
17 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 14:15
18 km
15:00 15:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:00
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Miscice, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 15:11
dep. 15:11
7 km
Dezeva
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 15:24
dep. 15:24
14 km
Kovacevo
arr. 15:27
dep. 15:27
15 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 15:33
dep. 15:33
17 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 15:35
18 km
17:00 17:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:00
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Miscice, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 17:11
dep. 17:11
7 km
Dezeva
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 17:21
dep. 17:21
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 17:24
dep. 17:24
14 km
Kovacevo
arr. 17:27
dep. 17:27
15 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 17:33
dep. 17:33
17 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 17:35
18 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 20:00
Postenje kod Novog Pazara, Petrova crkva
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Miscice, Trafostanica - Crnovrsani
arr. 20:11
dep. 20:11
7 km
Dezeva
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Alulovice, Mitrova reka
arr. 20:21
dep. 20:21
13 km
Kovacevo, Kulundzici
arr. 20:24
dep. 20:24
14 km
Kovacevo
arr. 20:27
dep. 20:27
15 km
Kovacevo, Knezev sokak
arr. 20:30
dep. 20:30
16 km
Saronje kod Novog Pazara, Trafostanica
arr. 20:33
dep. 20:33
17 km
Saronje kod Novog Pazara
arr. 20:35
18 km

Naselja Novi Pazar i Saronje kod Novog Pazara su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.