Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Becej - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 15.08.2020.
06:30 08:52 (02:22)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
Novi Becej - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 17.08.2020.
06:30 08:52 (02:22)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
Novi Becej - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 18.08.2020.
06:30 08:52 (02:22)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
Novi Becej - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 19.08.2020.
06:30 08:52 (02:22)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
Novi Becej - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 20.08.2020.
06:30 08:52 (02:22)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
Novi Becej - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 21.08.2020.
06:30 08:52 (02:22)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km
Novi Becej - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 22.08.2020.
06:30 08:52 (02:22)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, AS
dep. 06:30
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
43 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
52 km
arr. 07:42
dep. 07:42
55 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
67 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
122 km

Naselja Novi Becej i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 22min., a najduže 02h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Becej je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.