Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Becej - Zrenjanin timetable

monday, 20.05.2019.
04:40 05:25 (00:45)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 04:40
Novi Becej, Kluz
arr. 04:44
dep. 04:44
2.6 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 04:51
dep. 04:51
11 km
arr. 04:59
dep. 04:59
20.1 km
arr. 05:02
dep. 05:02
21.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 05:25
40.5 km
05:37 06:40 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, Railway station
dep. 05:37
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:57
10 km
Melenci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
19 km
Elemir, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
27 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 06:40
36 km
06:30 07:39 (01:09)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
52 km
08:30 09:15 (00:45)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 08:30
Novi Becej, Kluz
arr. 08:34
dep. 08:34
2.6 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
11 km
arr. 08:49
dep. 08:49
20.1 km
arr. 08:52
dep. 08:52
21.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:15
40.5 km
12:22 13:25 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, Railway station
dep. 12:22
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
10 km
Melenci, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
19 km
Elemir, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
27 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 13:25
36 km
13:05 13:50 (00:45)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 13:05
Novi Becej, Kluz
arr. 13:09
dep. 13:09
2.6 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
arr. 13:24
dep. 13:24
20.1 km
arr. 13:27
dep. 13:27
21.9 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:50
40.5 km
18:27 19:30 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, Railway station
dep. 18:27
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
10 km
Melenci, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
19 km
Elemir, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
27 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 19:30
36 km

Naselja Novi Becej i Zrenjanin su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Becej je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 18:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.