Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Becej - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 21.05.2019.
06:30 08:52 (02:22)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
06:30 08:52 (02:22)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
06:30 08:52 (02:22)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
06:30 08:52 (02:22)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
06:30 08:52 (02:22)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
15:30 17:52 (02:22)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 15:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
arr. 16:00
dep. 16:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 16:37
dep. 16:37
49.8 km
arr. 16:41
dep. 16:41
53.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 16:47
dep. 16:47
59.5 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
62.8 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:00
dep. 17:00
76.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:36
dep. 17:36
110 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:40
dep. 17:40
112.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:52
116.4 km
 
Departures on: sunday, 26.05.2019.
15:30 17:52 (02:22)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 15:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
arr. 16:00
dep. 16:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 16:37
dep. 16:37
49.8 km
arr. 16:41
dep. 16:41
53.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 16:47
dep. 16:47
59.5 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
62.8 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:00
dep. 17:00
76.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:36
dep. 17:36
110 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:40
dep. 17:40
112.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:52
116.4 km

Naselja Novi Becej i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~121 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 22min., a najduže 02h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Becej je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.