Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nova Varos - Rutosi timetable

sunday, 02.10.2022.
06:20 07:00 (00:40)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 06:20
Nova Varos, Stadion
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Radoinja, Međa
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Radoinja, Lekovici
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Radoinja
arr. 06:47
dep. 06:47
17 km
Radoinja, Mramor
arr. 06:48
dep. 06:48
17.5 km
Radoinja, Bunar
arr. 06:49
dep. 06:49
18 km
Rutosi, Jasenje
arr. 06:53
dep. 06:53
20 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
20.5 km
Rutosi, Kruška
arr. 06:57
dep. 06:57
21 km
Rutosi
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Rutosi, Međa glava
arr. 07:00
25 km
07:15 07:47 (00:32)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 07:15
Nova Varos, Stadion
arr. 07:18
dep. 07:18
1.4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:23
dep. 07:23
5.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
10.6 km
Radoinja, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
15.5 km
Radoinja, Bunar
arr. 07:38
dep. 07:38
17.1 km
Rutosi, Jasenje
arr. 07:40
dep. 07:40
18.4 km
Rutosi
arr. 07:44
dep. 07:44
20.7 km
Rutosi, Međa glava
arr. 07:47
22.6 km
07:15 07:55 (00:40)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 07:15
Nova Varos, Stadion
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 07:30
dep. 07:30
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
11 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 07:35
dep. 07:35
13 km
Radoinja, Međa
arr. 07:40
dep. 07:40
15 km
Radoinja, Lekovici
arr. 07:41
dep. 07:41
16 km
Radoinja
arr. 07:42
dep. 07:42
17 km
Radoinja, Mramor
arr. 07:43
dep. 07:43
17.5 km
Radoinja, Bunar
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Rutosi, Jasenje
arr. 07:48
dep. 07:48
20 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
20.5 km
Rutosi, Kruška
arr. 07:52
dep. 07:52
21 km
Rutosi
arr. 07:53
dep. 07:53
23 km
Rutosi, Međa glava
arr. 07:55
25 km
14:45 15:30 (00:45)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 14:45
Nova Varos, Stadion
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 14:50
dep. 14:50
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 15:00
dep. 15:00
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
11 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Radoinja, Međa
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Radoinja, Lekovici
arr. 15:11
dep. 15:11
16 km
Radoinja
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Radoinja, Mramor
arr. 15:13
dep. 15:13
17.5 km
Radoinja, Bunar
arr. 15:14
dep. 15:14
18 km
Rutosi, Jasenje
arr. 15:18
dep. 15:18
20 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 15:20
dep. 15:20
20.5 km
Rutosi, Kruška
arr. 15:22
dep. 15:22
21 km
Rutosi
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Rutosi, Međa glava
arr. 15:30
25 km
15:00 15:32 (00:32)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 15:00
Nova Varos, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
1.4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 15:08
dep. 15:08
5.7 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
10.6 km
Radoinja, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
15.5 km
Radoinja, Bunar
arr. 15:23
dep. 15:23
17.1 km
Rutosi, Jasenje
arr. 15:25
dep. 15:25
18.4 km
Rutosi
arr. 15:29
dep. 15:29
20.7 km
Rutosi, Međa glava
arr. 15:32
22.6 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 17:00
Nova Varos, Stadion
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 17:07
dep. 17:07
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 17:09
dep. 17:09
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
11 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Radoinja, Međa
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Radoinja, Lekovici
arr. 17:22
dep. 17:22
16 km
Radoinja
arr. 17:24
dep. 17:24
17 km
Radoinja, Mramor
arr. 17:26
dep. 17:26
17.5 km
Radoinja, Bunar
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Rutosi, Jasenje
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 17:32
dep. 17:32
20.5 km
Rutosi, Kruška
arr. 17:34
dep. 17:34
21 km
Rutosi
arr. 17:35
dep. 17:35
23 km
Rutosi, Međa glava
arr. 17:40
25 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 20:30
Kokin Brod, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
11 km
Radoinja, Reka
arr. 20:55
dep. 20:55
15 km
Radoinja
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Radoinja, Bunar
arr. 20:59
dep. 20:59
18 km
Rutosi, Jasenje
arr. 21:01
dep. 21:01
20 km
Rutosi, Kruška
arr. 21:02
dep. 21:02
21 km
Rutosi
arr. 21:06
dep. 21:06
23 km
Rutosi, Međa glava
arr. 21:10
25 km

Naselja Nova Varos i Rutosi su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Varos je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.