Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nova Varos - Bozetici timetable

sunday, 02.10.2022.
07:00 07:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 07:00
Nova Varos, Stadion
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Akmacici
arr. 07:13
dep. 07:13
9 km
Komarani, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Komarani, Toljici
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Komarani, Brana
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 07:30
dep. 07:30
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 07:32
dep. 07:32
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 07:33
dep. 07:33
19 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
Ljepojevici
arr. 07:37
dep. 07:37
21 km
Bozetici, Dolovi
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Bozetici, Trafo stanica
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Bozetici
arr. 07:45
24 km
07:10 07:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 07:10
Nova Varos, Stadion
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Akmacici
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Komarani, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Komarani, Toljici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Komarani, Brana
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 07:42
dep. 07:42
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 07:43
dep. 07:43
19 km
Bozetici, Radisici
arr. 07:45
dep. 07:45
20 km
Bozetici, Popovici
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Bozetici
arr. 07:50
22 km
14:45 15:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 14:45
Nova Varos, Stadion
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 14:51
dep. 14:51
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Akmacici
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Komarani, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Komarani, Toljici
arr. 15:03
dep. 15:03
11 km
Komarani, Brana
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 15:13
dep. 15:13
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 15:15
dep. 15:15
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 15:17
dep. 15:17
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 15:20
dep. 15:20
20 km
Ljepojevici
arr. 15:22
dep. 15:22
21 km
Bozetici, Dolovi
arr. 15:23
dep. 15:23
22 km
Bozetici, Trafo stanica
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Bozetici
arr. 15:30
24 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 17:00
Nova Varos, Stadion
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Akmacici
arr. 17:11
dep. 17:11
9 km
Komarani, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
10 km
Komarani, Toljici
arr. 17:14
dep. 17:14
11 km
Komarani, Brana
arr. 17:16
dep. 17:16
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 17:19
dep. 17:19
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 17:21
dep. 17:21
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 17:25
dep. 17:25
19 km
Bozetici, Radisici
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Bozetici, Popovici
arr. 17:34
dep. 17:34
21 km
Bozetici
arr. 17:40
22 km
Nova Varos - Bozetici timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
06:15 07:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 06:15
Nova Varos, Stadion
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 06:21
dep. 06:21
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 06:27
dep. 06:27
6 km
Akmacici
arr. 06:31
dep. 06:31
9 km
Komarani, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Komarani, Toljici
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Komarani, Brana
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 06:51
dep. 06:51
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 06:54
dep. 06:54
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 06:56
dep. 06:56
19 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 06:58
dep. 06:58
20 km
Ljepojevici
arr. 07:00
dep. 07:00
21 km
Bozetici, Dolovi
arr. 07:02
dep. 07:02
22 km
Bozetici, Trafo stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
23 km
Bozetici
arr. 07:15
24 km
07:10 07:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 07:10
Nova Varos, Stadion
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Akmacici
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Komarani, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Komarani, Toljici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Komarani, Brana
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 07:42
dep. 07:42
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 07:43
dep. 07:43
19 km
Bozetici, Radisici
arr. 07:45
dep. 07:45
20 km
Bozetici, Popovici
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Bozetici
arr. 07:50
22 km
07:10 07:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 07:10
Nova Varos, Stadion
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 07:16
dep. 07:16
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Akmacici
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Komarani, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Komarani, Toljici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Komarani, Brana
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 07:42
dep. 07:42
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 07:43
dep. 07:43
19 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 07:45
dep. 07:45
20 km
Ljepojevici
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Bozetici, Dolovi
arr. 07:48
dep. 07:48
22 km
Bozetici, Trafo stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
23 km
Bozetici
arr. 07:55
24 km
11:15 12:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 11:15
Nova Varos, Stadion
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 11:21
dep. 11:21
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 11:23
dep. 11:23
6 km
Akmacici
arr. 11:28
dep. 11:28
9 km
Komarani, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
10 km
Komarani, Toljici
arr. 11:33
dep. 11:33
11 km
Komarani, Brana
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 11:43
dep. 11:43
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 11:48
dep. 11:48
19 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Ljepojevici
arr. 11:52
dep. 11:52
21 km
Bozetici, Dolovi
arr. 11:53
dep. 11:53
22 km
Bozetici, Trafo stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
23 km
Bozetici
arr. 12:00
24 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 12:30
Nova Varos, Stadion
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 12:36
dep. 12:36
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Akmacici
arr. 12:43
dep. 12:43
9 km
Komarani, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Komarani, Toljici
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Komarani, Brana
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 12:58
dep. 12:58
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 13:00
dep. 13:00
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 13:03
dep. 13:03
19 km
Bozetici, Radisici
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
Bozetici, Popovici
arr. 13:07
dep. 13:07
21 km
Bozetici
arr. 13:10
22 km
14:45 15:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 14:45
Nova Varos, Stadion
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 14:51
dep. 14:51
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Akmacici
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Komarani, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Komarani, Toljici
arr. 15:03
dep. 15:03
11 km
Komarani, Brana
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 15:13
dep. 15:13
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 15:15
dep. 15:15
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 15:17
dep. 15:17
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 15:20
dep. 15:20
20 km
Ljepojevici
arr. 15:22
dep. 15:22
21 km
Bozetici, Dolovi
arr. 15:23
dep. 15:23
22 km
Bozetici, Trafo stanica
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Bozetici
arr. 15:30
24 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 17:00
Nova Varos, Stadion
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Nova Varos, Klanica
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Akmacici, D. polje
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Akmacici
arr. 17:11
dep. 17:11
9 km
Komarani, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
10 km
Komarani, Toljici
arr. 17:14
dep. 17:14
11 km
Komarani, Brana
arr. 17:16
dep. 17:16
14 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 17:19
dep. 17:19
16 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 17:21
dep. 17:21
17 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 17:25
dep. 17:25
19 km
Bozetici, Radisici
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Bozetici, Popovici
arr. 17:34
dep. 17:34
21 km
Bozetici
arr. 17:40
22 km

Naselja Nova Varos i Bozetici su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Varos je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.