Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Pazar - Ribarice kod Tutina timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:00 06:30 (00:30)
Bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:00
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 06:30
24 km
08:00 09:00 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 08:00
Mur
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 08:25
dep. 08:25
8 km
Orlje, Kominje
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Orlje, Tunel
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Orlje
arr. 08:48
dep. 08:48
18 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 08:56
dep. 08:56
24 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 09:00
26 km
09:00 09:36 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:00
Mur
arr. 09:08
dep. 09:08
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 09:13
dep. 09:13
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 09:23
dep. 09:23
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 09:25
dep. 09:25
19.8 km
Orlje
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 09:30
dep. 09:30
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 09:32
dep. 09:32
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 09:36
27.3 km
09:15 09:51 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:15
Mur
arr. 09:23
dep. 09:23
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 09:28
dep. 09:28
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 09:38
dep. 09:38
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 09:40
dep. 09:40
19.8 km
Orlje
arr. 09:43
dep. 09:43
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 09:45
dep. 09:45
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 09:47
dep. 09:47
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 09:51
27.3 km
10:50 11:26 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 10:50
Mur
arr. 10:58
dep. 10:58
5.3 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 11:03
dep. 11:03
10.9 km
Orlje, Kominje
arr. 11:13
dep. 11:13
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 11:15
dep. 11:15
19.9 km
Orlje
arr. 11:18
dep. 11:18
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 11:20
dep. 11:20
23.9 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 11:22
dep. 11:22
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 11:26
27.1 km
13:15 13:51 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 13:15
Mur
arr. 13:23
dep. 13:23
5.3 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 13:28
dep. 13:28
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 13:38
dep. 13:38
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 13:40
dep. 13:40
19.9 km
Orlje
arr. 13:43
dep. 13:43
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 13:45
dep. 13:45
23.9 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 13:47
dep. 13:47
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 13:51
27.1 km
14:15 15:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:15
Mur
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Orlje, Kominje
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Orlje, Tunel
arr. 14:44
dep. 14:44
17 km
Orlje
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 14:52
dep. 14:52
22 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 14:56
dep. 14:56
24 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 15:00
26 km
14:30 16:05 (01:35)
Bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:30
Sebecevo, Gornje
arr. 15:11
dep. 15:11
18.1 km
Pokrvenik kod Tutina
arr. 15:14
dep. 15:14
19.3 km
Crkvine kod Tutina
arr. 15:17
dep. 15:17
21.3 km
Raduhovce
arr. 15:20
dep. 15:20
23.3 km
Zirce, Madare
arr. 15:30
dep. 15:30
29.4 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 16:05
57 km
17:00 17:36 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:00
Mur
arr. 17:08
dep. 17:08
5.3 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 17:13
dep. 17:13
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 17:23
dep. 17:23
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 17:25
dep. 17:25
19.9 km
Orlje
arr. 17:28
dep. 17:28
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 17:30
dep. 17:30
23.9 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 17:32
dep. 17:32
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 17:36
27.1 km
17:15 17:51 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:15
Mur
arr. 17:23
dep. 17:23
5.3 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 17:28
dep. 17:28
10.9 km
Orlje, Kominje
arr. 17:38
dep. 17:38
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 17:40
dep. 17:40
19.9 km
Orlje
arr. 17:43
dep. 17:43
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 17:45
dep. 17:45
23.9 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 17:47
dep. 17:47
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 17:51
27.1 km
17:30 18:06 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:30
Mur
arr. 17:38
dep. 17:38
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 17:43
dep. 17:43
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 17:53
dep. 17:53
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 17:55
dep. 17:55
19.8 km
Orlje
arr. 17:58
dep. 17:58
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 18:00
dep. 18:00
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 18:02
dep. 18:02
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 18:06
27.3 km
18:50 19:26 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:50
Mur
arr. 18:58
dep. 18:58
5.2 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 19:03
dep. 19:03
10.9 km
Kozlje, Kominje
arr. 19:13
dep. 19:13
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 19:15
dep. 19:15
19.8 km
Orlje
arr. 19:18
dep. 19:18
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 19:20
dep. 19:20
24.2 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 19:22
dep. 19:22
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 19:26
27.3 km
19:25 20:01 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 19:25
Mur
arr. 19:33
dep. 19:33
5.3 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 19:38
dep. 19:38
10.9 km
Orlje, Kominje
arr. 19:48
dep. 19:48
18.5 km
Orlje, Tunel
arr. 19:50
dep. 19:50
19.9 km
Orlje
arr. 19:53
dep. 19:53
21.9 km
Radaljica kod Novog Pazara
arr. 19:55
dep. 19:55
23.9 km
Ribarice kod Tutina, Rijeke
arr. 19:57
dep. 19:57
24.9 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 20:01
27.1 km

Naselja Novi Pazar i Ribarice kod Tutina su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.