Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Pazar - Paralovo kod Novog Pazara timetable

monday, 17.05.2021.
06:15 06:38 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:15
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 06:18
dep. 06:18
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 06:22
dep. 06:22
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 06:25
dep. 06:25
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 06:27
dep. 06:27
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 06:30
dep. 06:30
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 06:33
dep. 06:33
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 06:35
dep. 06:35
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 06:36
dep. 06:36
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 06:38
4.4 km
11:30 11:53 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 11:33
dep. 11:33
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 11:37
dep. 11:37
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 11:40
dep. 11:40
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 11:42
dep. 11:42
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 11:45
dep. 11:45
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 11:47
dep. 11:47
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 11:48
dep. 11:48
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 11:50
dep. 11:50
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 11:53
4.4 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 12:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 12:33
dep. 12:33
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 12:37
dep. 12:37
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 12:40
dep. 12:40
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 12:42
dep. 12:42
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 12:45
dep. 12:45
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 12:47
dep. 12:47
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 12:48
dep. 12:48
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 12:50
dep. 12:50
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 12:51
dep. 12:51
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 12:53
4.4 km
17:30 17:53 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 17:33
dep. 17:33
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 17:37
dep. 17:37
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 17:40
dep. 17:40
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 17:42
dep. 17:42
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 17:45
dep. 17:45
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 17:48
dep. 17:48
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 17:50
dep. 17:50
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 17:53
4.4 km
19:30 19:53 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 19:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 19:33
dep. 19:33
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 19:37
dep. 19:37
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 19:40
dep. 19:40
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 19:42
dep. 19:42
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 19:44
dep. 19:44
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 19:45
dep. 19:45
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 19:47
dep. 19:47
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 19:48
dep. 19:48
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 19:50
dep. 19:50
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 19:51
dep. 19:51
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 19:53
4.4 km
Novi Pazar - Paralovo kod Novog Pazara timetable
Departures on: tuesday, 18.05.2021.
06:15 06:38 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:15
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 06:18
dep. 06:18
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 06:22
dep. 06:22
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 06:25
dep. 06:25
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 06:27
dep. 06:27
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 06:30
dep. 06:30
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 06:33
dep. 06:33
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 06:35
dep. 06:35
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 06:36
dep. 06:36
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 06:38
4.4 km
11:30 11:53 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 11:33
dep. 11:33
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 11:37
dep. 11:37
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 11:40
dep. 11:40
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 11:42
dep. 11:42
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 11:45
dep. 11:45
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 11:47
dep. 11:47
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 11:48
dep. 11:48
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 11:50
dep. 11:50
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 11:53
4.4 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 12:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 12:33
dep. 12:33
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 12:37
dep. 12:37
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 12:40
dep. 12:40
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 12:42
dep. 12:42
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 12:45
dep. 12:45
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 12:47
dep. 12:47
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 12:48
dep. 12:48
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 12:50
dep. 12:50
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 12:51
dep. 12:51
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 12:53
4.4 km
17:30 17:53 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 17:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 17:33
dep. 17:33
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 17:37
dep. 17:37
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 17:40
dep. 17:40
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 17:42
dep. 17:42
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 17:45
dep. 17:45
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 17:48
dep. 17:48
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 17:50
dep. 17:50
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 17:53
4.4 km
19:30 19:53 (00:23)
Bus stationServis Edo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 19:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 19:33
dep. 19:33
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 19:37
dep. 19:37
0.7 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 19:40
dep. 19:40
1.2 km
Novi Pazar, Medina - rostilj
arr. 19:42
dep. 19:42
1.5 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 19:44
dep. 19:44
2 km
Novi Pazar, Raskrsnica Boska Buhe i Ive Andrica
arr. 19:45
dep. 19:45
2.4 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 19:47
dep. 19:47
3 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 19:48
dep. 19:48
3.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 19:50
dep. 19:50
3.7 km
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 19:51
dep. 19:51
4.1 km
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
arr. 19:53
4.4 km

Naselja Novi Pazar i Paralovo kod Novog Pazara su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.