Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Banovci - Zemun (Beograd) timetable

saturday, 16.02.2019.
05:00 05:33 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 05:00
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:04
dep. 05:04
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 05:24
dep. 05:24
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 05:25
dep. 05:25
17 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 05:33
22 km
06:25 06:58 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 06:25
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:29
dep. 06:29
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:37
dep. 06:37
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:49
dep. 06:49
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
arr. 06:53
dep. 06:53
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:58
22 km
07:40 08:13 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 07:40
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:44
dep. 07:44
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:52
dep. 07:52
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:04
dep. 08:04
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
arr. 08:08
dep. 08:08
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:13
22 km
08:55 09:28 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 08:55
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:57
dep. 08:57
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:00
dep. 09:00
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:07
dep. 09:07
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 09:19
dep. 09:19
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
arr. 09:23
dep. 09:23
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 09:25
dep. 09:25
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 09:28
22 km
10:05 10:38 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 10:05
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:17
dep. 10:17
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 10:29
dep. 10:29
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 10:30
dep. 10:30
17 km
arr. 10:33
dep. 10:33
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:35
dep. 10:35
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 10:38
22 km
11:30 12:03 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 11:30
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:34
dep. 11:34
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 11:54
dep. 11:54
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
arr. 11:58
dep. 11:58
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:03
22 km
12:25 12:58 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 12:25
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:29
dep. 12:29
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:30
dep. 12:30
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:37
dep. 12:37
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:49
dep. 12:49
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
arr. 12:53
dep. 12:53
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:58
22 km
13:35 14:08 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 13:35
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:37
dep. 13:37
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:39
dep. 13:39
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:47
dep. 13:47
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 13:59
dep. 13:59
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:00
dep. 14:00
17 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:08
22 km
14:55 15:28 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 14:55
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:59
dep. 14:59
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:00
dep. 15:00
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:07
dep. 15:07
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:19
dep. 15:19
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
arr. 15:23
dep. 15:23
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:28
22 km
16:05 16:38 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 16:05
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:09
dep. 16:09
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:29
dep. 16:29
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:30
dep. 16:30
17 km
arr. 16:33
dep. 16:33
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:38
22 km
17:25 17:58 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 17:25
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:27
dep. 17:27
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:29
dep. 17:29
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:37
dep. 17:37
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 17:49
dep. 17:49
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
arr. 17:53
dep. 17:53
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:58
22 km
18:25 18:58 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 18:25
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:29
dep. 18:29
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:30
dep. 18:30
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 18:49
dep. 18:49
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 18:50
dep. 18:50
17 km
arr. 18:53
dep. 18:53
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:55
dep. 18:55
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:58
22 km
19:40 20:13 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 19:40
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:42
dep. 19:42
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:44
dep. 19:44
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:45
dep. 19:45
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:52
dep. 19:52
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 20:04
dep. 20:04
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 20:05
dep. 20:05
17 km
arr. 20:08
dep. 20:08
18.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 20:10
dep. 20:10
20 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 20:13
22 km
21:35 22:08 (00:33)
Dunav
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Dunav
dep. 21:35
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:37
dep. 21:37
1.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
2 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:39
dep. 21:39
2.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:40
dep. 21:40
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:47
dep. 21:47
8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 21:59
dep. 21:59
16.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:00
dep. 22:00
17 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 22:08
22 km

Naselja Novi Banovci i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Banovci je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.