Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Becej - Novo Milosevo timetable

thursday, 20.02.2020.
08:32 09:40 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, Railway station
dep. 08:32
Novo Milosevo, Polje
arr. 09:24
dep. 09:25
17 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 09:40
21 km
10:01 10:27 (00:26)
Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38JNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:01
Novi Becej, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
1.3 km
arr. 10:05
dep. 10:05
3.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 10:23
dep. 10:23
20.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 10:24
dep. 10:24
20.9 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 10:25
dep. 10:25
21.7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
22.6 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 10:27
23 km
12:31 12:57 (00:26)
Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38JNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:31
Novi Becej, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
arr. 12:35
dep. 12:35
3.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 12:53
dep. 12:53
20.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 12:54
dep. 12:54
20.9 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 12:55
dep. 12:55
21.7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
22.6 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 12:57
23 km
12:40 13:13 (00:33)
FOPKafana - Astronomija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 12:40
Novi Becej, Novo naselje
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Novi Becej, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 12:46
dep. 12:46
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 13:05
dep. 13:05
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 13:09
dep. 13:09
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 13:10
dep. 13:10
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 13:11
dep. 13:11
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 13:13
25 km
14:05 14:38 (00:33)
FOPKafana - Astronomija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 14:05
Novi Becej, Novo naselje
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Novi Becej, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 14:21
dep. 14:21
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 14:34
dep. 14:34
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 14:38
25 km
15:01 15:27 (00:26)
Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38JNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:01
Novi Becej, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
1.3 km
arr. 15:05
dep. 15:05
3.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 15:23
dep. 15:23
20.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 15:24
dep. 15:24
20.9 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 15:25
dep. 15:25
21.7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
22.6 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 15:27
23 km
15:17 16:25 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, Railway station
dep. 15:17
Novo Milosevo, Polje
arr. 16:09
dep. 16:10
17 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 16:25
21 km
18:01 18:27 (00:26)
Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38JNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:01
Novi Becej, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
1.3 km
arr. 18:05
dep. 18:05
3.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 18:23
dep. 18:23
20.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 18:24
dep. 18:24
20.9 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 18:25
dep. 18:25
21.7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
22.6 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 18:27
23 km
20:31 20:57 (00:26)
Benzinska pumpa - Ive Lole Ribara 38JNA 67
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:31
Novi Becej, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
1.3 km
arr. 20:35
dep. 20:35
3.1 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 162
arr. 20:53
dep. 20:53
20.3 km
Novo Milosevo, Maršala Tita 108
arr. 20:54
dep. 20:54
20.9 km
Novo Milosevo, Marsala Tita 76
arr. 20:55
dep. 20:55
21.7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
22.6 km
Novo Milosevo, JNA 67
arr. 20:57
23 km
21:32 22:40 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, Railway station
dep. 21:32
Novo Milosevo, Polje
arr. 22:24
dep. 22:25
17 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 22:40
21 km
22:00 22:34 (00:34)
FOPKafana - Astronomija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 22:00
Novi Becej, Novo naselje
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Novi Becej, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 22:06
dep. 22:06
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 22:10
dep. 22:10
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 22:12
dep. 22:12
6 km
arr. 22:13
dep. 22:13
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 22:18
dep. 22:18
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 22:25
dep. 22:25
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 22:29
dep. 22:29
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 22:30
dep. 22:30
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 22:31
dep. 22:31
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 22:34
25 km

Naselja Novi Becej i Novo Milosevo su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Becej je u 08:32 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.