Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Banovci - Zemun (Beograd) timetable

thursday, 23.05.2019.
05:00 05:33 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 05:00
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:04
dep. 05:04
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 05:24
dep. 05:24
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 05:25
dep. 05:25
17 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 05:33
22 km
05:35 06:08 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 05:35
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:39
dep. 05:39
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:40
dep. 05:40
3.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 05:59
dep. 05:59
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:00
dep. 06:00
17 km
arr. 06:03
dep. 06:03
18.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:08
22 km
05:49 06:22 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 05:49
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:53
dep. 05:53
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:54
dep. 05:54
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:13
dep. 06:13
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:14
dep. 06:14
17 km
arr. 06:17
dep. 06:17
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:19
dep. 06:19
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:22
22 km
06:05 06:38 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 06:05
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:09
dep. 06:09
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
arr. 06:33
dep. 06:33
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:35
dep. 06:35
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:38
22 km
06:15 06:48 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 06:15
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:19
dep. 06:19
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:20
dep. 06:20
3.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:39
dep. 06:39
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:40
dep. 06:40
17 km
arr. 06:43
dep. 06:43
18.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:48
22 km
06:39 07:12 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 06:39
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:41
dep. 06:41
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:43
dep. 06:43
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:44
dep. 06:44
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:51
dep. 06:51
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 07:03
dep. 07:03
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
arr. 07:07
dep. 07:07
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:09
dep. 07:09
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:12
22 km
06:45 07:18 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 06:45
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:49
dep. 06:49
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
arr. 07:13
dep. 07:13
14.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:18
18 km
06:55 07:28 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 06:55
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:59
dep. 06:59
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
3.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 07:19
dep. 07:19
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
arr. 07:23
dep. 07:23
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:28
22 km
07:14 07:47 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 07:14
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:18
dep. 07:18
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:19
dep. 07:19
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:26
dep. 07:26
8 km
arr. 07:42
dep. 07:42
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:44
dep. 07:44
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:47
22 km
07:23 07:52 (00:29)
Tropik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Tropik
dep. 07:23
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:24
dep. 07:24
0.7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:31
dep. 07:31
5.2 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 07:43
dep. 07:43
13.4 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 07:44
dep. 07:44
14.2 km
arr. 07:47
dep. 07:47
16 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:49
dep. 07:49
17.2 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:52
19.2 km
07:40 08:13 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 07:40
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:44
dep. 07:44
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:52
dep. 07:52
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:04
dep. 08:04
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
arr. 08:08
dep. 08:08
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:13
22 km
08:04 08:37 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 08:04
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:08
dep. 08:08
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:09
dep. 08:09
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:16
dep. 08:16
8 km
arr. 08:32
dep. 08:32
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:34
dep. 08:34
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:37
22 km
08:15 08:48 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 08:15
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:19
dep. 08:19
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:20
dep. 08:20
3.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:39
dep. 08:39
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
arr. 08:43
dep. 08:43
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:48
22 km
09:04 09:37 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 09:04
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:06
dep. 09:06
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:08
dep. 09:08
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:09
dep. 09:09
3.5 km
arr. 09:32
dep. 09:32
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 09:34
dep. 09:34
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 09:37
22 km
09:15 09:48 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 09:15
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:19
dep. 09:19
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:20
dep. 09:20
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:27
dep. 09:27
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 09:39
dep. 09:39
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 09:40
dep. 09:40
17 km
arr. 09:43
dep. 09:43
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 09:45
dep. 09:45
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 09:48
22 km
09:54 10:27 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 09:54
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:58
dep. 09:58
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:59
dep. 09:59
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:06
dep. 10:06
8 km
arr. 10:22
dep. 10:22
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 10:27
22 km
10:05 10:38 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 10:05
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:17
dep. 10:17
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 10:29
dep. 10:29
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 10:30
dep. 10:30
17 km
arr. 10:33
dep. 10:33
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:35
dep. 10:35
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 10:38
22 km
11:30 12:03 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 11:30
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:34
dep. 11:34
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 11:54
dep. 11:54
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
arr. 11:58
dep. 11:58
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:03
22 km
11:45 12:20 (00:35)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 11:45
Novi Banovci, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:57
dep. 11:57
8 km
arr. 12:13
dep. 12:13
19 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:20
22.5 km
12:05 12:38 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 12:05
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:09
dep. 12:09
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:10
dep. 12:10
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
arr. 12:33
dep. 12:33
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:35
dep. 12:35
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:38
22 km
12:15 12:48 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 12:15
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:19
dep. 12:19
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:27
dep. 12:27
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:39
dep. 12:39
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
arr. 12:43
dep. 12:43
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:45
dep. 12:45
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:48
22 km
12:34 13:07 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 12:34
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:36
dep. 12:36
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:38
dep. 12:38
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:39
dep. 12:39
3.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:58
dep. 12:58
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:59
dep. 12:59
17 km
arr. 13:02
dep. 13:02
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 13:04
dep. 13:04
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 13:07
22 km
12:56 13:24 (00:28)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 12:56
Novi Banovci, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:59
dep. 12:59
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:00
dep. 13:00
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:06
dep. 13:06
8 km
arr. 13:19
dep. 13:19
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 13:21
dep. 13:21
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 13:24
22 km
13:30 14:03 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 13:30
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:34
dep. 13:34
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:35
dep. 13:35
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 13:54
dep. 13:54
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:03
22 km
14:25 14:58 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 14:25
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:29
dep. 14:29
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:30
dep. 14:30
3.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:49
dep. 14:49
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
arr. 14:53
dep. 14:53
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:58
22 km
14:39 15:12 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 14:39
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:43
dep. 14:43
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:44
dep. 14:44
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
arr. 15:07
dep. 15:07
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:09
dep. 15:09
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:12
22 km
14:55 15:28 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 14:55
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:59
dep. 14:59
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:00
dep. 15:00
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:07
dep. 15:07
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:19
dep. 15:19
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
arr. 15:23
dep. 15:23
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:28
22 km
15:20 15:53 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 15:20
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:24
dep. 15:24
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
arr. 15:48
dep. 15:48
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:53
22 km
15:49 16:22 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 15:49
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:53
dep. 15:53
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:54
dep. 15:54
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
arr. 16:17
dep. 16:17
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:19
dep. 16:19
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:22
22 km
16:05 16:38 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 16:05
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:09
dep. 16:09
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:29
dep. 16:29
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:30
dep. 16:30
17 km
arr. 16:33
dep. 16:33
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:38
22 km
16:19 16:52 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 16:19
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:21
dep. 16:21
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:23
dep. 16:23
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:24
dep. 16:24
3.5 km
arr. 16:47
dep. 16:47
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:49
dep. 16:49
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:52
22 km
16:35 17:08 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 16:35
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:39
dep. 16:39
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
3.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:59
dep. 16:59
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 17:00
dep. 17:00
17 km
arr. 17:03
dep. 17:03
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:05
dep. 17:05
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:08
22 km
16:54 17:27 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 16:54
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:58
dep. 16:58
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:59
dep. 16:59
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:06
dep. 17:06
8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:24
dep. 17:24
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:27
22 km
17:15 17:48 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 17:15
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:19
dep. 17:19
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:20
dep. 17:20
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:27
dep. 17:27
8 km
arr. 17:43
dep. 17:43
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:45
dep. 17:45
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:48
22 km
17:24 17:57 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 17:24
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:26
dep. 17:26
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:28
dep. 17:28
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:29
dep. 17:29
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:36
dep. 17:36
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 17:48
dep. 17:48
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 17:49
dep. 17:49
17 km
arr. 17:52
dep. 17:52
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:54
dep. 17:54
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:57
22 km
17:40 18:13 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 17:40
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:44
dep. 17:44
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:45
dep. 17:45
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:52
dep. 17:52
8 km
arr. 18:08
dep. 18:08
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:10
dep. 18:10
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:13
22 km
18:15 18:48 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 18:15
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:17
dep. 18:17
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:19
dep. 18:19
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:27
dep. 18:27
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 18:39
dep. 18:39
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 18:40
dep. 18:40
17 km
arr. 18:43
dep. 18:43
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:45
dep. 18:45
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:48
22 km
18:30 19:03 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 18:30
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:34
dep. 18:34
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:35
dep. 18:35
3.5 km
arr. 18:58
dep. 18:58
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 19:03
22 km
18:54 19:27 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 18:54
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:56
dep. 18:56
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:58
dep. 18:58
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:59
dep. 18:59
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:06
dep. 19:06
8 km
arr. 19:22
dep. 19:22
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 19:24
dep. 19:24
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 19:27
22 km
19:25 19:58 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 19:25
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:29
dep. 19:29
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:30
dep. 19:30
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:37
dep. 19:37
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 19:49
dep. 19:49
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 19:50
dep. 19:50
17 km
arr. 19:53
dep. 19:53
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 19:55
dep. 19:55
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 19:58
22 km
20:00 20:33 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 20:00
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:04
dep. 20:04
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:05
dep. 20:05
3.5 km
arr. 20:28
dep. 20:28
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 20:30
dep. 20:30
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 20:33
22 km
20:15 20:48 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 20:15
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:19
dep. 20:19
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 20:39
dep. 20:39
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
arr. 20:43
dep. 20:43
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 20:45
dep. 20:45
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 20:48
22 km
20:49 21:22 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 20:49
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:53
dep. 20:53
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:54
dep. 20:54
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:01
dep. 21:01
8 km
arr. 21:17
dep. 21:17
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 21:19
dep. 21:19
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 21:22
22 km
21:04 21:37 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 21:04
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:06
dep. 21:06
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:07
dep. 21:07
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:08
dep. 21:08
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:09
dep. 21:09
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:16
dep. 21:16
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 21:28
dep. 21:28
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 21:29
dep. 21:29
17 km
arr. 21:32
dep. 21:32
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 21:34
dep. 21:34
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 21:37
22 km
21:50 22:23 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 21:50
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:52
dep. 21:52
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:54
dep. 21:54
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:55
dep. 21:55
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:02
dep. 22:02
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 22:14
dep. 22:14
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:15
dep. 22:15
17 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 22:23
22 km

Naselja Novi Banovci i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Banovci je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.