Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nova Varos - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 18.08.2018.
02:44 07:16 (04:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 02:44
Kokin Brod
arr. 02:59
dep. 02:59
10.3 km
Negbina
arr. 03:04
dep. 03:04
14.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 03:21
dep. 03:21
27.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 03:34
dep. 03:34
41.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
65.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 04:07
dep. 04:07
71.6 km
Pozega, Bus station
arr. 04:24
dep. 04:24
88.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
254.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:16
263.1 km
03:25 08:20 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 03:25
Kokin Brod
arr. 03:40
dep. 03:40
10.3 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 04:15
dep. 04:15
41.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
65.3 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
88.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
263.1 km
07:30 13:30 (06:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 07:30
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:30
dep. 08:30
47 km
Uzice, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
280 km
10:40 16:05 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 10:40
Kokin Brod
arr. 10:55
dep. 10:55
10.3 km
Negbina
arr. 11:00
dep. 11:00
14.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 11:17
dep. 11:17
27.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:30
dep. 11:30
41.7 km
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
65.3 km
Pozega, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
88.9 km
Lucani, Bus station
arr. 12:59
dep. 13:00
99 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:05
274.3 km
10:45 15:45 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 10:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
273 km
12:30 18:39 (06:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 12:30
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
10.5 km
Zlatibor
arr. 13:35
dep. 13:35
40.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
64 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
94.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
270.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
273.9 km
14:10 19:16 (05:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 14:10
Kokin Brod
arr. 14:25
dep. 14:25
10.3 km
Negbina
arr. 14:30
dep. 14:30
14.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 14:47
dep. 14:47
27.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 15:00
dep. 15:00
41.7 km
Uzice, Bus station
arr. 15:37
dep. 15:37
65.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 15:44
dep. 15:44
-25 km
Pozega, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
88.9 km
Lucani, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:16
99 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:01
dep. 19:01
265.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:16
274.4 km
16:10 21:20 (05:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 16:10
Kokin Brod
arr. 16:25
dep. 16:25
10.3 km
Negbina
arr. 16:30
dep. 16:30
14.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 16:47
dep. 16:47
27.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 17:00
dep. 17:00
41.7 km
Uzice, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:30
65.3 km
Pozega, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
88.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:05
dep. 21:05
261.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:20
269.7 km
16:40 21:10 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 16:40
Kokin Brod
arr. 16:55
dep. 16:55
10.3 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 17:30
dep. 17:30
41.7 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
65.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
261.9 km
19:00 00:15 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 19:00
Uzice, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
73 km
Pozega, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
97 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
133 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:15
273 km

Naselja Nova Varos i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~271 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 06h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Varos je u 02:44 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.